Skocz do zawartości
KrainaMc.pl
Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.

Podanie na blogera - _Kenuff

_Kenuff

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz na imię?

Tak jak wspominałem wiele razy w poprzednich podaniach, mam na imię Dawid. Powiem również, że nie lubię swego imienia, ale cóż zrobić.

Dlaczego chcesz mieć rangę blogera?

Kocham pisanie opowiadań, oraz uwielbiam pisanie czegoś dla innych. Po prostu to lubię i chciałbym wypróbować siebie na stanowisku blogera na tym o to forum. Dużo osób w moim życiu prywatnym wspominało, że mam potencjał i powinienem go rozwijać, więc postanowiłem rozwijać go tutaj, gdzie jestem już od dawna, lecz wciąż nie mam tej rangi.

Jaka będzie tematyka twojego bloga?

Głównie na moim blogu będą się pojawiać opowiadania oraz recenzję. Jestem otwarty na inne propozycje, lecz będę się trzymać bardziej tego co poprzednio napisałem. Nie wykluczam jednak wierszy i innych tematów.

Napisz coś o sobie.

Tak jak wspominałem jestem Dawid. W uprzednim roku (2021) kończyłem siedemnaście lat. Chodzę do drugiej liceum, na profil informatyczno-matematyczno-fizyczny. Interesuje się tańcem nowoczesnym oraz literaturą (dzięki mojej siostrze i mojej nauczycielce z podstawówki). Nie wiem, co więcej napisać, więc uważam, że tyle starczy.

Przykładowy wpis:

Hej!
!Z tej strony Dawid!

Dzisiaj mam dla was recenzję serialu Teen Wolf- Nastoletni Wilkołak

Fabuła

Więc tak, postanawiając zacząć od fabuły, oczywiście mam na myśli o co chodzi w serialu 
(to co ukryte będziecie czytać na własną odpowiedzialność!

Serial odbywa się w mieście w Środkowej Kalifornii, Beacon Hills. Scott McCall (główny bohater), szesnastolatek interesujący się lacrosse'm zostaje wilkołakiem w lesie. Pierw myślano, że to Derek Hale (jeden z głównych bohaterów) go ugryzł i zamienił, ale w późniejszym czasie okazuje się, że to jego wujek alfa Peter Hale. W poszczególnych sezonach pojawiają się ''złe rzeczy" 

Sezon I

Złem w tym sezonie jest wilkołak alfa Peter Hale, został on zabity dopiero w ostatnim odcinku sezonu, a tak dokładnie został spalony dzięki ''miksturze" Lydii Martin, oraz dzięki Alison Argent, która rozbiła fiolkę strzałą. Sezon ten również polega na więzi między Alison, a Scott'em, zrywają dwa razy, raz przez nieodpowiedzialność Scott'a, a raz przez to, że Alison dowiaduje się o tym, że jest wilkołakiem na szkolnym balu pomiędzy busami.

Sezon II

W tym sezonie pojawia się Stado Alf, do którego należeli: Eiden Steiner, Aiden Steiner (nie żyje), Kali (nie żyje), Deucalion (nie żyje), Ennis (nie żyje). Stado Alf zostało zabite dopiero w pierwszych odcinkach trzeciego sezonu. Alison razem ze Scott'em ukrywają związek, przez to, że ojciec dziewczyny- Chris Argent poluje na wilkołaki, więc nie chce by była z żadnym nadprzyrodzonym. Jackson Whittemore zostaje kanimą (później hybrydą wilkołaka i kanimy), sterowaną przez Matt'a, a poźniej przez Gerarda Argenta. 

Sezon III

W owym sezonie pojawiają się "Oni", czyli nadprzyrodzeni sterowani przez  Noshiko Yukimura. Scott razem ze swoją nową znajomą Kirą Yukimurą, która jest Kitsune zostaje po pewnym czasie parą, tak samo jak Isaac z Alison, mimo, że wcześniej się nienawidzili. Alison umiera, poprzez przebicie nożem przez jednego "Oni".  Również w tym sezonie pojawia się Darach oraz Nogitsune.
Ciekawostka
-Aktorka grająca Alison, Crystal Reed wzruszyła się przy scenie, gdy jej postać umierała i będąc na rękach Scotta (Tylera Posey) powiedziała:
- Nie jest źle, jest najlepiej, nic mnie nie boli. Jestem w rękach mojej pierwszej miłości, w rękach osoby, którą kochałam, kocham i zawsze będę kochać.

Spoiler

Alison i Scott byli razem trzy razy, ale ciągle ich coś rozłączało, mimo, że wciąż się kochali.

Sezon IV

W sezonie czwartym pojawiają się Berserki czyli nadprzyrodzeni sterowani przez ciotkę Alison, która już nie żyła. Kate Argent została jagurołakiem. Scott i Stiles próbują pomóc Malii Tate, która jest kojotołakiem panować nad sobą. Pojawia się również Liam Dunbar, który zostaje betą Scott'a, przez Donovan'a, który chciał zabić Liam'a.

Sezon V

W sezonie piątym pojawiają się Potworni Doktorzy razem z Theo Raeken. Dużo osób ginie przez Doktorów, którzy próbują zamienić inne osoby w chimery, ale jedną z jedynych udanych chimer jest Theo, który oszukał Scott'a. Występuje tutaj również Dobroczyńca, który daje ceny za osoby nadprzyrodzone na liście, a inni dostają tą sumę, jeżeli go zabiją.

Sezon VI

W tym sezonie Malia i Scott zostają parą, tak samo jak Stiles i Lydia. Ujawniają nam się Jeźdźcy Widmo oraz Anuk-Ite. Stiles oraz Peter zostali wyczyszczeni z pamięci innych właśnie przez nich, ale w końcu ktoś ich uratował.

Główne Postacie

Tyler Posey- Scott McCall

Dylan O'Brien- Mieczysław "Stiles" Stilinski

Crystal Reed- Allison Argent

Tyler Hoechlin- Derek Hale

Holland Roden- Lydia Martin

Colton Haynes- Jackson Whittemore

Daniel Sharman- Isaac Lahey

Arden Cho- Kira Yukimura

Shelley Hennig- Malia Tate 

Dylansk Sprayberry- Liam Dunbar 

Cody Christian- Theo Raeken