Skocz do zawartości
KrainaMc.pl
Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.

Bloger BrzosiWrzosi

BrzosiWrzosi

Rekomendowane odpowiedzi

Hej hej

Jak masz na imię? Mam na imię Martyna 

Dlaczego chcesz mieć rangę blogera? Rangę Blogera chciałabym mieć po to aby informować ludzi o nowościach w książkach oraz polecać je. 

Planowana tematyka bloga: Bloga chciałabym prowadzić w tematyce książek 

Napisz coś o sobie: Hej jestem Martyna i bardzo lubię czytać książki oraz słuchać muzyki. Niedawno powróciłam do grania na serwerze. Wiele osób mówi, że jestem ciepłą i sympatyczną osobą. Czy tak jest? Szczerze to sama nie wiem czy to jest prawdą. 

Wstaw tutaj przykładowy wpis, jaki zamieściłbyś na swój blog: 

꒷︶୨୧︶(Mały Książę)₊˚ʚ꒷︶꒷

Cześć! Chciałabym się z wami podzielić moją ocenę na temat książki:,, Mały Książę''. Zapraszam do przeczytania mojej recenzji. 

Książka opowiada o małym chlopcu, który jest samotny. Pewnego dnia postanawiam wyruszyć na wyprawę w celu znalezienia przyjaciół. Bohater odwiedza różne planety lecz na żadnej z nich nie było człowieka z którym Książę chciałby się przyjaźnić. Jeden mieszkaniec planety mówi mu, żeby udał się na planetę o nazwie Ziemia. Chłopiec wyrusza na odległą planetę. 

Jak potoczą się jego losy? Czy wreszcie znajdzie przyjaciół? Aby znać odpowiedź na te pytania warto przeczytać książkę. 

U góry napisałam troszkę akcji, która dzieje się w książce a teraz zapraszam na moją opinię. 

Według mnie książka jest bardzociekawa i warto ją przeczytać. Opowiada ona o smutnej historii chłopca, który może kiedyś znajdzie szczęście w życiu. W książce możemy znaleźć przyjaźń, miłość oraz wiele innych rzeczy. Z całego serca mogę ją polecić :3

Pozdrawiam miłego dnia/wieczoru! 

Hej!
Przydałoby się cos o książkach, Twój wpis natomiast wydaje się troszkę zbyt krótki. Mogłaś bardziej się rozpisać, mimo, że czytałem Małego Księcia, dużo się z tego wpisu nie dowiedziałem. Ortografia i interpunkcja są okej, występują nieliczne błędy.
Moja opinia jest neutralna, życzę powodzenia.

• 1 miesiąc temu...