Skocz do zawartości
KrainaMc.pl
Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.

Świąteczny Turniej SUMO [2VS2]

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Witajcie! Przedstawię wam kilka podstawowych informacji dotyczących eventu, oraz przypomnę o kilku dość istotnych sprawach. Na Turniej zgłosiły się 44 drużyny! Wynik bardzo imponujący! Jesteśmy wdzi

𝕊́𝕨𝕚𝕒̨𝕥𝕖𝕔𝕫𝕟𝕪 𝕋𝕦𝕣𝕟𝕚𝕖𝕛 𝕊𝕌𝕄𝕆 𝟚 𝕍𝕊 𝟚 Zapraszamy na kolejną edycję turnieju SUMO, który odbędzie się na trybie ℂ𝕣𝕖𝕒𝕥𝕚𝕧𝕖 𝟙.𝟠 (#𝟚) w dniu 𝟚𝟞 𝕘𝕣𝕦𝕕𝕟𝕚𝕒 𝟚𝟘𝟚𝟘 𝕣𝕠𝕜𝕦 o godzinie 𝟙𝟡:𝟘𝟘 𝕋𝕦𝕣𝕟𝕚𝕖𝕛 𝕊𝕌𝕄𝕆 - W tym

1gxz to zabczynski na mulciaku  Zgłoszenie odrzucone.

Witajcie! Przedstawię wam kilka podstawowych informacji dotyczących eventu, oraz przypomnę o kilku dość istotnych sprawach.
Na Turniej zgłosiły się 44 drużyny! Wynik bardzo imponujący! Jesteśmy wdzięczny za tak ogromny odzew z waszej strony!
Chciałbym przypomnieć, że event zaczyna się o godzinie 19:00 Prosiłbym, żeby do maksymalnie 19:10  swoją obecność potwierdziły wszystkie osoby.
W przypadku braku potwierdzenia obecności drużyna zostaje wykluczona z udział w turnieju (Chyba, że spoznienie zostanie zgłoszone mi przynajmniej godzinę przed startem czyt. 19:00)
Podczas trwania eventu odbędzie się LIVE na YT, na którym będziecie mogli obejrzeć wasze starania (Live będzie komentowany). Wszelkie sprawy/pytania dotyczące eventu należy kierować do MrM0r'a
Mój Discord - MrM0re#3675 

Co do losowania drużyn zrobię to dziś w nocy, a walki będę ogłaszał podczas transmisji, oraz na chacie ogólnym Creative (Analogicznie wcześniej nie podaję walk!!!)
Drużyny, które odpadną, dostaną upominek świąteczny za udział i walkę w evencie.

WAŻNE !!!!
POTWIERDZENIE UDZIAŁU PROSZE ZGŁOSIĆ DO MNIE NA DISCRODZIE, TUDZIEŻ TS3 - MC.

• Super 4
  • Lubię to 3
Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie! Dziękuje za tak duża obecność na evencie! Jesteście wspaniali. Mam nadzieję, że mimo kilku gaf bawiliście się dobrze.
Przed wami wyniki dzisiejszych zmagań

⇝ MIEJSCE PIERWSZE:

Nazwa drużyny: pingwinki

Nasze nicki: Navenzi, 2force

Nagroda TYTAN na dowolnym trybie KMC.PL

⇝ MIEJSCE DRUGIE:

Nazwa Drużyny: KrawĘżnik

Nasze nicki: swayinn, kapigtxsor

Nagroda HEROS na dowolnym trybie KMC.PL

⇝ MIEJSCE TRZECIE:
Nazwa Drużyny: Rowerzysci
Nasze Nicki: Krystek13, pvpsm0ke

Działka na Trybie CREATIVE 1.8 KMC.PL

Gratulacje! Pozdrawiam, MrM0re!

• Lubię to 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...