Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.
Chlebcio

Rekrutacja Bud: ChlebcioGun

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: ChlebcioGun
2. Imię: Grzegorz
3. Wiek: 17
4. Od jak dawna grasz na MojeMC? ~od kilku miesiecy {nie pamietam dokladnie}
5. Ile godzin tygodniowo możesz poświęcać na budowanie na rzecz serwera? ~ 1-2 godz a jesli chodzi ile jestem na serwerze to gram w weekendy lub dni wolne
6. Dlaczego chcesz zostać budowniczym na naszym serwerze? ~Ponieważ,chcialbym pomoc poczatkujacym gracza i stałym gracza oraz poradzic im co moga zbudowac na dzialce itd.
7. Numer działki, na której możemy znaleźć Twoje budowle: -3:3 , 82:59 , -39:87 , 14:90

8. Napisz coś o sobie: Jestem osoba kreatywna,cierpliwa która byla chetna aby innym gracza pomogl.Mam znajomosci wanda.Jestem graczem miłym i toleracyjnym,nie wyzywam innych .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nidy cię nie widziałem na trybie i od razu mówię i nie wiem jak budujesz.

Podanie jest czytelne.

Jestem na Nie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zachowanie +/-

Budowanie +/-

Aktywność -

Ortografia +/-

Rzadko wchodzisz, budujesz na średnim poziomie oraz masz troszeczke słabą ortografie.

Jestem na NIE

Powodzenia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ChlebcioGun

Aktywność +/- ~ wchodzisz raz na jakiś czas, widziałem parę razy

Zachowanie +

Budowanie +/- ~działki nie są w 100% twoje, widziałem tam pracy i lluscini, Raven_ itd. Jesteś kolejną osobą radzącą sobie z ozdobami, strukturami i pomnikami. Nie pozwala mi to ocenić twoich prawdziwych umiejętności. 

Jestem na NEUTRAL/NIE    ale bardziej na nie                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Zachowanie +

Budowanie +

Aktywność -

Ortografia +/-

ChlebcioGun naprawdę ładnie buduje, mam dowody wstawie  tu jego budowle z starego

serwera które są warte uwagi. I sory za jakość zdjęcia.

Jestem na TAK

1774027438_Chlebbiuld.thumb.jpg.dfcff1ab383b652924159008b5cf9c06.jpg

Edytowane przez niepokonani1919

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
16 minut temu, niepokonani1919 napisał:

ChlebcioGun naprawdę ładnie buduje, mam dowody wstawie  tu jego budowle z starego

serwera które są warte uwagi. I sory za jakość zdjęcia.

Jestem na TAK

Nie bierzemy pod uwagę budowli, które nie zostały stworzone na MojeMc, osobiście gracza rzadko widuję, a działki nie są jakieś super mega. Jestem na nie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aktywność słaba, ortografia pół na pół. Reszta u ignacego. Jestem na nie

Powodzenia!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Witaj.

Ja zawsze sie musze przyczepic do podania. Jest troche bledow jak na Twoj wiek, wiec przepraszam ze sie czepiam 🙈
Po ,poniewaz’ nie piszemy przecinku i raczej nie zaczynamy od tego wyrazu zdania. Szczegolnie zauwazylam blad w podpunkcie 5, gdyz o ile sie nie myle chodzi o to ile godzin mozesz poswiecac tygodniowo, a ty napisales dziennie. Aby sie dostac musialbys poswiecac przynajmniej 14 godzin w tygodniu. Nie mowie, ze sie z mniejsza aktywnoscia nie dostaniesz, ale tyle godzin jest wymaganych. 
oopsie, dopisze jeszcze ze przed znakami interpunkcyjnymi (przecinek itd.) NIE stawiamy spacji, dopiero po nich. 

A przechodzac do budowli. Nie masz zbyt ladnych dzialek, ale nie sa najgorsze. Jestem na nie. Zycze powodzonka ~~Luki3r

Edytowane przez Nave

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.