Skocz do zawartości
KrainaMc.pl
Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.

Zgłoszenie na blogera

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz na imię? Mam na imię Mikołaj.
Dlaczego chcesz mieć rangę blogera? Ponieważ jest to fajna ranga, i chciał bym inspirować graczy moimi wpisami.
Planowana tematyka bloga: Tematyką bloga były by Gry na PC i mobile.

Napisz coś o sobie: Cześć! Jestem chłopakiem lubię grać na komputerze i telefonie to moja pasja. 
Wstaw tutaj przykładowy wpis, jaki zamieściłbyś na swój blog:  Genish Impact - Jakie są postacie? co robią?

Witajcie,

Dzisiaj opowiem wam o postaciach z Gry Genish Impact (Większości)

Bez zbędnego przedłużania zapraszam do czytania mojego bloga! :) 

GENISH IMPACT

genshin-impact.jpg?is-pending-load=1

Diluc

Żywioł: Ogień

Broń: Claymore

Rola: DPS 

Przydatna postać panująca nad ogniem, jest jedną z najlepszych postaci w Genish Impact 

Zadaje duże obrażenia przeciwnikowi i wszystkie jego umiejętności skupiają się na nakładaniu ognia na Przeciwnika jak i zadawaniu czystych obrażeń.

Diluc (Genshin Impact) Tapeta HD | Tło | 3035x2150

FICSHL

Żywioł: Electro

Broń: Łuk

Rola: Support

Połączenie łuku i electro sprawia że FICSHIL jest świetnym wyzwalaczem efektów żywiołów. Wybitnie współgra z ognistymi i lodowymi jak i wodnymi postaciami zadającymi obrażenia. Ma zdolność która powoduje przywołanie kruka atakującego wyznaczony teren i nakłada electro na przeciwników.

Genshin Impact Gets New Trailers Revealing New Character Fischl and Her  Chuunibyou

KEQING

Żywioł: Electro

Broń: Sword

Miecz i electro, można ją wykorzystywać do wyzwalania żywiołów łącząc Np. z ogniem powodując wybuch.

Figurka Genshin Impact - Keqing + plakat

XIAO

Żywioł: Anemo

Broń: Polearm

Xiao jest uprzejmy jednak nie okazuje zbytnio emocji i preferuje spędzać czas w samotności. Rzadko można go spotkać w dobrym nastroju.

Genshin Impact Xiao Build Guide | Paimon.gg

GENISH IMPACT - To gra przygodowa i Fabularna  Wypuszczona na Playstation 4, Nintendo Switch, Android, iOS, Playstation 5, Windows gra została wydana 28 września 2020 roku.

Chcecie 2 blog o Genish Impact? :)

• Super 1

6 godzin temu, xXxMikusxXx napisał:

To tylko projekt, uznając wzór. Nie musze tego wstawiać na bloga nie liczy tu się jaka to jest gra  a jaka estetyka, ortografia. Pozdrawiam :) 

Akuratnie temat wpisa również jest ważny. Co do wyglądu, całego wpisu to wygląda tragicznie. Zauważyłem również drobne błędy ortograficzne i interpunkcyjne. Nie odpowiadaj pod podaniem.

6 godzin temu, KlyexPL napisał:

Jestem na nie Gejnish inpact to słaba gra

Trochę mało rozpisana opinia. Tym bardziej lepiej ją edytuj i dopisz coś trochę więcej na temat oceny wpisu i całego podania jeśli nie chcesz dostać pkt. za spam.

Jestem na nie

Powodzenia!

Edytowane przez Toshiro
  • Lubię to 1

• 1 miesiąc temu...

jakość: 4/10

treść: 3/10

mądrość zawarta: 3/10

przydatność bloga: 0/10

stosunek wobec partii komunistycznej: 1/10 (szczegółowe objaśnienia - wychwalanie kultury zbrodniczego kraju Japonii)

Ocena końcowa: 2.2/10

Ocena powyżej reprezentuje oficjalne stanowisko Chińskiej partii komunistycznej wobec treści zawartych w tym zgłoszeniu na blogera

podpisano:                            Najwyższy przywódca - Xi Jinping

2019-04-26T132700Z_1436702886_RC1E456D4080_RTRMADP_3_CHINA-SILKROAD-1536x1024.thumb.jpg.6d27bc443742f1e6f6df3f96de67ea0c.jpg

• Super 1
  • Ha ha 1
  • Przykro mi 1

• 3 tygodnie później...