Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz na imię? 

Nazywam się Mateusz.  
Dlaczego chcesz mieć rangę blogera?                 

Chciałbym mieć owa range z powodu chęci rozwijania swojego zainteresowania oraz w tym przypadku nawet pomocy innym  
Planowana tematyka bloga:

Analizowanie oraz pomoc w rożnych sprawach na podłożu psychologicznym oraz z czasem opowiadania, rożne pytania itp   Ogólnie ma być poważnie, ale oczywiście nie sztywno :))! 
Napisz coś o sobie:  Cześć! Jak już wiecie, jestem Mateusz, Uczęszczam do Liceum, Na profil humanistyczny (Wieeem McDonaald, w przyszłości zgłoście się do mnie po rabat :) ) Interesuje się sportem, a szczególnie Piłką Nożną. A w wolnym czasie gapie się w monitor :D 
Wstaw tutaj przykładowy wpis, jaki zamieściłbyś na swój blog:

Za własne przewinienia, płacisz Ty sam.

Nie twój przyjaciel, wróg czy przypadkowa osoba na ulicy.

Twe sumienie jest rozrywane,gdy popełnisz jakiś błąd.

Nie raz,bądź dwa płaczesz  w ciszy,

Rozpadasz się na kawałki gdy cierpią twoi bliscy 

Za twój los... bolesny 

A największą cenę płacisz Ty,

cierpieniem,łzami  czy choćby głupią kłótnia z osoba, która zrobiłaby  dla Ciebie wszystko.

Więc zapamiętaj sobie.

Ze nikt, nieważne kim by był,

Czy twoim najlepszym przyjacielem, nauczycielem czy kasjerka z pierwszego lepszego sklepu, 

Nie ma prawa wchodzić swoimi buciorami w twoje życie.

Niech najpierw założy twoje obuwie i przejdzie twoją drogę za Ciebie, 

Poczuje ból, który spotkał twoja dusze

Wtedy będzie miał  duże pole do popisu, 

A póki co,niech milczy.

• Super 3
  • Wow 1
  • Lubię to 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Hmm... Chyba się zgłoszę kiedyś do Ciebie xD. Tak na poważnie, to kilka maluteńkich błędów się zdarzyło. Ja preferowałbym, abyś zostawiał cały tekst w jednym rozmiarze czcionki. Tematyka fajna i przydatna. 

Po przeanalizowaniu podania moja ocena prezentuje się w następujący sposób:

- Estetyka +/- (te kilka rozmiarów nie najlepiej wygląda)

-Ortografia +/- (brakowało gdzieniegdzie liter typu ą, ę)

- Interpunkcja + (zauważyłem kilka błędów, niedużo)

- Tematyka +

- Przykładowy wpis +/- (trochę za krótki)

Jestem na tak-.

Powodzenia Pokesz!

Edytowane przez Kakus320
  • Super 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ymmm, tak trochę bez sensu XD, być może jest to skok na osoby lubiące czytać jakieś niby ,,sad wpisy", ,,sad wierszyki", podnoszące na duchu, lecz ci to nie wyszło, bo pomieszałeś sens tego twojego tworu? 

53 minuty temu, Pokes napisał:

Za własne przewinienia, płacisz Ty sam.

Nie twój przyjaciel, wróg czy przypadkowa osoba na ulicy.

Ok, czyli za błędy swoje płacę ja i tylko ja, ok,

54 minuty temu, Pokes napisał:

Twe sumienie jest rozrywane,gdy popełnisz jakiś błąd.

Nie raz,bądź dwa płaczesz  w ciszy,

Rozpadasz się na kawałki gdy cierpią twoi bliscy 

Teraz zaczyna się jakieś nie wiem co, bo zmieniłeś sens w środku względem wstępu, kox generalnie, 

55 minut temu, Pokes napisał:

Za twój los... bolesny 

A największą cenę płacisz Ty,

cierpieniem,łzami  czy choćby głupią kłótnia z osoba, która zrobiłaby  dla Ciebie wszystko.

A wcześniej piszesz, że cierpią bliscy, ,,za twój los", by zaraz znowu przejść do tego, że wszystko i tak jest twoją winą, ok, 

57 minut temu, Pokes napisał:

Więc zapamiętaj sobie.

Ze nikt, nieważne kim by był,

Czy twoim najlepszym przyjacielem, nauczycielem czy kasjerka z pierwszego lepszego sklepu, 

Nie ma prawa wchodzić swoimi buciorami w twoje życie.

No hit mordo, ja już nie wiem, jak ja mam to odbierać, czy sensem jest krzywdzenie innych sobą i mówienie jak to życie mnie mnie męczy i jest Kijowe, czy, że ludzie mają się nie mieszać w nie swoje kalosze xddd? 

Godzinę temu, Pokes napisał:

Niech najpierw założy twoje obuwie i przejdzie twoją drogę za Ciebie, 

Poczuje ból, który spotkał twoja dusze

Wtedy będzie miał  duże pole do popisu, 

A póki co,niech milczy.

I teraz znowu, bełkot xd, jakbym czytał jakiś losowy demotywator xd. 

Tak z innej beczki to: powtarzasz słowa, nie stawiasz spacji po przecinku co bije po oczach, plus sama zakładana przez ciebie tematyka mija się z tym co napisałeś. 

Więcej sensu ma już tekst :

,,Nocą tańczą demony, całując się w agonii" niż to co napisałeś. 

Jestem na nie xd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zmieniasz tematykę w środku tekstu, co odbiera mu jakikolwiek walor interpretacyjny, nie wiem jak mam rozumieć Twój tekst, bo najpierw mamy postawienie sumienia i twoich własnych przejść przez życie, stawiamy się przed odpowiedzialnością za własne czyny i tak dalej, to jest spoko, po czym przeskakujesz z roli oiary do roli kata i jest typowo "Nie oceniaj, jeżeli nie znasz" "Przejdź to co ja przeszedłem żeby oceniać" co już nam zmienia tematykę tekstu. Miałbym duży problem analizując pod kątem literackim ten wiersz, dlatego, że nie wiem o co chodzi podmiotowi, czy ma jakiś bipolar, nie wiem. Ta czy siak, no ten tekst to tak średnio, ale jestem ciekaw wpisu na tematy psychologiczne, jak to by wyglądało. Pzdr.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ortografia +/-

Estetyka +/-

Interpunkcja +

Tematyka +

Przykładowy wpis +/- 

Jestem na Neutral!

Powodzenia!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pare bledow sie zdarzylo, ale wiadomo nie kazdy jest ideolo :D Ortografia jak i interpunkcja jest dobra, tematyka tak samo. Przykladowy wpis fajny bo nie powiem ze nie. Jestem na tak :’’)

aa no i oczywiscie zglosze sie kiedys do ciebie :^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Osobiście nie interesuje się taką tematyką. Lecz samo podanie jest dobre. Dopatrzyłem się błędów w podaniu, lecz jestem pozytywnie nastawiony na to, byś otrzymał rangę bloggera. 

Powodzenia.  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Format tekstu trochę się zepsuł, z czego co zauważyłam (inna czcionka, zaraz inny rozmiar). Powtarzasz słowa, brakuje spacji po przecinku, co niestety mi to ciut przeszkadza.
Ogólnie podanie jest dobre, przykładowy wpis mi się spodobał. Jestem na oceną pomiędzy tak, a tzw. "neutralną".

Powodzenia ^^.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 5.01.2020 o 19:20, Tae napisał:

Format tekstu trochę się zepsuł, z czego co zauważyłam (inna czcionka, zaraz inny rozmiar). Powtarzasz słowa, brakuje spacji po przecinku

Sam miałem te uwagi napisać.

Tematyka dostateczna: tekst się miesza w tym i sama tematyka. Można nie zrozumieć o co chodzi w całym tekście.
Ortografia dopuszczająca.
Estetyka dobra.

Mogłeś się bardziej postarać nad przykładowym wpisem tym i całym postem. Bardziej rozwinąć, dopracować itp. Ja jak kiedyś pisałem podania (nie polecam czytać, można dostać choroby mózgowej) to zawsze znajdywałem błąd np w kolorze, braku przecinka, braku kropki czy nawet braku średnika. Rozumiem, każdy może się pomylić ale tutaj jest tego trochę za dużo. Ostatecznie wystawiam ocenę dobrą. Powodzenia 😜

• Ha ha 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Estetyka +/- (Nie potrzebnie zmieniałeś rozmiar czcionek)

Interpunkcja +

Ortografia +/-

Tematyka +

Przykładowy wpis +/-  (moim zdaniem trochę za krótki)

Jestem na Tak /// Życzę POWODZENIA!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta