Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.
MonsteraBoss

Podanie na Budowniczego - MonsteraBoss

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick - MonsteraBoss

2. Imię - Malwina, ale wole żeby mnie nazywano Alicja

3. Wiek - 11 lat (za młoda jestem wiem :^)

4. Od jak dawna grasz na MojeMC.pl? - od miesiąca

5. Ile godzin tygodniowo możesz poświęcać na budowanie na rzecz serwera? - 7h

6. Dlaczego chcesz zostać budowniczym na naszym serwerze? - Uwielbiam  budować ale boję się, że nie zawsze znajdę gdzieś 17zł na Evip, a World Edit jest niezbędną podstawą budowli. Gdyby nie on, budowanie zajmowałoby znacznie dłużej i znacznie ciężej robiłoby się duże projekty i nie zawsze znajdzie się jakaś miła duszyczka która pomogłaby i kupiła WE.

7. Numer działki, na której możemy znaleźć Twoje budowle: -73;-92 lub /p h MonsteraBoss 2

8. Napisz coś o sobie: Jak już mówiłam, lubię budować. Uważam, że diabeł tkwi w szczegółach, ale ta budowla to wyjątek. Moim ulubionym jedzeniem są naleśniki, a napojem woda mineralizowana, ale nie gazowana. Moim ulubionym dodatkiem do wnętrz jest sztandar. Ma tyle zastosowań. Poduszki na kanapie, drukarka i wiele innych. O mnie to tyle

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widuję cię na serwerze, ale nie widziałem zebyś pomagała i upominała. Budowle na twojej działce są poniżej buda. Jestem na nie

Powodzenia!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zachowanie +/-

Ortografia +/-

Budowanie +/-

aktywność +/-

Jestem NEUTRAL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Nie widuje cię często i nie widzę byś się udzielała aktywnie na chacie, wiec nie mogę określić twojego charakteru. Twoje umiejętności .budowania są według mnie niskie i nie zasługujesz jak dla mnie na tą rangę. Podanie jak dla mnie krótkie  i nieestetyczne.

Jestem na nie

Powodzenia! 

Edytowane przez __Lokumi__

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zachowanie +/-

Aktywność +/-

Budowanie +/-

Ortografia +/-

Mało się udzielasz na chacie,w tym nie pomagasz. Średnio budujesz oraz za krótko grasz.

Jestem na NIE!

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podanie bardzo mi się podoba, jak na osobę w wieku 11 lat jest ładnie wykonane, lecz estetyka mogła być lepsza. Budowanie jest na niskim poziome, a po tej jednej budowli trudno mi ocenić Twoje umiejętności ;/. Jestem na neutral-. Powodzonka~~Luki3r

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Ortografia = Dopuszczająca + (Aby o kropkach zapominać?)

Estetyka = Dobra

Zachowanie = Dobre

Budowanie = Niedostateczne

Ocena: Dopuszczająca 

Edytowane przez Braston_
Ocena ortografii.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.