Skocz do zawartości
KrainaMc.pl
Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.

Bloger - StefanLama

Rekomendowane odpowiedzi

• Jak masz na imię? Wolę nie podawać imienia.

• Dlaczego chcesz mieć rangę blogera? Uważam, że mogę wprowadzić coś nowego jako bloger na Krainie i przy tym się świetnie bawić. Czuję, że sporo osób może być zainteresowanych tym co ciekawego naskrobię.

• Planowana tematyka bloga: Tworzenie komiksów/memów o graczach z Krainy.

• Napisz coś o sobie: Postaram się opisać o sobie tyle ile potrzeba. Mieszkam na wsi pod Poznaniem, aktualnie pracuję (w tym miejscu zaznaczę, że mam dwadzieścia lat), a także aktywnie udzielam się jako wolontariusz. Ostatnio zajmuję się kotem przygarniętym z ulicy.

• Wstaw tutaj przykładowy wpis, jaki zamieściłbyś na swój blog: Rysowany mem.

fazii.png

• Super 15
  • Ha ha 2
  • Wow 1
Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, julkaaa28 napisał:

złoto, jak najbardziej jestem za tym, abyś był blogerem. Takie memy to ja szanuję.

Jak najbardziej zgodzę się z Tobą, nie są jakoś obraźliwe. Mogę dodać, że jestem za tym, abyś był blogerem. 

Powodzenia!

• Super 3
Odnośnik do odpowiedzi

Przyznam ze mem fajny ale średnio zgodny z prawda bo ostatni raz obanowałem Borowke sam z siebie 294 dni temu.

Spoiler

[12:40:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] [298 dni 14 godz. 51 min.]  » Borowkaa zostal zbanowany przez patriko20x20 za Derp-Cheaty(Regulamin:5.4). [odbanowal Fazii]
[12:40:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] [294 dni 16 godz. 39 min.]  » Borowkaa zostal zbanowany na 3 dni przez Fazii za skrocenie poprzedniego bana od patriko (za zgoda).

• Ha ha 1
Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Fazii napisał:

Przyznam ze mem fajny ale średnio zgodny z prawda bo ostatni raz obanowałem Borowke sam z siebie 294 dni temu.

Ukryj zawartość

[12:40:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] [298 dni 14 godz. 51 min.]  » Borowkaa zostal zbanowany przez patriko20x20 za Derp-Cheaty(Regulamin:5.4). [odbanowal Fazii]
[12:40:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] [294 dni 16 godz. 39 min.]  » Borowkaa zostal zbanowany na 3 dni przez Fazii za skrocenie poprzedniego bana od patriko (za zgoda).

Czy ty się serio przyznałeś do faworyzacji? xD

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, StefanLama napisał:

• Jak masz na imię? Wolę nie podawać imienia.

• Dlaczego chcesz mieć rangę blogera? Uważam, że mogę wprowadzić coś nowego jako bloger na Krainie i przy tym się świetnie bawić. Czuję, że sporo osób może być zainteresowanych tym co ciekawego naskrobię.

• Planowana tematyka bloga: Tworzenie komiksów/memów o graczach z Krainy.

• Napisz coś o sobie: Postaram się opisać o sobie tyle ile potrzeba. Mieszkam na wsi pod Poznaniem, aktualnie pracuję (w tym miejscu zaznaczę, że mam dwadzieścia lat), a także aktywnie udzielam się jako wolontariusz. Ostatnio zajmuję się kotem przygarniętym z ulicy.

• Wstaw tutaj przykładowy wpis, jaki zamieściłbyś na swój blog: Rysowany mem.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Yelezii zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...