Skocz do zawartości
KrainaMc.pl
Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.

Nostalgia megathread

Krzakini

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Yoda_woda_sodowa_nextround napisał:

tak, pamiętam to cudo, zacnie by było gdyby to wróciło. Pamiętam też jak walczyłem o przywrócenie KKC mhmm

ok ta ja znalazłem cos takiego lol

tjtfjftjtf.thumb.png.7d9aa9c243af69da660537f151625985.png

yooyu.thumb.png.3c493d3b5afb7ae6236736261651a317.png

tdjtj.thumb.png.5e3ddeb4576ed817433dba28e0392d61.png

djjdktdk.thumb.png.2c3a3e876bacd5ac7ad50b1e59929537.png

tjrtjrtjrt.thumb.png.c7fccdec1dfb880fa497e40a3b712645.png

heheh.thumb.png.35995371fe5dc60852850215171d02de.png

thyhyrh.thumb.png.7dd321cac0f0ed1e13f7661a66d93658.png

rdjyjdjtyjt.png.1db8b707b2e0bb4ad2963614e02569be.png

na razie tyle 

czemu usuneli ci stare konto homie? Nabroiłeś coś huh? Maybe you are a little crazy bub yooo. 

Ok a ja jeszcze dropne to cudeńko

ytyjrjfjfyj.thumb.png.fe469a382019899d757554dc762d502b.png

Złoty kanał! Aż łzy się cisną do oczu, to były piękne czasy 🥰 

@Gosiiia, czy zarchiwizowane niegdyś albumy (np. te z 2017) są jeszcze gdzieś w plikach forum, czy raczej już wszystkie bezpowrotnie przepadły? Tam to były piękne wspomnienia 🥰

Wiele by się dało dziś, aby móc wrócić np. na RealLife, pozwiedzać tamtą mapę albo chociaż pooglądać screeny z tamtych czasów 😅

Z mojej strony do kanału dorzucę kilka screenów z dawnych lat :)

Tutaj fontanna z głównego placu na RealLife 

Brak opisu.

Tutaj parkour z nagrodami i jakaś chatka, niestety nie pamiętam już, do czego służyła xd 

Brak opisu.

Tutaj nowopowstałe osiedle z bardzo drogimi działkami, które można było jednak nabyć na stałe 

Brak opisu.

Tutaj jeden z pierwszych nowych eventów, gdy zostałem opiekunem i początek współpracy z niezawodną @Muneyuki, która dzięki swojemu zaangażowaniu i serduchu, które włożyła w serwer, stała się dwa lata później moim następcą ❤️ 

Brak opisu.

I na koniec nieco personalne, ale prezent od Muneyuki na moje urodziny ❤️ Na tej mapie odbywał się event z okazji moich urodzin 😅Sfinansowany w dużej mierze z nagrody w tokenach, którą udało mi się wygrać na TeamSpeakowym konkursie karaoke :D Dzięki @DShimen

Brak opisu.

Niestety, tylko tyle zostało 😢 Ogromna szkoda. 

@Daffit, nie macie może gdzieś plików zapisanej mapy, aby można było ją wczytać i po raz wtóry przejść się po tym niesamowitym dziele, które przez kilka lat wy, właściciele, wraz z nami, społecznością serwera, rozwijaliśmy? (Podejrzewam, że to równie mało prawdopodobne, jak to, że są screeny archiwalne, ale jak to mówią, kto pyta, nie błądzi) 

• Super 3

Naprawdę, wspominając te piękne czasy integrowania się z wyjątkową społecznością serwera, nieironicznie się łezka w oku kręci - nawet mimo tego, że to było szmat czasu temu, a człowiek już pomału, acz nieuchronnie, w trzecie dziesięciolecie życia swego wchodzi 🥰

• Super 1

Jeszcze poszukałem dość sporo i kilka screenów z najdalszych zakątków udało mi się odgrzebać. Oto one: 

Czasami się trochę głupkowało ^^ 

Brak opisu.

Tutaj znów jeden z eventów :)

Brak opisu.

O, poniżej Bar PVP - inicjatywa, która w sumie bardzo mocno ożywiła Tryb RealLife :D

Brak opisu.

A poniżej budowla, do której mam szczególny sentyment - bowiem jest to najstarsza, pierwsza budowla i zmiana, jaką miałem okazję wprowadzić, gdy zostałem Opiekunem - Biblioteka na RealLife. Zmiana niby drobna, miała bodaj tylko dwie funkcje, ale to od niej wszystko się zaczęło :)

Brak opisu.

A tutaj obrazki, które @Muneyukiwykonywała - uwaga - odręcznie! W sensie budowała je na mapach. Ogromne Chapeu bas, stanowiły piękną ozdobę trybu w wielu miejscach. 

Brak opisu.

a niżej - walentynkowy event, który miał być drobnym eventem, a przerodził się praktycznie w mapę tematyczną. Wiele frajdy z graczami tam było :)

Brak opisu.

I malutka cząsteczka świetnej ekipy, która na RealLife grała :) Naprawdę, każdy z nich był cudowny na swój sposób, każdy z nich serwerowi dał swój wkład własny i był do dyspozycji innym graczom. 

Brak opisu.

No i na koniec końcówka posta, który zakończył moją regularną przygodę z Krainą 🥰

Brak opisu.

• Super 1

16 godzin temu, DShimen napisał:

Ja nie wiem czy mapa reallife częściowo nie była w internecie ogólnie, możecie poszukać

Pierwotnie RealLife odbywał się na mapie z internetu. Podczas tych kilku lat mapa uległa jednak zmianie w tak zasadniczym stopniu, ze nie można chyba mówić o tym, że to te same mapy 😜

W dniu 18.01.2022 o 01:15, Kawiorek napisał:

czy zarchiwizowane niegdyś albumy (np. te z 2017) są jeszcze gdzieś w plikach forum, czy raczej już wszystkie bezpowrotnie przepadły? Tam to były piękne wspomnienia 

Chodzi o dział "Album serwerowy"?

• Super 1
  • Wow 1

4 godziny temu, Yoda_woda_sodowa_nextround napisał:

o! Toż to była cudowna rzecz! Można przywrócić tenże wspaniałe narzedzie służące do integracji między graczami!

wow przywrócili to! Crazy and amazing at the same time tbh