Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Braffik
2. Imię: Jakub ( drugie: Damian )
3. Wiek: 13 ( zaraz 14 ) 
4. Od jak dawna grasz na MojeMC?: zacząłem grać od początku czerwca 2k19, ale znałem ten server już wcześniej.
5. Ile godzin tygodniowo możesz poświęcać na budowanie na rzecz serwera?: 25 - 20
6. Dlaczego chcesz zostać budowniczym na naszym serwerze?: Uwielbiam budować, server jest bardzo fajny i chciałbym wesprzeć też ilość administracji.
7. Numer działki, na której możemy znaleźć Twoje budowle: 91;-11

8. Napisz coś o sobie: Cześć! Jestem Kuba, i bardzo lubię grać w minecraft'a, oraz spędzać czas ze znajomymi. Interesuję się też rysowaniem natury, oraz rzeczy fantastycznych. Chodzę też do szkoły muzycznej i gram na akordeonie. Jestem osobą wrażliwą która nie może patrzeć na ludzi bezdomnych, bo kuje mnie wtedy serce. Lubię też sport oraz gimnastykę. W dni wolne spędzam czas z rodziną przy planszówkach, oraz filmach. Gram w minecraft'a prawie od urodzenia. Pierwszy raz zobaczyłem minecraft'a gdy byłem z bratem na krótkim spacerku. Pokazał mi właśnie wtedy gdy miałem 4 lata pierwsze wersje tej gry. Chciałbym świat uczynić jeszcze lepszym.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ortografia +

Zachowanie +

Budowanie +

Aktywność  +

Najlepiej budujesz zdaje mi się z całego serwera poza Krzyschem XD, jesteś bardzo aktywny oraz masz dobre zachowanie w tym pomagasz i udzielasz się dużo na chacie w celu pomocy itd... 

Jestem na TAK!

Powodzenia

• Super 1
  • Ha ha 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Braffik/BraffikoooYT 

Aktywność +

Zachowanie +/- 

Budowanie +/- ~ nie radzisz sobie jeszcze z medivalem tak jak osoby tutaj startujące, robisz dobre tereny oraz struktury uzupełniające (czyt. stwory do ozdoby) 

Jestem na NEUTRAL

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na nie

Budowanie +/-

Aktywność - /+

Zachowanie -

Jesteś nie odpowiedzialną osobą, grifu jesz działki, kiedyś byłeś w fbi

• Ha ha 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
55 minut temu, TikaTeko napisał:

Jesteś nie odpowiedzialną osobą, grifu jesz działki, kiedyś byłeś w fbi

Ja nie grifuje dzialek, zgrifowano mi, a jezeli dobrze pamiętam to ty grifowałeś ;d

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aktywność +

Zachowanie +/- ~ Czasem potrafisz coś nabroić, i czasem odpalasz toxic mode 

Budowanie +/- ~ Modern ci troszkę słabo idzie

Jestem na NEUTRAL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, Susano19 napisał:

Budowanie +/- ~ Modern ci troszkę słabo idzie

nie lubię modern xD ( no chyba ze jakiś fajny pomysl ) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na nie

Budowanie +/-

Aktywność ? / Widziałem Cię Tylko Wtedy Kiedy Jest Jakaś Rekrutacja

Zachowanie -/+

Czasami Wyzywasz / Grifujesz Działki

Jestem Na Tą Samą Odpowiedź Co Tika Teko

• Ha ha 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Dziękuje Braffik I Biszkopt Za Zalogowanie Się na Moje Konto I Wypromowanie Swojego Servera

Edytowane przez Xpedii
  • Ha ha 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
32 minuty temu, Xpedii napisał:

Dziękuje Braffik I Biszkopt Za Zalogowanie Się na Moje Konto I Wypromowanie Swojego Servera

Po pierwsze. Nie wiem o czym ty mówisz. Drugie nie pisz tego tutaj bo zasmiecasz podanie jak juz chcesz takie bzdury pisac ze grifuje dzialki to najpierw miej dowody ze wgl cos zgrifowalem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, BraffikoooYT napisał:

Po pierwsze. Nie wiem o czym ty mówisz. Drugie nie pisz tego tutaj bo zasmiecasz podanie jak juz chcesz takie bzdury pisac ze grifuje dzialki to najpierw miej dowody ze wgl cos zgrifowalem.

Nie Kłam Człowieku 
Zalogowałeś Się Na Moje Konto Z Biszkoptem I Zniszczyłeś Moją Działke Na Rekrutacje / Dostałem Przez Ciebie Bana / Mute na 30dni
Juz Wszystko jest Tak Jak Miało Być

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proszę o nie spamowanie pod podaniami. Sprawy prywatne proszę załatwiać na PV lub na innych komunikatorach.

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

45 minut temu, TikaTeko napisał:

@BraffikoooYT

Zmieniam ocenę na neotral--- za to że Wraz z biszkoptem włamaliście się na konto moje i @Xpedii

3 godziny temu, Xpedii napisał:

Nie Kłam Człowieku 
Zalogowałeś Się Na Moje Konto Z Biszkoptem I Zniszczyłeś Moją Działke Na Rekrutacje / Dostałem Przez Ciebie Bana / Mute na 30dni
Juz Wszystko jest Tak Jak Miało Być

Jako że oni są w administracji tego serwera nie oznacza że to oni się włamali, powiem wam tak, że włamała się osoba która nie jest w żaden sposób powiązana z serwerem i nigdy tu nie grała.
oraz ostrzegam was, nie podawajcie swoich haseł z mmc na innych serwerach ponieważ inne osoby typu tej co się włamała mogą to wykorzystać..., jeśli chcecie się więcej dowiedzieć na ten temat 
odsyłam was na PV a nie bezpodstawnie oskarżać kolegę oraz proszę o nie zaśmiecanie podań.

Pozdrawiam!

Edytowane przez notVerix
  • Ha ha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Braffik to tak, jeśli to prawda, że ty razem z Biszkoptem włamaliście się na konto Xpedia250 i TitaTeko to nie licz na ocenę pozytywną i neutralną ode mnie. Budowle są nawet spoko. Narazie jestem na neutral ale ocena może ulec zmianie jeśli się dowiem.

Powodzenia!

Edytowane przez Piesek125

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Budowle nie powalają na kolana, ale nie są takie złe, 6/10. Jestem na neutral, powodzonka ~~Luki3r

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.