Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.
Burza_

Rekrutacja na Budowniczego

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Burza_

2. Imię; Natalia

3. Wiek: 12

4.Gram na waszym serwerze około 3 lat. I jak zaczynałam grać to w pierwszych 2 miesiącach myślałam o zostaniu Budowniczym.

5. Bardzo często gram na serwerze mojemc.pl ,około 13 godzin dziennie. A jak zostanę budowniczym ( choć raczej to nie nadejdzie )  to będę starała się więcej poświęcać na to czasu.

6. Często zwracam uwagę na chat, według mnie to duży plus. Od dawna marzyłam zostać budowniczym na waszym serwerze. I bardzo lubię budować.

7. 63;81 Nie mam tam na razie nic ( kiedy to pisze ) ponieważ teraz zaczynam coś tam budować.

8. Jak napisałam. Nazywam się Natalia, mam 12 lat. Moim hobby jest rysowanie i szkicowanie różnych projektów. Lupie psy. Od 7-8 lat zaczynałam już ( jak mój starszy brat mówił ) bardzo ładnie budować.  

Bardzo marzę o zostaniu budowniczym <3.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiem, że umiesz budować i robisz to bardzo ładnie
Jesteś często aktwyna
NIGDY nikogo nie obraziłaś (przynajmniej nigdy nie widziałam)

Tak

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Aktywność +/-

Zachowanie +/- = ponieważ niedawno  podczas mute wbijałaś na mk i sie kłóciłas o swojego mute.

Budowanie +/-

Tak średnio budujesz,co do zachowania czasem jesteś spoko a czasem no jak to wyżej napisałem jest też tak i, ortografia twoja robi też swoje popracuj nad nią.

Jestem na Neutral-!

Powodzenia!

Edytowane przez notVerix
  • Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zachowanie +

Ortografia +

Budowanie +/-

aktywność + (ale ostatnio coś mało znowu :/)

Jestem NEUTRAL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widuje rzadko, a na chacie nie widzę kompletnie. Umiejętności budowania nie mam jak ocenić, ponieważ działka jest pusta, a właśnie budowle grają najważniejsze role w tej rekrutacji. Podane mogło być bardziej rozpisane, lecz nie jest źle, oraz trochę trudno się go czyta.

Jestem na neutral z powodu braku możliwości ocenienia umiejętności budowania

Powodzenia!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zachowanie = Bardzo Dobre

Ortografia = Bardzo Dobra -

Budowanie = Bardzo Dobre

Aktywność = Dobra +

Ocena: Bardzo Dobra - 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.