Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.
Susano19

Rekrutacja na bud Susano19

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Susano19
2. Imię: Piotr
3. Wiek: 11
4. Od jak dawna grasz na MojeMC?  2017r
5. Ile godzin tygodniowo możesz poświęcać na budowanie na rzecz serwera? Myślę że w dni szkoły mogę poświęcić ok. 45 godzin. W weekend natomiast ok. 26
6. Dlaczego chcesz zostać budowniczym na naszym serwerze? Chciałbym zostać budowniczym ponieważ lubię budować. To jest fajne zajęcie. Ta gra daje mi możliwość wykonania czegoś abstrakcyjnego, ładnego, śmiesznego i mam z tego przyjemność bo mogę zbudować naprawdę różne rzeczy które inni podziwiają. Może i jest to stawianie sześcianów lecz przyjemne. Odczuwam satysfakcję przy budowie. I to że innym również się podoba. 
7. Numer działki, na której możemy znaleźć Twoje budowle:  15;-29 , 49;-52 , -75;4
8. Napisz coś o sobie: Jestem Piotr mam 11 lat. Gram w Minecrafta od 2009 roku. Mam miły charakter, jestem pomocny. Ogólnie to moją pasją są gry komputerowe, za mobilnymi nie przepadam. Uczęszczam do szkoły podstawowej do klasy 5d, mam brata który jest ode mnie 10 lat starszy. Mam chomika oraz psa ( nie rasowy ). Lubię jeść lody, mój ulubiony smak to Arbuz. Aktualnie posiadam sprzęt o na którym gram o wartości 3500zł. Mam również PS4.

To tyle i życzę powodzenia innym ! ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Sorka ze wrzuciłem to ten post drugi raz. gdyby można było ten post w którym aktualnie pisze to prosiłbym o usuniecie.

drugi post poniżej prosiłbym aby pozostal

Edytowane przez Susano19

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli chodzi o umiejętności: +

Aktywność oceniam na +/- , ponieważ mało piszesz na chacie

Jeśli chodzi o stosunek do innych gracz daje +

Podsumowując jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
8 minut temu, Susano19 napisał:

Sorka ze wrzuciłem to ten post drugi raz. gdyby można było ten post w którym aktualnie pisze to prosiłbym o usuniecie.

tegi gdzie odpowiedz zostawil Piesek125 proszę nie usuwac

Edytowane przez Susano19

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoje budowle są bardzo ładne i interesujące!
Jesteś miły i nigdy nie obrazasz

Tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 minuty temu, lluscini napisał:

Twoje budowle są bardzo ładne i interesujące!
Jesteś miły i nigdy nie obrazasz

Tak

Lluscini. Mógłbym cię prosić abyś napisała to na moim drugim poście ? Tego dałem przez przypadek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Nie rob 2postów, jeśli prosisz o ocene na drugim poście to ten temat powinien zostać zamknięty!

Edytowane przez notVerix
  • Ha ha 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

• Temat został zamknięty i nie można już w nim odpowiadać

• Ha ha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.