Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: vKiitsuneee

2. Imię: Agata

3. Wiek: W marcu skończę 13 lat.

4. Od jak dawna grasz na MojeMC? Gram dość spoko - około 2 lata.

5. Ile godzin tygodniowo możesz poświęcać na budowanie na rzecz serwera?  Śmiem myśleć, że na spokojnie mogę poświęcić na to od 2 godzin do nawet i 4 dziennie - 14-28 godzin tygodniowo.

6. Dlaczego chcesz zostać budowniczym na naszym serwerze? Mimo iż nie grywam długo na creative chciałabym spróbować tam swoich sił w budowaniu. Startuję w wielu konkurach budowlanych, w których zajmuję dość wysokie miejsca. Lubię budować. Staram się być pomocnym jak i uprzejmym graczem. I chciałabym zasilić administracyjne kręgi jak i pomóc w budowaniu przeróżnych budowli. 

7. Numer działki, na której możemy znaleźć Twoje budowle: Survival: 1kyo (1 część zaznaczona tabliczką), FreeBuild: -2;-3, -3;0, -3;1, Skyblock: Choinka, fabryka oraz ox  (pod najwyższą platformą *oznaczę tabliczkami*). Na creative postanawiam nic nie budować, ponieważ dużo budowli jest na innych trybach. (niektóre budowle są w budowie + może zbuduję jeszcze jakieś budowle)

8. Napisz coś o sobie: Siemanko, jestem Agata. Dziewczyna z dystansem do innym, zapałem do życia. Lubię spędzać czas z bliskimi, a no i jeszcze z buraczkiem ^^. Nie lubię, a wręcz nienawidzęsię poddawać zawsze się podnoszę i próbuję jeszcze raz. Lubię grać w siatkówkę co wychodzi mi to całkiem dobrze, ale gram też w gry m.in. Minecraft, League od legends. No i myślę, że tyle wystarczy, bywajcie! 

*Tak wiem, że mało gram za cv*

Buraczeknudaczek i Hozze mi kazali~~ *hozze mnie zmusił*

Życzę powodzenia innym rekrutującym! ^.~

• Super 2
  • Ha ha 1
  • Lubię to 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ja jestem zdecydowanie na Tak. Już nie muszę sprawdzać twoich działek bo wiem, że bardzo ładnie budujesz i wygrywasz konkursy. Upominasz i pomagasz, aktywność bardzo dobra!

Powodzenia!

• Ha ha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

większość konkursów wygrywasz ty xD

znasz się na budowaniu i lubisz to robić 

jestem na tak 

P.S. nie zmusilem ona klamie!!! 

• Ha ha 1
  • Wrr 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aktywność +

Zachowanie +

Budowanie +

Jestem na TAK!

Powodzenia!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ja też jestem na. Tak ponieważ znam cię z sb i wiem jak grasz się zachowujesz itp.  Więc jestem na. Tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jesteś utalentowana i znasz się na rzeczy. Twoje budowle są kreatywne, spójne i estetyczne. Często cię widuje na serwerze zazwyczaj na SB. Starasz się być uprzejma i jesteś bardzo pomocna. 

Jestem na WIELKIE TAK

Powodzenia lisico 😊

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na wielkie tak Kitsuu ❤️ bardzo ladnie budujesz i wiem ze jestes aktywna. 

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

vKiitsuneee

Aktywność +/- ~ siedzisz więcej na SkyBlock niż Creative (jednak dalej aktywność jest na odpowiednim poziomie) 

Zachowanie +/- ~ czasami wdajesz się w przepychanki słowne z innymi 

Budowanie + ~taki mały plus 

Jestem na NEUTRAL/TAK

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na tak

zachowanie masz nawet nawet

aktywność raczej dobrą masz chociaż dużo więcej grasz na Skyblocku

Budowle masz ładne mi się podobają

Tak z małym -

• Super 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zachowanie +

Ortografia +

Budowanie +

aktywność +/-

Jestem NEUTRAL (ale trochę bardziej na tak heh)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 19.01.2020 o 21:51, vKiitsuneee napisał:

7. Numer działki, na której możemy znaleźć Twoje budowle: Survival: 1kyo (1 część zaznaczona tabliczką), FreeBuild: -2;-3, -3;0, -3;1, Skyblock: Choinka, fabryka oraz ox  (pod najwyższą platformą *oznaczę tabliczkami*). Na creative postanawiam nic nie budować, ponieważ dużo budowli jest na innych trybach. (niektóre budowle są w budowie + może zbuduję jeszcze jakieś budowle)

Tutaj ten punkt ulega zmianie: FreeBuild -  -2;-3, -3;0, Survival jak i skyblock bez zmian i jeśli mi się uda to creative: -27;-67.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zachowanie + (Czasami Denerwujesz Tak Jak Ja ;D)

Ortografia +

Budowanie +

aktywność +/-

Jestem Na Tak

"Powodzenia!"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na Nie -

Powody:

- nie miła

- chce żeby DiwadoHF budowął za nią na buda (mam ss)

- budowle takie słabe jak dla mnie

Powodzenia XDDDDD

• Ha ha 7

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 minut temu, Aloes_ napisał:

Na Nie -

Powody:

- nie miła

Powodzenia XDDDDD

Pozwolę sobie odpowiedzieć pod swoim podaniem, a mianowicie  to, ze diwado pisał, że mi niby pomaga nie łączy się z prawdą. Jedyne co robił na tej działce to wklejał wandem kwiatki pembe, które usuwał, więc chłopcze najpierw myśl, a później pisz.

• Ha ha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Aloes_ napisał:

Na Nie -

Powody:

- nie miła

Powodzenia XDDDDD

Co do budowli to jedyne co o niej wiedziałem to że "umie ładnie budować". Praktycznie teraz mnie zaskoczyło widząc 13 lat bo myślałem że to dorosła osoba. xD Jeśli uważasz, że ona fatalnie buduje to ja się nie znam na budowaniu. 🤣

Czy jest miła czy nie to nie wiem bo nie znam typiary. Jedynie jej regiony kojarzę i raz na ruski rok zobaczę na czacie.

p.s. teraz patrzę na forum i odkryłem że to zwykły stiv. xD Ale i tak jestem na...

+

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na tak
Zachowanie +/-
Ortografia +
Budowanie +
Aktywność +/-

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na tak, bardzo dobry budowniczy dobre zachowanie i aktywność, nic dodać nic ująć kandydat 10/10.

• Super 2
  • Ha ha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ortografia +

Interpunkcja

Budowanie

Nie mam nic do zarzucenia, jestem na TAK.

Życzę powodzenia. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam poważne obawy co do twojego obecnego zachowania, chwilami ono bywa prowokujące, wobec graczy, lub administracji. Co do budowania jak i aktywności jest wszystko w porządku. Moje stanowisko w tej sprawie jest neutralne.

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Zachowanie +/
Budowanie +
Aktywność + 

na tę chwile - Neu / tak z -
Powodzenia

Edytowane przez Vivi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 godzin temu, ignacy1 napisał:

Mam poważne obawy co do twojego obecnego zachowania, chwilami ono bywa prowokujące, wobec graczy, lub administracji. (...)

Zgadzam się w 100% :)

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.