Skocz do zawartości
KrainaMc.pl
Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.

Konkurs budowlany Creative

Rekomendowane odpowiedzi

Niniejszym ogłaszamy na trybie Creative konkurs budowlany pod tytułem:
"Podróż w kosmos".
Praca powinna zajmować całą działkę. Oceniana będzie staranność wykonania, pomysłowość.

Do wygrania tokeny, a w przypadku wyróżniających się prac dodatkowa działka w pobliżu spawnu.

Zgłoszenia prosimy składać w tym wątku podając swój nick i numer działki, na której można znaleźć budowlę konkursową zgodnie z poniższym szablonem.

Nick:
ID działki:

Działki można zgłaszać do 20 marca 2021 r. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

• Super 2
Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 6.03.2021 o 21:32, Gosiiia napisał:

Niniejszym ogłaszamy na trybie Creative konkurs budowlany pod tytułem:
"Podróż w kosmos".
Praca powinna zajmować całą działkę. Oceniana będzie staranność wykonania, pomysłowość.

Do wygrania tokeny, a w przypadku wyróżniających się prac dodatkowa działka w pobliżu spawnu.

Zgłoszenia prosimy składać w tym wątku podając swój nick i numer działki, na której można znaleźć budowlę konkursową zgodnie z poniższym szablonem.

Nick:
ID działki:

Działki można zgłaszać do 20 marca 2021 r. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

ej a moze byc stacja kosmiczna?

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, ToTenPanXD123 napisał:
Nick: ToTenPanXD123 , _X_PikaMen_X_
ID działki:37;141 - /dom 4 _x_pikamen_x_                         crv 3

To jest konkurs na serwerze mojemc, nie na krainie... 

• Lubię to 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Gosiiia zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...