Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Aloes_
2. Imię: Krystian
3. Wiek: 14
4. Od jak dawna grasz na MojeMC? od 3 lat około
5. Ile godzin tygodniowo możesz poświęcać na budowanie na rzecz serwera? Całe dnie siedzie na MojeMC i gram na moim ukochanym "Creative" ps. Creative jest najlepszym trybem jak dla mnie!
6. Dlaczego chcesz zostać budowniczym na naszym serwerze? Chciałbym zostać na trybie "Creative" budowniczym, dlatego że: Kocham tryb creative, i chce dla niego aż najlepiej, chce pokazać moje budowle wszystkim, bo kocham budować, chce pomagać graczom WorldEditem, chce żeby gracze czuli, ze na administrację, kochanego trubu jakim jest oczywiście "Creative" żeby mogli ufać, żeby czuli by się bezpiecznie, np. gdy obraza jakiś gracz, lub jakiegoś innego gracza przezywa, to ukarać wtedy. Ja chce po prostu aż najlepiej dla trybu creative, również dla graczy aż najlepiej. Chce budować nowe spawny (jak będą mi kazać opiekunowie/właściciele, to będę robił to z wielkim uśmiechem). Chce robić dobrze dla graczy. Drodzy Gracze! Informacja dla was! Nie bójcie się zapytać administracji o coś (Oczywiście nie łamiąc regulaminu), nie bójcie się administracji zapytać czy coś wam pomoże. I chciałbym jak administracji aktualnie na trybie creative, nie będzie, to jak będzie jakiś gracz łamał regulamin, czy obrażał, czy mam pomoc z czymś, np. WorlEditem, to ja będę aktywny. Ja chce dbać o tryb: creative. Chce żeby tryb "CREATIVE" Był najlepszy na serwerze: MojeMC
7. Numer działki, na której możemy znaleźć Twoje budowle: /p h Aloes_ 2

8. Napisz coś o sobie: Witam, nazywam się Krystian, i mam lat 14. Interesuję się sportami takimi jak: Koszykówka, piłka nożna, siatkówka, pływanie, zbijak. Również lubię/kocham takie gry jak: Minecraft, fifa18, roblox. Postanowiłem w tym roku, dołączyć do klubu piłkarskiego, i również postanowiłem poderwać dziewczynę, którą się zakochałem. Również też interesuję się, zbieraniem kart piłkarskich, i chce zdobyć w 2020 roku czerwony pasek! Czuję że 2020 rok będzie wyjątkowy dla mnie, i myślę że też dla innych! Dzisiaj byłem w kręgielni, i miałem miejsca: 3,5,6. 6 członków rodziny było. Oczywiście ja byłem pierwszy na tablicy napisany. Gram na mojemc około 3 lata, i zakochałem się trybem, takim jak: Creative. Moje ulubione tryby na serwerze: MojeMC to: Creative, FreeBuild, PvP. Mam w domu: Piłka oryginalna, adidas, euro 2020, która kosztowała: 100 zł! Chciałbym być jak będę dorosły: Grafikiem. Dziewczyna która chce poderwać, tez interesuję się grafiką xd Jesteśmy stworzeni dla nas. Lubie pić takie napoje jak: Coca-Cola, Fanta, Sprite, 7 - up, i soki. Lubie najbardziej jeść: Pizza, kebab, frytki, makarony, i zupy. Moje ulubione kuchnie to: Meksykańska, Chińska, Polska, Włoszka, Japońska. Mam w szkole: 5,4,3 oceny. Nie jestem zbytnio lubiany w szkole. Kocham oliwki zielone, z serem fetta, oliwą, oraz małymi pomidorkami, to wtedy powstaje moja 2 ulubiona sałatka. Moje ulubione sałatki to: Gyros, i ta sałatka, którą pisałem. Lubie sushi? Hmmm... Średnio, jadłem, ale nie zbyt smakowała, ale to nie najgorsze. Myślę ze polubię jak będę miał lat: 16/18. Lubie wpisy Tae, i ModziQ, ale reszta innych wpisów, od innych użytkowników, też jest spoko. Jak daleko pójdzie Polska na euro 2020? Polska wyjdzie z 3 miejsca, i trafi na 1/8 finału i trafią na bardzo trudną drużynę, i odpadną na euro 2020 w 1/8 finału. Kto według mnie będzie mistrzem euro 2020? Typuje że: Francja lub Portugalia. Lubie popcorn, i uwaga: sól xDDD Mam słuchawki za 80 złoty, które te 80 złoty poszły gdzieś, bo słuchawki zepsute trochę xDDD Lubię frytki z mcdonald XD Bardzo polubiłem restaurację "KFC" Dziękuje za przeczytanie! Dowidzenia!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podanie rozpisane. Aktywność masz doskonałą. Budowanie też jest spoko. Jak gram na cv to widzę, że starasz się mocno o rangę i doceniam to. Zachowanie jest bardzo dobre ale popracuj jeszcze nad nim bo czasami zdarzają się takie komplikacje. Jestem na malutkie Tak-

Powodzenia!

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Budowle takie se
Bardzo rozbudowany opis

Chciałeś żebym ja ci zbudowała budowle na buda

Neutral.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aktywność +/-

Zachowanie -

Budowanie +/-

Często prowokujesz oraz obrażasz jak i na swoim poprzednim nicku: Harushi. Nie widzę poprawy 

Jestem na NIE!

Powodzenia!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
59 minut temu, notVerix napisał:

Aktywność +/-

Zachowanie -

Budowanie +/-

Często prowokujesz oraz obrażasz jak i na swoim poprzednim nicku: Harushi. Nie widzę poprawy 

Jestem na NIE!

Powodzenia!

@notVerix  proszę nie kłam że łamie regulamin. -_- 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

XDDDDDDD

Pamiętam że kiedyś mnie prosiłeś abym ci wybaczył i żebym ci "nie dawał na nie" na następnej rekrutacji. powiem ci tyle nie zmieniłeś się wgl jeśli chcesz sobie popisać ze mną chętnie zapraszam na PV ponieważ zaśmiecamy tym twoje podanie

Pozdrawiam notVerix!

Edytowane przez notVerix

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Budowanie pod względem kompozycyjnym, jak i detalicznym jest bardzo średnie. Są one bardzo mało oryginalne i zamknięte w bryle graniastosłupów. Co do twojego zachowania, jesteś tak naprawdę osobą prowokującą, mocno niezrównoważoną, jak i niedojrzałą. Jestem na nie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli to co pisze notVerix to prawda (Że ty to Hurashi) to jestem na wielkie nie. Twoje zachowanie było nieodpowiednie, a wręcz karygodne. Prowokowałeś, obrażałeś i miałeś w głębokim poważaniu upomnienia - Twoje zachowanie jest irytujące, nieodpowiednie jak i niedojrzałe. Jestem na nie, powodzenia!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zamknij ktoś z adm pls podanie

• Ha ha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.