Skocz do zawartości
KrainaMc.pl
Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.

Bloger - KenjiYT

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz na imię?

Na imię mam Zbigniew.

Dlaczego chcesz mieć rangę blogera?

Chciałbym posiadać rangę bloger, ponieważ lubię pisać różnego rodzaju wpisy oraz chciałbym podzielić się z innymi moją wiedzą, która mogłaby niektórych zaciekawić.

Planowana tematyka bloga:

Motoryzacja, głównie wpisy na temat:

- samochodów sportowych

- sportów motoryzacyjnych

- różnego rodzaju gier związanych z szybkimi samochodami

- ciekawych historii różnych producentów samochodów sportowych

I wiele, wiele innych

Napisz coś o sobie:

Nazywam się Zbigniew, mam 17 lat uczęszczam do 2 klasy technikum na kierunek technik ekonomista, od 3 lat uprawiam triathlon, Uwielbiam motoryzację i Kocham sport. Zajmuje się również pomaganiem innym w szczególności zwierzakom, ale też i ludziom jako wolontariusz.

Wstaw tutaj przykładowy wpis, jaki zamieściłbyś na swój blog:

Witajcie w dzisiejszym wpisie przedstawię wam historię bardzo znanego włoskiego producenta super samochodów, który mimo stworzenia tylko dwóch modeli swojej marki, które są ultra rzadko spotykane jest bardzo znany na całym świecie. Jesteście ciekawi? Myślę, że tak więc zapraszam do wpisu.

Urodzony 10 listopada 1955 roku Horacio Pagani, założył w 1992 roku Pagani Automobili. Markę dziś kojarzącą się z niesamowicie dużą mocą, ogromną precyzją wykonania, sporym luksusem oraz budowy z kompozytów. W 1993 roku został ukazany pierwszy produkt marki Pagani pod nazwą Zonda, który prezentuje się następująco.

Jest to pierwszy model Pagani Zonda, lecz nie jedyny, łącznie powstało 60 sztuk tego samochodu, w różynch wersjach. Ukazana wyżej wersja legitymuje się mocą 408 koni mechaniczynych i prędkością maksymalną 297km/h. Jest to pierwszy Model Pagani Zondy o nazwie Pagani Zonda C12, następnie powstały jeszcze 4 wersje tego modelu. Ostatnią wersją jest Pagani Zonda R z 2009 roku z mocą 750 koni mechanicznych, przyśpieszeniem do 100km/h w czasie 2,7s oraz prędkością maksymalną według nie potwierdzonych informacji dochodzącą do 400km/h, niestety Zonda R nie jest dopuszczona do ruchu gdyż nie spełnia wymogów głośności. Tym Modelem Pagani Automobili już pokazało że jest mocnym graczem, ale nie był to koniec.

W 2011 roku ukazał się następca modelu Zonda, Pagani Huayra. Pojazd został skonstruowany w oparciu o model Zonda, do jego budowy użyto Carbotanium, wyposażono go w silnik V12 6,0  Twin Turbo od firmy Mercedes-AMG prezentujący się mocą 730 koni mechanicznych. Jest to podstawowa wersja modelu Huayra, a jej osiągi mogą zwalić z nóg. Przyśpieszenie do 100km/h w 3,3s oraz prędkość maksymalna wynosząca 378km/h. Model prezentuje się następująco

Model Huayra również posiada swoją lepszą wersję Pagani Huayra BC, i szczerze mówiąc jest to mój ulubiony model ze stajni Pagani, gdyż według mnie jest on niesamowicie ładny a jego osiągi mówią same za siebie. Mocniejsza wersja Pagani Huayra BC posiada silnik V12 6,0 twin turbo również od firmy Mercedes-AMG gdyż wszystkie samochody marki Pagani są wyposażone w silniki od Mercedesa. Pagani poprawiło model Huayra prawdopobnie na każdej możliwej płaszczyźnie, Samochód legitymuje się mocą ok. 800 koni mechanicznych, osiągi niestety nie zostały oficjalnie podane, lecz na pewno można być pewnym, że zostały poprawione względem standarowego Pagani Huayra. Również skrót BC nie jest przypadkowy, są to inicjały bliskiego przyjaciela Horacio Paganiego, Bennego Caioli który także był właścicielem pierwszego Pagani dostępnego w sprzedaży. Pagani Huayra BC powstała również w wersji roadster, model prezentuje się następująco.

Samochód według mojej opinii wygląda niesamowicie, tak jak reszta modeli Pagani. Marka Pagani ukazuje prawdziwy kunszt artystyczny Horacio Paganiego, gdyż każdy element jest idealnie dopasowany, a każdy model prezentuje się nie samowicie. Historia Producenta Pagani jest bardzo ciekawa, a historia każdego modelu jeszcze ciekawsza, mam nadzieję że wpis wam się spodobał i będę mógł wam zaprezentować jeszcze więcej tego typu materiałów, które będą tylko ciekawsze.

• Super 1
Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Limonkowskyy napisał:

no ale już ktoś wziął tą tematykę

I co w związku  z tym?  Nie ma nigdzie napisane, że może być tylko jedna tematyka bloga  na wszystkich blogerów. Temat motoryzacji jest  bardzo rozwinięty.

Co do samego podania, motoryzacją się nie interesuje, ale jest to ciekawie napisane i na pewno by zaciekawiło osoby lubiące ten temat. 

• Super 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do odpowiedzi

Tematyka ciekawa. Dobrze (przynajmniej mi) czyta się taki tekst kiedy pewne informacje są wyróżnione (ja używam podkreśleń).

6 godzin temu, Limonkowskyy napisał:

no ale już ktoś wziął tą tematykę.

Nie wziąłem jej na własność i jak napisał kamix, ta tematyka jest bardzo rozwinięta, sam bym w życiu nie opisał wszystkich marek itd. Także tematyka kolegi nie ogranicza się na samych samochodach a też na grach z nimi związanych.

Ogólnie to jestem na tak, powodzonka!

Edytowane przez TajfereQ
Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, Limonkowskyy napisał:

no ale już ktoś wziął tą tematykę.

SPOKO
jakby nic nie mam do tego ze sa 3 blogi z recenzjami a ty zrobiłeś czwarty.
Ogólnie to spoko fajnie ze sie pojawiło Pagani moja ulubiona marka najbardziej to Pagani Fujara czy coś?

Wpisik spoko zrobiony własnie chcialbym na forum jakies blogi motoryzacyjne i cyk są. 

Jakby mysle ze sie dostaniesz - na tak

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, PLkubiacyPL napisał:

tematyka mi sie strasznie spodobala ;D jakieś kolorki gdzieniegdzie i by było k00x jestam na Tak z plusem!! powodzenia!

Nie każdy lubi kolorki 

A co do podania, Jestem na TAK

Estetyka nie ma błędów a wpis mnie zaciekawił 

Pozdrawiam z Laponii ps. Przygotowania do świąt trwają 

Renifercia

• Super 1
Odnośnik do odpowiedzi

Uważam, że podanie mi się podoba, a także treść przykładowego wpisu na blogu. Jedynie muszę doczepić się całego tekstu napisanego pochyleniem, co niestety jednak przeszkadza w czytaniu. Szkoda, że zdjęcia nie dodały się do wpisu, urozmaiciło by go - ale na szczęście dodałeś je chociaż poniżej.  Zostawiam ocenę pozytywną.

• Lubię to 1
Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, TikaTeko napisał:

Estetyka okropna (w wpisie, reszta ok.).

Co jest zlego w tej estetyce jezu XDDD

Ja osobiscie nie jestem fanem recenzji, uwazam ze to nie tematyka na serwer minecraft ale widac jednoczesnie ze sie postarales z pisaniem tego wpisu i mozna nadac ci ta range

• Ha ha 1
  • Przykro mi 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Estetyka jest dosyć prosta, z interpunkcją trochę słabiej, ale trochę więcej emocji w tym przykładowym wpisie by się przydało. Widzę, że chyba nikt z osób powyżej nie zwrócił na to uwagi, ale ten wpis ma małą ilość takich bardziej ponad podstawowych słów, przez to czyta się jak dziecko, a przecież to motoryzacja. A tak poza tym, nie zachęcił mnie ten wpis. Język którym się posługujesz brzmi jak czytanki w 5 klasie ('super aut'), ale to tylko moja opinia. Według mnie twoje posty byłyby bardziej nużące niż ciekawe. Jestem na oficjalne nie.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Yelezii zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...