Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz na imię?   

Mam na imię Paulina.

Dlaczego chcesz mieć rangę blogera? 

Chciałabym zostać blogerem, ponieważ bardzo lubię pisać i chciałabym się dzielić z innymi moimi opiniami i informacjami natemat różnych rzeczy. Próbowałam już 2 razy ale spróbuję jeszcze raz, bo do trzech razy sztuka ;)

Planowana tematyka bloga:  

Moja planowana tematyka bloga to na przykład Poradniki do różnych gier, Moje opinie na temat co się dzieje na około świata,  oraz przepisy na różne rzeczy które próbowałam

Napisz coś o sobie:

Hej mam na Imię Paulina. Chodzę do 6 klasy i mam 12 lat. Aktualnie mieszkam w Stanach Zjednoczonych które się znajdują w Ameryce Północnej. Moją pasją jest bieganie oraz granie w gry komputerowe. W przyszłości chciałabym zostać nauczycielką i moje wymarzone studia to "Harvard". 

Wstaw tutaj przykładowy wpis, jaki zamieściłbyś na swój blog:

Hej Kochani. W dzisiejszym blogu pokażę wam jak zrobić oponki. oczywiście testowałam ten przepis więc mi bardzo smakuje :D.
Będziesz Potrzebować:
~Pół kilograma białego sera
~około 350grama mąki
~250g cukru (nie trzeba ale użyj jeżeli chcesz żeby było słodkie)
~pół łyżeczki sody oczyszczonej
~ 5 jajek
~ 4 łyżeczki masła
~cukier puder do posypania
~olej roślinny do usmarzenia oponek
~kubek i coś małego (np korek od butelki) do wycinania oponek z ciasta
~talerze
~miska

Okej. wyjmij składniki i dodaj mąkę, jajka, masło, cukier, ser oraz sodę czyszona. Wymieszaj wszystkie składniki i zacznij wycinać kółka (tak jak pierogi). Po wycięciu naszych oponek, użyj coś małego aby wyciąć małe dziurki po środku każdej z oponek.
Po skończeniu, weź patelnię. Dodaj około 2cm oleju do patelni i smarz oponki przez około 2 minutę każda. oczywiście możesz smarzyc 4 na raz.
Jak już skończyłeś/as smarzyc, daj oswoję oponki na talerz, posyp cukrem pudrem, i jedz :D.                                                                                        Dziękuję za przeczytanie i do następnego razu!

•  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Estetyka  i ortografia jest w miarę okej. W niektórych miejscach brakuje mi przecinka i zbyt często powtarza się słowo "oponka". Moja ocena to neutral.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
10 godzin temu, Hitexa napisał:

~około 350grama mąki

Gramów

~olej roślinny do usmarzenia oponek

Usmażenia

Dodatkowo nie zostało napisane ile trzeba tego oleju oraz jaki rodzaj. Do usmażenia oponek potrzeba sporo oleju, bo będziemy je smażyć na tzw. Głębokim oleju.

smarz

Smaż

daj oswoję oponki na talerz, posyp cukrem pudrem, i jedz :

Podaj na talerzu oponki które muszą być ostygnięte posypane cukrem pudrem

(Jak będą gorące to cukier się rozpuści)

Za dużo błędów

Nie wygląda mi to na przepis, a raczej tablice poleceń 

Na nie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z ortografią i interpunkcją u ciebie słabo ;/. Nie używasz przecinków, często robisz błędy które aż rażą w oczy.

Mogłaś dać inny przykładowy wpis choćby ten poradnik do gier, przepisów jest od groma, zwłaszcza na tak popularny wypiek jak oponki. Składnia zdań czasem mi nie gra, ale to tylko moje zdanie.

Narazie na nie, mimo to życzę powodzenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z ortografia i interpunkcja slabo... przykladowy wpis sredni i duzo razy powtarza sie slowo ‘oponki’. A wiec no przepraszam, ale jestem na nie. Powodzenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ortografia i interpunkcja dość słabo Ci wyszła. 

Temat bloga może być. 

Jestem na nie z minusikiem ale powodzenia! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoje podanie jest majestatyczne, czyta się je z wielką przyjemnością, błędy są znikome i praktycznie niezauważalne, temat bloga zaskakujący i oryginalny. Nic dodać, nic ująć. 

Jestem na nie 

• Ha ha 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sama tematyka no jest okej, ale się powtarza. Dużo osób już ma akurat tą tematykę. Interpunkcja i błędy ortograficzne są słabe. Samo podanie może być oraz estetyka również. 

Moja ocena: Neutral

Powodzenia! 

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ortografia +/-

Interpunkcja +/-

Estetyka +/-

Tematyka +

Przykładowy wpis +/-

Jestem na Neutral!

Powodzenia