Skocz do zawartości
KrainaMc.pl
Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.

Bloger PUA coach Mike da Bo$$

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz na imię?  Mikołaj
Dlaczego chcesz mieć rangę blogera? Ponieważ widze że prawdziwa męskość powoli zanika (co jest efektem przedawkowania anime) i chcę zaserwować parę rad (za drobną opłatą hihi) dla chłopaków którzy mają marzenia ale nie wiedzą jak je realizować
Planowana tematyka bloga: Porady związane z tym jak zostać prawdziwym samcem alfą i wzbudzać pożadanie u płci przeciwnej - podsumowując nic innego jak PUA 
Napisz coś o sobie: Jestem PUA coach Mike da Bo$$ (w polsce występuje również pod nazwą kołcz Majk oraz Ultra facet), zajmuję się pisanie poradników obejmujących tak zwane "self improvement" oraz doradzam ludziom jak mają stać się lepsza wersją samych siebie. Prowadze również kanał na youtubie, oprócz tego uważam że jestem najlepszą wersją samego siebie. Żyje zdrowo, odżywiam się zdrowo i wyciskam hantle na siłce UGHHH!!! (czuć ten testosteron)
Wstaw tutaj przykładowy wpis, jaki zamieściłbyś na swój blog:

PUA coach Mike da Bo$$ - 10 kroków jak zostać samcem alfą – prawdziwym twardzielem o którym marzą wszystkie laski i wszyscy go szanują

1.       Ogól się na łyso – włosy prawdziwego mężczyzny powinny być krótkie, a najlepiej żeby ich w ogóle dlatego też polecam cotygodniowe chodzenie do fryzjera aby ostrzyc się maszynką na łyso. Laski nie lubią kolesi z frędzlami na głowie bo kojarzy się im to po prostu z ich własnymi włosami co jest zniewieściałe

2.       Chodź na siłkę – Jeżeli nie chodzisz na siekł to nie dziw się że laski nie chcą z tobą mieć nic do czynienia, jeśli jesteś gruby to kup bilet już dziś, a jeśli jesteś chudy to miej z tyłu głowy że laski teraz traktują cię nie lepiej niż emeryta po osiemdziesiątce, patrząc tylko i wyłącznie na twoją sylwetkę

3.       Przestań się myć – laski nie lubią mięczaków co wcieraja sobię mydełko w ciało. Prawdziwy samiec alfa musi pachnieć jak samiec alfa, to znaczy musi wytwarzać wyrazisty męski odór. Jeżeli już masz się myć to pamiętaj aby robić to rzadziej niż raz w tygodniu

4.       Zacznij słuchać hip hopu – rap to najbardziej męska muzyka o brutalnym męskim życiu, jeżeli nie słuchasz rapu oznacza to że jesteś mieczakiem który nie potrafi znieść brutalnej prawdy o życiu na ulicy

5.       Nie pracuj – prawdziwy samiec alfa kradnie, a nie pracuje, dlatego twoją nową „pracą” od dziś będzie okradanie staruszek, kobiet i słabszych od ciebie mężczyzn

6.       Rycz na ulicy – aby pokazać swoją dominację nad otoczeniem wdaj się w role ociekającego testosteronem lwa i rycz ile sił w płucach tak aby inni samcy alfa mogli do ciebie odryknąć z innej dzielnicy

7.       Nie noś butów – nosząc buty pokazujesz innym że jesteś łatwym celem do pokonania gdyż jesteś zbyt delikatny aby znieść szorstkość ziemi i betonu. Jeżeli wychodzisz z domu zawsze miej z tyłu głowy myśl że nikt nie będzie cię traktował poważnie skoro boisz skaleczyć sobie swoje nóżki

8.       Podrywaj zniewieściałych chłopców – pokaż im kto tu jest prawdziwym samcem alfą i traktuj ich jak laski, dzięki temu wszystkie laski będą zachwycone twoją męskością która jest tak silna że nawet inni mężczyźni wyglądają przy tobie jak małe dziewczynki

9.       Nigdy nie korzystaj z mostów – mosty są dla mięczaków, prawdziwy twardziel musi stawić czoło naturze, więc jeśli na twojej drodze stoi rzeka (nawet jeśli chcesz przejechać z jednej strony do drugiej strony miasta) rozbierz się, wskocz do wody i zafunduj sobię trening siłowy

10.   Zawsze krzycz – niezależnie w jakiej jesteś sytuacji zawsze wrzeszczy jak opętany na twojego rozmówce, spowoduje to że mężczyźni nabiorą do ciebie respektu a laski będą jeszcze bardziej ciebie pragnąć. Pamiętaj jako samiec alfa nigdy nie możesz okazywać słabości, a zatem jeżeli zmienisz kiedykolwiek swój ton głosu na nieco niższy jesteś z automatu obdarty ze swojej męskości.

Yo mam nadzieje że poradnik ten wam się przyda, wykorzystajcie moje rady mądrze… I NIE ZAPOMNIJCIE KRZYCZEĆ KIEDY Z KIMŚ ROZMAWIACIE!!!!!

me-girls-russian.jpg.17efe4e125c45185149700bfabdfb63a.jpg

piękno samo w sobie dostosowałem się do twoich poleceń aczkolwiek cos mi sie porabalo w obliczeniach i zostalem samcem delta. No cóż jestem na neutral gdyż to laski nie lecą na mnie, a komary. 

Pozdrawiam!

• Ha ha 1
  • Przykro mi 1