Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.
Raven_

[Rekrutacja] Raven_

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Raven_
2. Imię: Angelika
3. Wiek: 18
4. Od jak dawna grasz na MojeMC? Na serwerze gram od lipca 2019r. 
5. Ile godzin tygodniowo możesz poświęcać na budowanie na rzecz serwera? Wszystko zależy od terminu pracy. Jestem w stanie poświęcić wiele godzin, aby skończyć budowlę w wyznaczonym czasie. Jeżeli mam konkretnie sprecyzować swój dostępny czas: w trakcie tygodnia - do 15 godzin, w weekendy nawet całe dnie.
6. Dlaczego chcesz zostać budowniczym na naszym serwerze? Jestem osobą kreatywną, lubiącą tworzyć, budowanie w minecraft jest dla mnie przyjemne. Poza tym będąc graczem, moje budowle przysłużyły się już do event'ów, które organizował opiekun creative Pembe_. Sądzę, że moje umiejętności w budowaniu znacząco przysłużą się serwerowi, przynosząc korzyści ni jeżeli negatywy z braku zaangażowania. Jeżeli chodzi o mój staż, nie jest to pierwszy raz kiedy mogę być "Budowniczym" . Mam za sobą dość długą drogę jeżeli chodzi o tę rangę. 
7. Numer działki, na której możemy znaleźć Twoje budowle: -34;72, więcej moich budowli można zobaczyć na SkyBlock'u lub -4;-3 (Tak wiem, że jest to działka, której właścicielem jest ignacy1 i MargonTMPL. Budowla znajdująca się tam, jest w większości wykonana przeze mnie)

8. Napisz coś o sobie: Jestem osobą o nietuzinkowym charakterze jak i wyglądzie. Interesują się sztuką oraz architekturą, wypełnia ona większość mojego życia. Swoją artystyczną duszę wyrażam we wcześniej wspomnianym wizerunkiem. Prócz tego, interesuję się informatyką - głównie jest to tworzenie stron internetowych z czym wiążę swoją przyszłość jako developer. Aktualnie znajduję się w 3 klasie technikum na kierunku informatycznym. Co do innych ciekawostek z mojego życia - rozpoczynam przygodę z cosplay'em. Prawdopodobnie już za 3 miesiące, ukończę swój pierwszy kostium - Kindred z LoL'a. Na ogół jestem osobą spokojną, którą ciężko wyprowadzić z równowagi. Nie mam problemu z komunikacją, rozmową, jestem w stanie dogadać się z każdym. Swoje obowiązki wykonuje zawsze na czas i dokładnie. Jestem perfekcjonistką, jeżeli chodzi o wykonywanie przypisanych mi zadań. 

• Super 6
  • Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jesteś osobą która wyprzedza punkt widzenia budowania o kilka lat, od reszty. Twoja aktywność jak i zaangażowania w serwer jest spora. Jestem na zdecydowane TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podanie rozpisane, reszta tak jak u ignacego, jestem na Tak

Powodzenia!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rejven kochaniutka jestem na dużeee tak. Jesteś aktywna, budujesz olśniewająco, starasz się pomagać. Jestem niekonfliktowym graczem. Nic dodać nic ująć. POWODZENIA!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na tak

aktywna +

pomocna +

miła +

ortografia +

budowle po prostu mega

powodzeniaaaa!!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Moim zdaniem, jeśli chodzi o twoje budowanie, to jest ono wprost przepiękne.
Zachowanie oraz aktywność są wzorowe.
Według mnie, jak najbardziej nadajesz się na budowniczego.

Radzisz sobie z tym tematem jak nikt inny.
Jestem na WIELKIE TAK!

Edytowane przez Cuki3r

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Raven_

Aktywność +/-  ~ może być lepsza

Zachowanie + ~ jesteś całkowicie bezkonfliktowa, przyjaźnie nastawiona do większości graczy.

Budowanie + +~ generalnie twoje prace są na bardzo wysokim poziomie.

Jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zachowanie +

Ortografia +

Budowanie +

aktywność +/-

Jestem NEUTRAL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niezbyt często widuje na serwerze, lecz może się mijamy. Umiejętności budowania masz wysokie, wiec zasługujesz na tą rangę.

Podanie długie, lecz trochę się zlewa.

Jestem na tak

Powodzenia!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobry rav!

(jak już piszę to napisze że myślałem że jesteś chłopcem xd)

To oceńmy

Zachowanie - /+

Budowanie + (lecz z takim malutkim tyciutenkim -)

Aktywność - ( jesteś raz na jakiś czas)

Ortografi, estetyki nie oceniam bo to nie blog!

Jestem na dostateczny+

• Ha ha 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Działki są bardzo ładne. Ocena 7/10 ^^. Z aktywnością nie wiem jak, gdyż nie gram na creative (budowli mi nikt nie zabroni oceniać). Jestem na tak ^^. Powodzonka ~~Luki3r

Edytowane przez Nave

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aktywność +/-

Budowa mały +

no nwm dla mnie takie

Jestem na: Neutral

Powodzenia!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę, że jesteś jedną i tą pierwszą z tych osób, które nadają się na członka ekipy budowlanej tego serwera. 
Osobiście, jestem na tak. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ortografia = Bardzo Dobra

Estetyka = Dobra + (Podpunkty)

Zachowanie = Bardzo Dobre +

Budowanie = Celujące (Dbasz o szczegóły, potrzeba tylko kilka małych poprawek.)

Ocena: Bardzo Dobra + Celujący

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przemawia to podanie do mnie jestem na tak jak nic xD

• Super 2
  • Ha ha 3
  • Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podanie przyjęte. Witamy w gronie administracji Creative.

• Super 3
  • Wow 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.