Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.
xBezPopityx

Unban-Ts

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Zostałem zbanowany permanentnie za obraza na ts3. Zgdzam się z banem i że  on był słuszny  ale nie myślałem że  za wyzwanie promustanga odrazu się dostaje bana myślałem że  jakieś upomnienie czy coś w tym stylu. Bana mam od około 27 stycznia ale nie myślałem że  za obrazenie kogoś jest perm ban. Prosiłbym o przynajmniej skrócenie kary bo i tak już ja trochę mam😐 .  Dzięki za rozpatrzenie prośby.😆

Edytowane przez xBezPopityx
  • Ha ha 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tia wyzywanie przecież Mustanga jest fajne cnie? Podkreślam że wystąpiło to też na serwerze 

Ja jestem na nie. Ale cóż decyzjia należy do disza pozdrawiam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 godzin temu, Promustang napisał:

Tia wyzywanie przecież Mustanga jest fajne cnie? Podkreślam że wystąpiło to też na serwerze 

Ja jestem na nie. Ale cóż decyzjia należy do disza pozdrawiam 

Wystąpiło ale już nie wystąpi wzyzywanie ciebie i innych.

• Ha ha 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

l1kky_ no nie wiem czy to dla ciebie powinno być śmieszne jeżeli wbileś domnie na kanał i zacząłeś  mnie wzywać że  jestem petem pierdolonym, debilem jebanym ,  itp. A masz helpera na pvp 😆

• Ha ha 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie dam ci unbana ale skróce ci kare do jakieś czasu, jeszcze to zdecyduje ale dopiero w domu ;)

• Ha ha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 14.02.2020 o 19:56, DShimen napisał:

Nie dam ci unbana ale skróce ci kare do jakieś czasu, jeszcze to zdecyduje ale dopiero w domu ;)

A do kiedy mam bana ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na Twoim miejscu czekałbym cierpliwie, a nie dopytywał się co jak kiedy. Skoro nie podał daty, to jest to jeszcze nieokreślone. Poza tym, za takie przewinienie to ty ub tak prędko nie dostaniesz, no chyba, że DShimen (XD) ma dobre serduszko (XD2).

• Ha ha 4
  • Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

• Temat został zamknięty i nie można już w nim odpowiadać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.