Skocz do zawartości
KrainaMc.pl
Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.

Bloger - restless


Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz na imię?: Magdalena.

Dlaczego chcesz mieć rangę blogera?: Uwielbiam pisać i chcę się podzielić moją twórczością z innymi : )

Planowana tematyka bloga: Opowiadania o tym, co czuję, co chciałabym przekazać, jednak w inny, niecodzienny sposób.

Napisz coś o sobie: Jestem zwykłą dziewczyną. Uwielbiam opisywać uczucia, dawać czytającym coś, nad czym dłużej mogą pomyśleć, lubię zaskakiwać i wprowadzać w osobliwy nastrój. To, co za chwilę przeczytacie, jest interpretacją tego, co wstawiłam tu ponad trzy lata temu. Był to wpis stricte +18, jednak postarałam się zredagować to w taki sposób, by nikogo nie raził ; ) 

Wstaw tutaj przykładowy wpis, jaki zamieściłbyś na swój blog: 

Zaśmiał się. Perliście, czysto, pięknie. Zamknęłam oczy, chcąc wsłuchać się w ten dźwięk. Chciałam go zapamiętać, zapisać w mojej pamięci, nie zgubić. Był moim marzeniem, jeszcze kilka miesięcy temu tak odrealnionym, teraz zaś - prawdziwym. Będącym obok mnie. Bezbronnym w obliczu przyjemności, dreszczy na całym ciele i mojej nieograniczonej niczym miłości.

 

Jeżdząc palcami po jego nagim torsie, patrzę mu w oczy - ma je zielone, takie, w których mogłabym utonąć i nigdy się nie odnaleźć, duże i ciepłe, darzące mnie uczuciem. Czuję to. Podoba mi się. Odgarniam jego brązowe włosy z czoła, lekko zaciskam na nich dłoń i przyciągam jego usta do swoich. Chcę go czuć, całą sobą, całą swoją duszą. Całuję go, czuję jego język, jestem zachłanna. Dotykam jego dłoń.

 

Czuję jego dotyk, rozkoszuję się każdym wysyłanym przez niego impulsem. Choćby delikatnym. Jego dłoń schodzi niżej, przez moją talię, aż do bioder, potem przez kręgosłup. Wie, że to moje najczulsze miejsce. Jeździ swoją dłonią po moich plecach, gdy ja wyginam swoje ciało w jego stronę. Bardzo intensywne uczucie, przyjemne. 

 

- Chcę więcej - szepczę. Uśmiecha się delikatnie w moje usta. - Chcę cię poczuć.

 

Czuję, że się oddala. Chłód i pustka. Gdzie on jest? Otwieram oczy. Ayden stoi obok łóżka, bez ruchu, bez oddechu.

 

- Coś się stało? - pytam. Nie odpowiada. Czuję tylko delikatne opadnięcie mojego ciała, gdy on kładzie się z powrotem.

 

 • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK-

Hmm... Podanie trochę ubogie, przykładowy wpis też - ale zaintrygował on mnie; nie uważam też, by użycie słowa "nagi" i ogólnie intymność opowiadania była czymś złym - ludzka sprawa! ;) Tematyka tylko trochę bardzo oklepana, ale w tym wydaniu mi odpowiada. Estetyka fajna, ale przydało by się pogrubienie/kolor. Językowo jest okej, tak że powodzenia! :D 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na TAK

Twoje opowiadania są na prawdę interesujące. Estetyka podania została zachowana, aczkolwiek jak już wiele razy pisałem wolę kolorowy tekst. Ortografia oraz interpunkcja są na plus, nie ma do czego się przyczepić. Twój zasob słów jest szeroki.

Powodzenia!

Edytowane przez Wojtulus
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam świadomość, że przykładowy wpis jest krótki, ale właśnie chciałam wstawić na swojego bloga całą opowieść o pewnej, zakochanej damie i opublikowanie tutaj czegoś dłuższego niż to mijałoby się z moim celem. A wydaję mi się, że mimo wszystko po tak krótkim wpisie można jednak wywnioskować czy kogoś to zaciekawi lub są błędy. Dziękuję za wszystkie opinie ; ) 

 • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wy wszyscy macie z estetyką, mi się osobiście podoba i nie lubię przerysowanych podań : p Co do samego przykładowego wpisu, sama nie chciałabym tego opisywać, szczególnie, że jedyne co usunęłam to słowa typu nagi czy określenia pewnych miejsc. Chodziło mi o same uczucia. Po prostu sama nie wiedziałam co tu napisać tak, by kogoś zainteresowało, a jednocześnie nie zdradzało tego, co wstawiłabym w ciągu dalszym. Piszę kolejną część, więc mogę wstawić tutaj jej fragment ; ) Kolejna krótka notatka, ale zaczęcie opowiadania i kontynuowanie go tak, by nikogo nie zanudzić a wszystko przedstawić, jest jedną z najtrudniejszych chwil, szczególnie, że miałam chwilową nieobecność i przerwę na życie. Teraz powracam z nowymi pomysłami ^^

 

 

Odgarniając spocone włosy z czoła, otworzyłam oczy. Ciemność, gdzie mój pokój oświetla tylko nikłe światło księżyca. Gdzie on jest? Był przed chwilą tu, obok mnie, w moim łóżku. Gdzie on jest? Cisza.

Wyczołgując się spod kołdry, zapalam lampkę nocną i spoglądam na zegarek - jest 6:37. Wstaję, trzymam szafkę by nie upaść po silnych zawrotach głowy.

Bedąc w toalecie przeglądam się w lustrze. Te same brązowe i kręcone włosy w nieładzie, ciemne oczy, zaschnięte usta. Nie pasowały tylko czerwone ślady na szyi. Więc sen nie był tylko snem? Jestem zamroczona, ale i tak wchodzę pod prysznic, by zmyć z siebie natrętne myśli.

Okolica w moim mieście jest naprawdę ładna - zadbane ogrody, domy jednorodzinne stojące jeden za drugim. Niebo jest zachmurzone i wydaje mi się, że niedługo zacznie padać. Idę szybkim krokiem, kieruję się do szkoły. Kolejny nudny dzień patrzenia się w tablice i słuchania nauczycieli. Poprawiam kurtkę i przyśpieszam, by znaleźć się już w ciepłym budynku.

Gdy tylko weszłam do sali, zadzwonił dzwonek. Zrobiło się jeszcze głośniej, gdy ludzie zaczęli wchodzić do pomieszczenia - wyjmowali książki i szurali krzesłami. Ja jednak czekałam tylko na niego. Gdy wreszcie przyszedł, był lekko spóźniony. Rozciapierzone włosy, lekko mokre po deszczu i piękne, błyszczące, zielone oczy, które były moim marzeniem od kiedy tylko je zobaczyłam. Usiadł w ławce obok mojej, poprawił kurtkę i uśmiechnął się do mnie. Od razu odwróciłam wzrok zawstydzona i starałam skupić się na lekcji.

 • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2020 o 00:23, Riivine napisał:

no nie wiem czy rzeczy dla dorosłych są dobre tutaj.

niektorzy nie musza tego czytac.no dobra juz dam ocene bo kiedys dostalem puntky.

ortografia i interpunckcja na +
temat -,+
przykladowy wpis: -,+

pozderki

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mm nie zdziwiłbym się jakby następna opowieść opowiadała o przyrodniej siostrze która potrzebuje pomocy od przyrodniego brata, mówiąc do niego namiętnie ,,Hey, Step Bro, help, i'm stuck", a ten zamaszyście ruszałby tułowiem, jak pies próbujący przeżyć coś z poduszką na której zasypia każdej nocy. Może i jestem chłodnym człowiekiem, ale ten tekst nie mówi mi o żadnych uczuciach, a bardziej o byciu postacią typu kochanka greya czy mii kalify xdd, ale to tylko moje odczucia co do tego co przeczytałem XD. O zasobie słów nie ma co mówić, bo widać, że taki posiadasz, ale w twojej kontynuacji, już w komentarzach, niekiedy są to źle użyte smaczki, bądź niemające większego sensu dodatki. 

Dnia 1.09.2020 o 18:12, restless napisał:

Jestem zamroczona, ale i tak wchodzę pod prysznic, by zmyć z siebie natrętne myśli.

Bynajmniej tu, nie pasuje słowo zamroczona, z natrętnymi myślami. 

Z dobrej strony widzę to, że umiesz pisać opowiadania, które są, no nikogo nie oszukam mówiąc, że ładnie napisane, jednakże, erotic vibes to tak eh, eh(cover normalnie do jednej z twojej opisanej sytuacji XD) 

Jestem neutralny, z lekkim przejściem na plus, powodzonka

#geng

#YoungPolicjaSprawdzajToWariacie

#DziewczynyChcąSięTylkoCiągleBawić

Peace yol. 

 • Super 1
 • Ha ha 2
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 • 4 tygodnie później...

Fajny jest zamysł opowiadań, ale nie takich ze wstępem do tematyki +18. Jak przypomnę, tutaj są też dzieci, które nie chciałby czytać takich opowiadań - chociaż jak wiadomo, gorsze rzeczy się widziało za młodych lat. Podoba mi się Twój zasób słownictwa. Uważam, że te opowiadania, powinny znajdować się na Wattpadzie, a nie na blogu znajdującym się na forum gierki, w którą grają młode osoby. Jestem neutralna jeśli chodzi o otrzymanie rangi przez Ciebie.

Dnia 1.09.2020 o 18:16, KlyexPL napisał:

niektorzy nie musza tego czytac.

Może nie muszą, a może jest inaczej. Blog powinien coś wynosić, a nie posiadać opowiadania z tematyką prawie, że łóżkową.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z niektórych komentarzy to nie wiem czy się śmiać czy płakać, jedno z ładniejszych opowiadań jakie widziałam na tym forum, estetycznie napisane, szeroki zasób słów. 

Ps/ nie wiem czemu wy porównujcie takie opowiadanie do jakiś przyrodnich sióstr czy nie wiem czego jak to nawet ze sobą  nie gra XD ludzie nie przesadzajcie, z wami to już do zakonu. Jestem na tak. Powodzenia 

//Dodam tylko, jak ktoś nie chce czytać nie musi, jest tutaj sporo osób powyżej 15roku życia, może zacznijmy pisać o bajkach(a nie to będzie dla was nudne ;v) 

Edytowane przez iTeodorqa_96
 • Super 4
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę muszę tłumaczyć się z tego, że jestem wrażliwą osobą i dla mnie tematy +18 są okazaniem miłości, szacunku i zaufania do drugiej osoby? Ja naprawdę nie zamierzałam opisywać tutaj scen łóżkowych, to był tylko wstęp do czegoś dłuższego, intymnego, czegoś nad czym można się zastanowić, nad tym co czują do siebie bohaterowie, co jest w ich głowach, sercach, duszach. Przepraszam za wstawienie tu czegoś, co niekoniecznie wszystkim pasuje, jednak wszystko co piszę jest dla mnie ważne, prosto z mojego serduszka. Blog wydaję mi się idealnym miejscem na wylanie wszystkich emocji, które się tam kryją. Chociaż czy Wattpad nie byłby lepszy? : D

Czekam na opinię Yeleziiego, to on jest tutaj szefem, dziękuję za wszystkie odpowiedzi. ^^

 • Super 2
 • Lubię to 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, restless napisał:

Czy naprawdę muszę tłumaczyć się z tego, że jestem wrażliwą osobą i dla mnie tematy +18 są okazaniem miłości, szacunku i zaufania do drugiej osoby? Ja naprawdę nie zamierzałam opisywać tutaj scen łóżkowych, to był tylko wstęp do czegoś dłuższego, intymnego, czegoś nad czym można się zastanowić, nad tym co czują do siebie bohaterowie, co jest w ich głowach, sercach, duszach. Przepraszam za wstawienie tu czegoś, co niekoniecznie wszystkim pasuje, jednak wszystko co piszę jest dla mnie ważne, prosto z mojego serduszka. Blog wydaję mi się idealnym miejscem na wylanie wszystkich emocji, które się tam kryją. Chociaż czy Wattpad nie byłby lepszy? : D

Czekam na opinię Yeleziiego, to on jest tutaj szefem, dziękuję za wszystkie odpowiedzi. ^^

Ja się zgadzam z Tobą! :D Nie piszesz jakiejś pornografii, tylko miłosne opowiadania. A mimo wszystko - czy dzisiejsze dzieci nie wiedzą co to seks? No proszę Was bardzo, bądźmy szczerzy.

Edytowane przez matya
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykładowy wpis bardzo mnie zaintrygował. Masz spory zasób słów, a co więcej potrafisz układać zdania tak, że składają się w efektowną całość - nic dodać nic ująć. Jesteś bardzo dojrzałą osobą i sądzę, że zasługujesz na rangę blogera. Powodzenia!

 • Super 2
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 • 2 tygodnie później...

Witam. Tematyka bloga ogólnie nie jest zła, masz szeroki zasób słownictwa. Nie przyczepiłbym się do niczego, jednak przeszkadza mi jedna rzecz. Na naszym forum znajduje się zapewne duża ilość młodych osób, dla których temat, jakim są sprawy (prawie że) łóżkowe nie byłby zbyt dobry. 

Jestem na Neutral  +

Życzę powodzenia. 

Edytowane przez SaSkuun
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, TikaTeko napisał:

(Estetyka jest okropna) 

Boże, co Wy się tak tej estetyki czepiacie? Utrudnia Wam czytanie? Dla kogoś może się podobać. Rozumiem milion czcionek, kolorów, wielkości - ok, niefajnie. Ale bez przesady. ;) Zresztą najważniejsza w podaniu jest treść. Reakcje proszę wysyłać na priv. 

Edytowane przez matya
 • Wow 2
 • Przykro mi 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, paffelkotki napisał:

Fakt w podaniu ważna jest treść i na nią każdy przykłada największa uwagę. Jednak estetyka rowniez jest ważna, ujmę to bardziej w ten sposób „rezprezentuje” dana osobę która napisała prośbę o rangę administracyjna/blogera, ponieważ estetyka również może pomoc w bardziej „gładkim” czytaniu ( przynajmniej ja tak mam ) oraz pokazuje to chęć dostania blogera albo jak już wspomniałem rangi administracyjnej ( gdy estetyka jest niechlujna może pokazywać to ze dana osoba rekrutuje się na sile, jednak gdy estetyka jest przejrzysta, nabiera kolorów i jest dobrana ładna czcionka reprezentuje to ze kandydat stara się o rangę z całych swoich sił ) nie chciało mi sie isc na pv wiec coz

Ok, kolorki, czcionki, ale może dana osoba woli skromność? A jeśli chodzi o estetykę tego podania - jak najbardziej jest, jak to ujęłaś, gładka w czytaniu. Natomiast co do reszty masz rację. :) Do ewentualnej dalszej rozmowy zapraszam na pv. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 • Yelezii zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...