Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: michalowsky
2. Imię: Michał
3. Wiek: 12/13
4. Od jak dawna grasz na MojeMC? około 2 lata
5. Ile godzin tygodniowo możesz poświęcać na budowanie na rzecz serwera? 14 w wolne dni po 3/4 h dziennie
6. Dlaczego chcesz zostać budowniczym na naszym serwerze? Chce zostać budowniczym na mojemc ponieważ lubię bardzo budować i kocham ten serwer.
7. Numer działki, na której możemy znaleźć Twoje budowle: Tak właściwie zaczynam dopiero jakiś projekt budować znaleźć można go na działce : -49;-17

8. Napisz coś o sobie:  Jestem Michał mam 12 lat. Lubię grać w gry strategiczne i minecrafta. kocham kebaby. Chciałbym kimś ważnym zostać na tym serwie dlatego składam podanie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na tak

- nie sprawiasz kłopotów

- bardzo podoba mi się twoje budowanie

- jesteś aktywny

nic dodać nic ująć

• Super 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoje miasto na którym jest UE czy jakoś tak jest naprawdę super! Jesteś miły i niekłótliwy! Jestem na Tak!

Powodzenia!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

-Zachowanie -/+
-Budowanie +
-Aktywność +
Zdecydowanie na TAK!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Czesto widuje Cie na trybie, kiedy wchodze (oczywiscie raz na ruski rok ale czasami co pare dni wejde xD) to i ty jestes. Budowle tez sa ladne, jestes bardzo mila osoba. Jestem na tak ;3

Edytowane przez Nave
Ja też kocham kebaby O;;

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aktywność +/- musisz to poprawić!

Zachowanie +/- ~kiedyś przeklinałeś itd teraz się zmieniłeś tak dalej mam nadzieję będzie

Budowanie +/- ~ten minus taki tyciutenkim bo czasem budujesz z neta, lecz potrafisz sam zbudować

Jestem tutaj niestety na dostateczny ale mam nadzieję, że przy następnej okazji będzie lepiej

powodzonka

Pozdrawiam tiktak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Neutral. Jesteś miły, to prawda, ale wchodząc na twoją działkę widziałam jak maciachdamcia (czy jakoś tak) ci pomaga, więc nie jest to w 100% twoja praca. Aktywność +.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Aktywność +

Budowanie +/-

Zachowanie +/-

Ortografia +

Nie chce o tym wspominać ale byłeś w fbi,zalewałeś działki i to dość bardzo niedawno (początki stycznia)...

Jestem na Neutral

Powodzenia

Edytowane przez notVerix
  • Ha ha 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

michalowsky

Aktywność +/- ~ ile miałeś razy od serwera odchodzić? :#

Zachowanie +/- 

Budowanie +/- ~ radzisz sobie w budowaniu i medival i modern, jednak nie jestem przekonany co do struktur, terenów itp. (nie masz już co oceniać na działkach) ;-;

Jestem na NEUTRAL

•  
  • Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na Neutral/tak-

Powody:

Aktywność +/-

Budowle +/-

Miły +

Zachowanie +/-

Powodzenia!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chodzi o twoje podanie to jest takie średnie, ale same umiejętności budowania są nawet okej.
Oczywiście jesteś bardzo aktywny oraz miły.
Jestem na Tak.

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę że posiadasz potencjał budowlany. Posiadasz dobrą aktywność oraz widać cię na chacie. Powiem tyle brakuje ci naprawdę bardzo bardzo mało by nadgonić poziom budowniczego, a możesz to zrobić nawet teraz. Jestem na TAK i życzę powodzenia.

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
14 godzin temu, notVerix napisał:

Aktywność +

Budowanie +/-

Zachowanie +/-

Ortografia +

Nie chce o tym wspominać ale byłeś w fbi,zalewałeś działki i to dość bardzo niedawno (początki stycznia)...

Jestem na Neutral

Powodzenia

Z całym szacunkiem, ale póki co dowody na obecność w FBI wskazują ciebie, a nie jak się wydawało michalowskyego.

• Ha ha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.