Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.
lewackisznejder

Unban ts3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Dostałem bana za nick, nie wiedziałem że jest on karalny. Proszę o unbana i przepraszam. Uuid: ydRXwg3oIaINLhIJ/3PTNoO1mn4=

Edytowane przez lewackisznejder

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zastosuj wzór wtedy wezmę się do pracy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twój UniqueID Ts3: ydRXwg3oIaINLhIJ/3PTNoO1mn4=
Powód zgłoszenia (Ban/Skarga na gracza/Skarga na administratora): Ban
Opis sytuacji (w której nastąpiło nadanie blokady): Zmieniłem nick na niedozwolony (z czego nie wiedziałem ze taki jest niedozwolony ale mniejsza z tym) po czym dostałem permanentnego bana od erykola
Dowody (screen/filmik): Aktualnie nie mam ponieważ pisze z telefonu ale nie wiem co one miały by tu wnieść.
Dlaczego powinieneś dostać unbana? Nie wiem czy powinienem go dostać lecz bardzo chciałbym ponieważ chce sobie normalnie porozmawiać z przyjaciółmi.

Pozdrawiam Haveen.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Generalnie takich nazw nie tolerujemy. I dobrze o tym wiesz, bo jesteś graczem minecrafta i na dodatek graczem KMC/MMC. Twoja historia nazw na Multispeak jest baaaardzo bogata. Twoje zachowanie łamie sporą część regulaminu.  Odrzucam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.