Skocz do zawartości
KrainaMc.pl
Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.

Podanie na blogera.

xglitchi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz na imię? Nazywam się Julia, aczkolwiek wolę, gdy mówi się na mnie po prostu "Julka".
❱♡❰
Dlaczego chcesz mieć rangę blogera? Pragnę posiadać rangę blogera ponownie, ponieważ moje umiejętności odnośnie pisania różnego typu opowiadań wzrosły, a sama ja zdobyłam większe doświadczenie na owym stanowisku. 
❱♡❰
Planowana tematyka bloga: Tak, jak to było za dawnych czasów. Najpewniej tematyką bloga będą różnego typu opowiadania - te fantastyczne jak i realistyczne. Możliwe, że od czasu do czasu pojawią się momenty, gdzie pojawi się coś innego. 
❱♡❰
Napisz coś o sobie: Mam na imię Julka jak już wiadomo z pierwszego punktu wzoru. Jestem osobą dosyć leniwą i otwartą na nowe znajomości. Dosyć dużo czasu spędzam przy komputerze, gdzie gram w różnego typu gry. Interesują mnie rzeczy paranormalne (nie przez phasmophobie kuba...) mimo, iż takowych się często boję. Nie jestem osobą, która przepada za sportami. Posiadam dwa zwierzątka - pieska rasy Yorkshire Terrier oraz pokemona/szczurka Kvzzy. Wolny czas przeznaczam w głównej mierze na granie i rozmowę z chłopakiem, ponieważ sprawia mi to największą przyjemność. Parę dni temu powróciłam z nim do gry na kraince, przez co na SkyBlocku  rozbudowujemy swoją wysepkę dobrze się przy tym bawiąc.
❱♡❰

Przykładowy wpis, jaki wstawiłabym na swoim blogu. Jest to przykładowe opowiadanie, które nie jest do końca skończone (daję wam mały przedsmak, gdy dostanę rangę obiecuję dać dalszą część).

-Pospieszcie się! Nie możecie znowu tego spaprać! Pokładam w Was całą wiarę, jak mnie zawiedziecie, wszyscy zostaniecie wyrzuceni! – wykrzyknął pospiesznie jeden z naukowców stojąc tuż przed stołem operacyjnym, na którym leżał młody chłopak. Na drugim końcu pomieszczenia – któro swoją drogą było niewielkie – leżał mały wilk, który był już uśpiony. Naukowcy nerwowo chodzili po białym pomieszczeniu robiąc przy tym wiele hałasu. Otrzymali od szefa zlecenie, by przeprowadzić kolejną operację, która wymagała wiele umiejętności i poświęcenia czasu.

Bez wahania wysocy uczeni zabrali się do roboty, którą otrzymali. Wycięte mieli już części ciała wilka, które mieli przeszczepić chłopakowi. Byli już w połowie drogi do końca operacji, zostało tylko umocowanie ręki i jej dokładne zszycie w odpowiednich miejscach. Kiedy młodszy wynalazca zaczął mocować rękę chłopakowi, nagle rozległ się huk chrupnięcia i lekarze zaczęli tamować rozpryskującą się krew. Gdy tylko krwawienie ustąpiło, jeden z naukowców przyłożył precyzyjnie łapę wilka do rozciętej ręki chłopaka, ale kiedy tylko ich krew zaczęła się łączyć, młodzieniec dostał gwałtownych drgawek. Lekarze nie zwrócili na to uwagi, ponieważ po paru sekundach atak ustał. Nerwy nowo przeszczepionej łapy zaczęły mieszać się z nerwami chłopaka, co mogło mieć tragiczne skutki. Co zadziwiające – operacja przebiegła sukcesywnie i na drugi dzień młody mężczyzna mógł już się poruszać. Wszystkie testy sprawnościowe były przeprowadzane dzień po przeszczepie. Naukowcy zapisywali wszystkie postępy w jego kartotekach.

Pewnego sobotniego wieczoru, chłopak bardzo słabo się poczuł. Wiedział, że coś jest nie tak, ale zbagatelizował sprawę i nie pisknął ni słowa nikomu. Siadł na łóżku w swojej „celi” po czym po prostu zajadał się swoim posiłkiem. Kiedy jeden z naukowców przyszedł do niego, ten odłożył talerz i wstał. Mężczyzna zaprowadził go do tajemniczej klatki, gdzie było około 10 osób. Zamknął go i kliknął na niebieski guzik, który poraził prądem chłopaka siedzącego w środku. Zaczął się wydzierać, ryczeć. Kiedy już zakończyli ten proces, natychmiastowo próbował się wydostać – niestety na marne. Spojrzał na kartę przyczepioną od środka na metalową kratę. „#007 – THE WOLF PROJECT” – taki był jej tytuł. Każde inne słowo bagatelizował i rzucił się na kraty. Próbował je rozwalić, jednak bezskutecznie.
  Gdy tylko zapadł zmrok, chłopak poczuł zapach krwi. Siedząc dalej w klatce, zrobił się bardziej agresywny i zaczął węszyć. Wyczuwał dużo mięsa i świeżą krew. Ku jego zdziwieniu zaczął tracić nad sobą kontrolę. Przemienił się w wielkiego wilka, który z łatwością rozwalił kraty i wydostał się z laboratorium bez żadnych obrażeń.

❱♡❰

Jak już wspominałam, nie jest to koniec opowiadania, lecz jego marny początek. Zaplanowane od dawna mam już wiele rzeczy, które mogłabym zawrzeć w dalszych częściach. Nie chciałam zbyt wiele tutaj dodawać, iż nie chce was zbędnie zanudzać. Myślę, że sam przykładowy wpis jest wystarczający i ponownie nadarzy mi się szansa tworzenia blogów. Życzę powodzenia każdej osobie, która również stara się o stanowisko blogera.

No proszę, była Szefowa chce być blogerem hehe...

Przechodząc do podania, jest dobre. Estetyka jak najbardziej na plus, a przykładowy wpis mnie zaciekawił i chciałbym zobaczyć kolejną część. Tematyka, mimo że jest oklepana, jest okej dla mnie. Nie zauważyłem błędów, tylko jeden. Mianowicie:

9 minut temu, xglitchi napisał:

któro swoją drogą było niewielkie.

Nie zmienia to faktu, że jestem pozytywnie nastawiony do nadania Ci rangi blogera.

Powodzenia!

Teraz, xKakus napisał:

Tematyka, mimo że jest oklepana, jest okej dla mnie.

Tak wyszło no... z niczego innego dobra nie jestem, a mimo oklepanej tematyki myślę, że mało jest osób, które wytrwały do końca pisząc same opowiadania, więc jest minimalna szansa dla mnie 0:

41 minut temu, xKakus napisał:

No proszę, była Szefowa chce być blogerem hehe...

jaka była.. ciągle jest szefowo.

+estetyka

+- za czcionke (rzecz wzgledna, ale wedlug mnie opowiadania powinny miec przykladowo taką czcionke. (times new roman)

+ za dlugosc, prawie nie chcialo mi sie tego czytac, a to tylko wstep

+ kreatywnosc, nigdy bym takiego czegos nie wymyslil

+ za humor

tak czy cosIlustracja z oool żółty smiley z okulary przeciwsłoneczne – zdjęcie

Opowiadania to tradycyjna tematyka na tym forum, ale moim zdaniem oprócz tematyki Toshiro to jest najlepsza tematyka.

Estetyka jest okej. Osobiście podoba mi się ta czcionka i ułożenie tekstu.

Przykładowy wpis jest dobrze napisany, tak ja Kaktus napisał jest jeden błąd,  którego zresztą sam nie zauważyłem.

Jestem pozytywnie nastawiony do twojego podania.

Powodzenia

Te opowiadania bez zakończenia to fatalnie tu kończą. Z resztą nic dziwnego bo trudno zrobić w podaniu wciągający wstęp do opowieści. Miej to na uwadze. Mimo tego wadliwego drobiazgu postarałaś się w miarę.

Zostawiam pozytyw.  Polecił bym jednak głównie wpisy realistyczne lub z zakończeniem.

• 2 tygodnie później...

Hej.
- Estetyka jest ok,
- Ortografia git, oprócz słowa "któro" czy "kliknął na niebieski guzik", ponieważ stosujemy samo słowo kliknął.
- Interpunkcje trzeba dopracować, dlatego że po imiesłowach kończących się na -ąc, -wszy, -łszy stawiamy przecinek.
jestem na tak

• Ha ha 1

• 4 tygodnie później...
W dniu 1.03.2022 o 21:50, Cytrusz napisał:

Hej.
- Estetyka jest ok,
- Ortografia git, oprócz słowa "któro" czy "kliknął na niebieski guzik", ponieważ stosujemy samo słowo kliknął.
- Interpunkcje trzeba dopracować, dlatego że po imiesłowach kończących się na -ąc, -wszy, -łszy stawiamy przecinek.
jestem na tak

Mhm wielki znawca sie znalazl.technik informatyk ,-,

• Ha ha 1
  • Przykro mi 1

• 1 miesiąc temu...
  • Gosiiia zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...