Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.
Suchy

suchy_

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: suchy_
2. Imię: Paweł
3. Wiek: 18/19
4. Od jak dawna grasz na MojeMC? Na MojeMC nie licząc zmian nicku  itp. gram około roku.
5. Ile godzin tygodniowo możesz poświęcać na budowanie na rzecz serwera? Tygodniowo mogę poświęcać do 15 godzin.
6. Dlaczego chcesz zostać budowniczym na naszym serwerze? Chciałbym zostać budowniczym na serwerze, ponieważ lubię pomagać serwerowi oraz lubię budować. Myślę, że można by te dwie rzeczy ze sobą połączyć.
7. Numer działki, na której możemy znaleźć Twoje budowle: ID: -48;-39 lub /p h suchy_ 2

8. Napisz coś o sobie: Nazywam się Paweł i w tym roku kończę 19 lat.  Lubię rysować, oraz oczywiście grać w grę "Minecraft". Uwielbiam grać na serwerze MojeMC.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Budowla jest całkiem spoko, gdybym miała oceniać to jest ona 6/10 ;P. Jestem na neutral, powodzonka ~~Luki3r

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To tak panie suchy_ ska mokry_ aka burza_ chyba tyle

To tak

Aktywność +

Zachowanie +/-

Budowanie - /+

Ortografi, estetyki i w tym stylu nie oceniam bo to podanie o buda i liczy się budowanie!

Jestem na dostateczny

Powodzenia😁

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

suchy_

Aktywność +/- ~ trochę Cię nie było przed rekrutacją 

Zachowanie +

Budowanie - ~ modern i to taki bardzo średni to nie wyczyn i poziom budowniczego,wybacz

Jestem na NIE

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Estetyka w podaniu

Interpunkcja

Budowanie +/-

Styl modern nie jest czymś niesamowitym i wydaje mi się, że Twoja budowla nie jest na tyle wybitna, abyś został budowniczym. 

Przykro mi, lecz jestem na NIE, mimo tego życzę powodzenia. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zachowanie +/-

Budowanie -

Ortografia +/-

Aktywność -

na NIE

Powodzenia!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.