Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry! ;),ma prośbę czy mógłbym dostać unbana na teamspeaku.Dostałem bana parę miesięcy temu  za jakąś wiązankę z panem Norbertem Gierczakiem.było to bardzo dawno i bardziej żeby się pośmiać z kolegami niż kogoś obrażać.Była to trochę głupota z mojej strony bardzo za to  przepraszam  i taka sytuacja się już więcej nie powtórzy.Jak coś konto na które dostałem tego bana nazywało się chyba "Zjarany Geralt z Rivii" nie pamiętam dokładnie bo to było naprawde bardzo dawno ale chyba tak to się nazywało z góry bardzo dziękuje za un bana a jak go nie dostane no to cóż szkoda XD 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby jakkolwiek Ci pomóc, musisz wypełnić wzór poniżej, inaczej nic nie poradzimy.

Twój UniqueID TS3:
Twój NickName TS3:

Powód zgłoszenia (Ban/Skarga na gracza/Skarga na administratora):
Opis sytuacji (w której nastąpiło nadanie blokady):
Powód bana:
Dowody (screen/film):
Dlaczego powinieneś dostać unbana?

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Twój UniqueID TS3:H7vFgAFVkzBbnwxnA8V82h3BocU
Twój NickName TS3:siematojasimon

Powód zgłoszenia (Ban/Skarga na gracza/Skarga na administratora):unban
Opis sytuacji (w której nastąpiło nadanie blokady):siedzielismy z około 10 chłopa na kanale wyslalem na chacie jakas rymowanke z disem i nagle dostałem perma 
Powód bana:obrazanie 
Dowody (screen/film):było to juz dawno dawno mowie z pare miesiecy temu cos około jesieni/poczatku zimy 2019 i niestety nie mam żadnego filmiku ani zdjecia z momentu bana 
Dlaczego powinieneś dostać unbana?:poniewaz znow zaczynam grac na kraince i chciałbym pogadac z kolegami na teamspeaku podczas grania  i ogolnie czasami jakby mi sie nudziło zebym sobie wszedł i pogadał ?

•  
Edytowane przez siematojasimon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.