Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój  UniqueID TS3: nPjqnDfmbe3dax1xN628F8dfYs8=
Powód zgłoszenia (Ban/Skarga na gracza/Skarga na administratora): Obraza
Opis sytuacji (w której nastąpiło nadanie blokady): Powiedziałem chyba do NotSarinna wal sie pizdo I go bardzo za to przepraszam
Dowody (screen/film): nwm czy jest XD
Dlaczego powinieneś dostać unbana? Chciałbym niedługo wrócic na Ts3 bo nie mam jak grać z przyjaciółmi na krainie a fajnie mi się tam gra bardzo proszę o unbana na ts3 

• Ha ha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Takie uuid nie ma bana na ts3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Dzień dobry chcialbym dostać UB na EU11 ponieważ wróciłem do gry po paru latach i patrze że mam bana niby za multi konto jak ja nie mam zadnych multi kont a zapomnialem ostatnio zrobilem sobie konto zeby sobie pograc jesten na EluwczanPotasu i chce UB na EU11 prosze 

Edytowane przez EU11

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 godzin temu, EU11 napisał:

Dzień dobry chcialbym dostać UB na EU11 ponieważ wróciłem do gry po paru latach i patrze że mam bana niby za multi konto jak ja nie mam zadnych multi kont a zapomnialem ostatnio zrobilem sobie konto zeby sobie pograc jesten na EluwczanPotasu i chce UB na EU11 prosze 

Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.

• Super 1
  • Wrr 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prośba odrzucona, jeśli podasz poprawne uuid dostaniesz unbana. Obecne nie ma bana oraz nie ma adresu ip lub mytsid zbanowanego z tym powodem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

• Temat został zamknięty i nie można już w nim odpowiadać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.