Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz na imię? Mam na imię Michał
Dlaczego chcesz mieć rangę blogera? Ponieważ chcę dzielić się różnymi interesującymi zagadnieniami z innymi
Planowana tematyka bloga: Gwiezdne wojny, historia, kinematografia oraz opisy najsłynniejszych graczy Krainymc
Napisz coś o sobie: Jestem Michał mam 19 lat, interesuję się sportem, a głównie kulturystyką. W wolnych chwilach czytam książki popularnonaukowe i gram na krainiemc. Moim marzeniem jest zostać mechanikiem samochodowym i robię wszystko aby to spełnić, pozdrawiam z technikum :). Wspomniałem już o tym poprzednio, no to czas na przykładowy wpis.
Wstaw tutaj przykładowy wpis, jaki zamieściłbyś na swój blog:

Witam z tej strony mistrz Yoda! Dziś nie będę snuł wywodów politycznych o gwiezdnych wojnach, ale postaram się wam opisać w humorystycznym stylu sposoby na skrócenie swojego żywota w średniowieczu!

Średniowieczna Europa, czyli świat którego już nie ma, nie był tak sprzyjający możliwości zamieszkania w domu starości jak teraz. Czasy te były brutalne i ciągle coś się działo!

Jak stracić głowę w średniowieczu:

1. [jeśli jesteś chłopem] powiedz swojemu panu feudalnemu że chcesz zmienić pracę. Kolejnego dnia spodziewaj się rycerstwa na swojej wiosce

2. Szkaluj Papieża. Gwarantuje że inkwizycja wpadnie na herbatkę.

3. Wybierz się na grzyby do lasu, nie minie nawet chwilka, a zjawią się mili łucznicy w kapturach. 

4. Zrób w domu hodowle szczurów, jedynym efektem ubocznym tej zabawy będzie zniknięcie połowy populacji twojego miasta.

5. Wybierz się na wojnę, przynajmniej czeka ciebie honorowa śmierć z rąk jakiegoś rycerza w lśniącej zbroi.

6. Przejdź na islam i bądź zszokowany z decyzji pobliskiego biskupa, który zwołał krucjatę w celu zdobycia twojego domu.

7. Rozpowiadaj plotki na temat króla. Reszta życia upłynie ci w lochach. Przynajmniej do czasu spotkania z katem.

8. Zacznij zwiększać swoją wiedzę na tematy magiczne. Spoiler: gorejący krzew pod kościołem zapłonie [w sensie stos]

9. Wybierz się z królem na polowanie i pomyl jelenia z niedźwiedziem.

10. Spróbuj swoich sił w najpopularniejszym sporcie średniowiecza. Turniej rycerski zrobi szybkie /tp do świata niematerialnego

11. pożycz 100 denarów u lichwiarza. Spłacaj do końca życia... albo i nie.

12. w średniowieczu powszechna była wiara w smoki, a więc patrząc z tamtej perspektywy, rozgniewaj gadzinkę wielkości wieloryba z siarkowym odorem. Przy okazji niech całe miasto zapłonie!

13. Idź do miejscowego maga i wypij gorąco polecaną miksturę "wiecznej młodości". Wieczną młodość ma jedynie ten b8.

14. Wybierz się na spacer do pobliskiej urokliwej wioski. Występuje jednak jeden element, który tą zabawę ci zepsuje... chmara wieśniaków z widłami 

15. Kradnij królewskie żarcie, a następnego dnia pisz testament przy gorączce 39 stopni. Przynajmniej król jest bezpieczny i się nie otruł.

To tyle. Tematyka luźniejsza niż ostatnio, jeżeli dostane blogera to mogę tą serie kontynuować w innych okresach historycznych (następna będzie epoka kosmiczna z przyszłości) 

• Super 2
  • Lubię to 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiem że ja nie oceniam, ale jak dla mnie mógłbyś dostać blogera.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Estetyka jest lepsza, nie jest jakaś czcionka tu, jakaś tam. Nie jest też napaćkane kolorami i nawet przyjemnie się to czyta Ci powiem. Podanie nie za długie, ale bardzo się nie nudziłam czytając to. Jak pisałam pod poprzednim podaniem; tematyka nie za bardzo mnie interesuje, ale przykładowy wpis był do zdzierżenia. No, ale problem pojawia się wtedy, kiedy okazuje się, że to miało być żartobliwe, a mnie nie rozbawiło. Ortografia i interpunkcja nie jest zła. Jestem na neutral+

poprawiłeś się ;D

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ortografia + 

Estetyka +/- 

itd ogl to jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Moja ocenka TAK!!

-Estetyka jest na +

- o Ortografię widzę że nie trzeba się czepiać to jest na +

-Interpunkcja jest okej +

POWODZENIA :)

Edytowane przez AnakinSkywalker

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ortografia +

Interpunkcja + 

Estetyka +

Przykładowy wpis +

Bardzo ciekawa tematyka, bardzo oryginalna (sam z chęcią bym czytał :) )

Na tak.

Powodzenia :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Dawne czasy czy obecne to i tak świat, który przypomina komediodramat. Tematyka na poziomie zakładu pogrzebowego z Bytomia mi pasuje. Ogólnie jestem na tak Ty zielony skurczybyku.

p.s. Ale i tak wjechałeś na politykę. 😀

Edytowane przez Zientula

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trochę zepsułeś format tekstu (raz jest za mały, raz za duży). Co do interpunkcji, to jest nawet dobra (czasem brakuje Ci kropek na końcu zdania), a estetyka wieje prostotą (co lubię), więc jej się nie będę czepiać. Odnośnie podania, nie jest długie - ale dość interesujące. Przykładowy wpis opisałeś w humorzasty sposób, jak to sam przyznałeś. Brakowało mi tego, a wolę to, niż wiejące smutkiem opisy: "jak stracić głowę w średniowieczu" - jak to można spotkać na internetach. Myślę, że można byłoby dać Ci szansę w randze blogera.

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do ortografii akurat się nie przyczepię przecież jak skoro nie ma błędów? +
W Estetyce jestem neutralna.. wiem trochę zepsułeś formaty, ale neutral czyli +/-
Akurat Tematyka jest spoko, dobrze że będziesz pisać z Historią (akurat interesuje się) więc chętnie bym poczytała ^-^
Hmm.. w Przykładowym Spisie rozpisałeś się w punktach, okej to chyba są fakty jak widzę więc okej. Może być +
Interpunkcja- no czasem można nie napisać kropek [...] -/+

Okej. Końcowa ocenka- Szczerze? Pasowałbyś się na Blogera- Oczywiście życzę powodzonka!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta