Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.
KlyexPL

Bloger Klyex

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz na imię?

- Mam na imię Kuba.

Dlaczego chcesz mieć rangę blogera.

- To teraz troszkę napiszę o tym. Zrzekłem się niedawno z rangi (chyba 7 lipca), i tak przez dłuższy czas myślałem, że to była zła decyzja. Miałem do wyboru albo się zrzec, albo nie. Wybrałem pierwszą opcję, bo myślałem, że na następnym wpisie pojawi się fala hejtów, niektórzy wiedzą dlaczego. A tak przechodząc do rzeczy, to chciałbym otrzymać tę rangę, z takiego powodu iż chcę po prostu móc pisać na nowo wpisy, a dokładnie swoje recenzje.

Planowana tematyka bloga.

- Recenzje, tylko to mam w głowię. Żadnych opowiadań, ani przepisów, ponieważ to jest już nudne. 

Napisz coś o sobie.

Cześć wszystkim, jestem Kuba, i mieszkam w województwie wielkopolskim. Moją pasją jest kendama i jazda na hulajnodze. Mam 1 psa, który wabi się Max. Ma roczek i nauczyłem go tylko jednej komendy. 

Wstaw tutaj przykładowy wpis, jaki zamieściłbyś na swój blog.

KENDAMA
Kendama Krom POP Jasno-Niebieska | Sklep MiejskieSporty.pl

===

CZYM JEST "KENDAMA"
===

Kendama, to japońska zabawka "na nudę". Jest ona stworzona z drewnianego uchwytu, ja na to mówię rączka, i z sznurka, jak i dużej, lub małej piłeczki, zależy jakiej wielkości mamy naszą zabawkę.

Na Kendamie można robić różne, fajne sztuczki, na przykład big cup czyli odbicie piłeczki i trafienie nią na prawą małą rączkę?

===
BUDOWA KENDAMY
===

Kendama jest zbudowana z drewnianej rączki, mój kolega mówił, że z nogi od stołu XD oraz sznurka, długiego lub małego, zależy czy mamy zabawkę małą czy dużą, i piłkę też dużą, lub małą. 

Piłka ma pod sobą taką dziurkę,
Kendama.jpg

- ponieważ można zrobić taką sztuczkę, jaką jest nabicie na kolec tej piłeczki, akurat do tego jest potrzebny ten otwór, jak i do przywiązania sznurka. Jest to bardzo proste zrobienie takiej Kendamy. 

===
CENA
===

Cena za dużą Kendamę wynosi około stówki, chyba że znajdziecie tańszą. Moją pierwszą taką zabawką, była kendama GOKI, była mała i kosztowała 30zł
Kendama japońska Gra zręcznościowa żonglerka Goki 8920463955 ...

Najbardziej polecam wam Kendamę z firmy KROMM. Choć kosztuje 100zł, to jest bardzo dobrą firmą sprzedającą Kendamy. GOKI też polecam dla początkujących.

===

SZTUCZKI NA KENDAMIE
===

Jedną z podstawowych sztuczek jest big cup, czym jest big cup wytłumaczyłem wyżej.
Drugą troszkę bardziej trudną sztuczką jest small cup, czyli podbicie piłeczki i trafienie w lewą, mniejszą rączkę kendamy

Trzecią sztuczką jest base cup, jeśli chcecie zrobić ten trick, to trzeba obrócić kendame, do góry nogami i podbić piłeczkę, aby trafiła na dolną część. 

Czwartą sztuczką jest spike, czyli normalne podbicie piłeczki, tak aby dolny otwór piłeczki trafił w kolec. Jest to bardzo trudny trick, więc się nie denerwujcie, jak wam nie wychodzi. 

To były podstawy, jeśli umiecie wszystkie te tricki, to możecie się uczyć "combo'sów"
Na przykład.

Big cup, do small cup'a. 
Base cup do spike'a

Spike do small cup'a.

Jest wiele, wiele więcej tricków, aczkolwiek ja podałem tylko podstawy. 

===
KILKA FILMIKÓW O KENDAMIE
===

Od niedawna odkryłem, że Bart Oskroba - najlepszy scooter w Polsce, nagrywa filmiki o Kendamie! Polecam do niego wpaść!
Podsyłam Wam filmik o podstawowych trickach, jednakże nie autorstwa Oskroby.

===

I to na tyle moi drodzy! Myślę, że wam się wpisik spodobał. Bajo!

ŹRÓDŁO
Youtube
Google Grafika

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13 minut temu, KlyexPL napisał:

powodu iż chcę po prostu móc pisać na nowo wpisy, a dokładnie swoje recenzje.

Przed ''iż'' wstawiamy przecinek. Fala hejtów, by poszła i to na 99%. Wpis mnie tak średnio zaciekawił, ale ładny estetycznie jest -/+. Estetyka jest na +. Tematyka +/-. Interpunkcja i ortografia +, chociaż jeden błąd wyłapałem to nic nie znaczy. Moja końcowa ocena to NEUTRAL+ jak oceniałem wcześniej trochę mi się nie podoba, ale byłeś blogerem, więc wiesz co i jak powodzenia!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Nawet nie wiedziałem ze zrezygnowałeś

każdemu należy się druga szansa, a wiec tak!

Edytowane przez Wilhelm888

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
59 minut temu, Wilhelm888 napisał:

Nawet nie wiedziałem ze zrezygnowałeś

każdemu należy się druga szansa, a wiec tak!

Jakimś w tym sens ?  Rozumiem, że bez błędnie itp, ale jest tutaj sporo błędów interpunkcyjnych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
31 minut temu, L7zzzuL7zzzu napisał:

Jakimś w tym sens ?  Rozumiem, że bez błędnie itp, ale jest tutaj sporo błędów interpunkcyjnych.

Niestety wymieniłeś tylko jeden

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Recenzja na nawet ciekawy przedmiot chciałbym zobaczyć więcej.

Estetyka +

Zaciekawiło mnie też na +

Myślę że, należy się tobie druga szansa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Liczę, że uda się Tobie wrócić do bycia blogerem. Estetycznie ładnie, ciekawie. Powodzenia 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ładne podanie. Przykładowy wpis mnie zaciekawił.

22 godziny temu, KlyexPL napisał:

Żadnych opowiadań, ani przepisów, ponieważ to jest już nudne. 

Tu mnie ująłeś. Jak najbardziej jestem na tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 15.07.2020 o 21:40, KlyexPL napisał:

Niestety wymieniłeś tylko jeden

Tak, wymieniłem jeden, ale potem jak przeczytałem kilka razy wyłapałem kilka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
30 minut temu, L7zzzuL7zzzu napisał:

Tak, wymieniłem jeden, ale potem jak przeczytałem kilka razy wyłapałem kilka.

Mysle ze az tak interpunkcja nie przeszkadza by przeczytać wpis

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, KlyexPL napisał:

Mysle ze az tak interpunkcja nie przeszkadza by przeczytać wpis

Niekiedy przeszkadza w interpretacji twórcy. Interpunkcja jest ważną rzeczą, żeby pisać coś w pokroju bloga. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
33 minuty temu, Ysgir napisał:

Niekiedy przeszkadza w interpretacji twórcy. Interpunkcja jest ważną rzeczą, żeby pisać coś w pokroju bloga. 

Definitywnie nie stwarza tu takiej sytuacji, choć mimo wszystko ma to wpływ na jakość podania i powinno być brane pod uwagę. Jeżeli będą to takie wpisy, a nie przerwy, ankiety, życzenia, lub prace na odwal, jestem za tym by ponownie nadać ci rangę blogera. 

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, Ysgir napisał:

Mnie interpunkcja nie przeszkadza by się doczytać. Mi wystarczy znajomość ortografii, napisanie estetycznie wpisu a nie tylko przeczytać wpis by się doszukać błędów w nim i hejtowac. No ale jeśli przeszkadzają wam dwa błędy interpunkcyjne (bo tylko dwa znalazlem) to rozumiem to już się postaram by ich nie było 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
20 minut temu, KlyexPL napisał:

Mnie interpunkcja nie przeszkadza by się doczytać. Mi wystarczy znajomość ortografii, napisanie estetycznie wpisu a nie tylko przeczytać wpis by się doszukać błędów w nim i hejtowac. No ale jeśli przeszkadzają wam dwa błędy interpunkcyjne (bo tylko dwa znalazlem) to rozumiem to już się postaram by ich nie było 

Bardziej chodziło o to, dlaczego interpunkcja jest ważna w wpisie. Nie szukam błędów interpunkcyjnych, gdyż sama nie znam się na niej. 

Estetyka +/- (nie przypada mi jakoś do gustu) 
Ortografia + 
Wpis - (nie zaciekawił mnie po prostu) 
Tematyka +/- 
Bycie kiedyś blogerem + 

Neutral + 

Edytowane przez Ysgir

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
15 godzin temu, KlyexPL napisał:

Akurat interpunkcja jest bardzo ważna.

Rozstrzelać nie, ułaskawić.

Rozstrzelać, nie ułaskawić

Zdanie ma dwa znaczenia w tym momencie :)

Tak poza tym estetyka +/-

Dnia 15.07.2020 o 19:37, KlyexPL napisał:

Recenzje, tylko to mam w głowię. Żadnych opowiadań, ani przepisów, ponieważ to jest już nudne. 

Recenzje w sumie też były wiele razy. -/+

Za duża czcionka, źle się ten wpis czyta na telefonie.

Na neutral

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

byles blogerem, ale widac bledy i mnie to fest razi ):. neutralik ode mnie masz <33

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 15.07.2020 o 19:37, KlyexPL napisał:

Żadnych opowiadań, ani przepisów, ponieważ to jest już nudne.

Oj tak tak. Za to masz + :D

Są błędy ale ciekawy wpis. Jak otrzymasz range bloger myślę że będę czytał twoje blogi :)

jestem na

TAK  

powodzenia !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem jak najbardziej, na tak 
Powodzenia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Estetyka: +

Temat: +

Interpunkcja: -/+

Ortografia: +

Jestem na

Wielkie tak!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

TAK-

Estetyka jest dla mnie ładna. Temat nie do końca mnie zaciekawił. Drobne błędy ortograficzne i interpunkcyjne. 

Powodzenia! :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O i chcialem wspomnieć ze taka mini tematyka która praktycznie nie będzie się codziennie pojawiala to Fall Guys - newsy, ciekawostki itp

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo estetycznie i ładnie rozpisane, mnie jednak by taka tematyka nie zainteresowała, ale każdy czyta co woli. Jestem na tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Eee, nie że jestem uparty niecierpliwy, ale.. to podanie sterczy już od miesiąca i śmierdzi. Reszta podań jest odrzucana inna przyjęta... a moje tak sterczy. 

• Przykro mi 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na Tak. 

Miły. 

Na forum aktywny 

Tematyka i Ortografia jest ok. 

Lecz jest mały minus pewna osoba ma na ciebie duży wpływ. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.