Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.
Gwiazdor

Konkurs Świąteczny

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza edycja Konkursu z Mikołajem już zawitała na serwerze KrainaMc.PL❄❄

Lubisz grać na Krainie i chcesz wygrać najlepsze nagrody pod Zorzą Polarną?

Ho Ho Ho!

Witajcie, z tej strony Święty Mikołaj i w tym roku postanowiłem odwiedzić moich ulubionych graczy z serwera KrainaMc.pl. Aby dostać wspaniałe prezenty musicie troszeczkę popracować! Poniżej moje elfy wskazały wam odpowiednie kategorie, w których możecie się wykazać. Konkurs trwa do 31 grudnia do godziny 20. Wyniki będą znane w ciągu 7 dni roboczych.

• Konkurs na najładniejszą działkę/wyspę o tematyce Świątecznej.

Zbuduj najładniejszą działkę motywowana świętami. (Można brać inspirację z gier i istniejących miejsc) Do wygrania:  Indywidualne nagrody od Świętego Mikołaja (tryb wybierzesz sam), Nagroda za budowle na WB i CV będzie osobna. Wymagania: Działka musi zajmować cały jej teren i nie może łamać regulaminu globalnego. Musi być ona wykonana na trybie Creative 1.8 bądź WaterBlock.

• Konkurs na najładniejszą grafikę serwera na Facebook'u z motywami Świątecznymi.

Stwórz super grafikę na naszego Facebooka i Wygraj:  Indywidualne nagrody od Świętego Mikołaja (tryb wybierzesz sam) Wymagania: Grafika musi zawierać IP serwera "KrainaMc.pl" a także "MojeMC.pl" i hasło np. "Graj razem z nami!". Nie może łamać regulaminu serwera, a także zawierać treści sprzecznych z polskim prawem i polityką Facebook'a

• Konkurs na najciekawszy list do Świętego Mikołaja

Stwórz opowiadanie dot. Serwera KrainaMC bądź MojeMC zawierające Przygody Zimowe/Świąteczne (Nie muszą być prawdziwe). Do wygrania:  Indywidualne nagrody od Świętego Mikołaja (tryb wybierzesz sam)Ważne: Aby użyć czyjegoś nicku w grze potrzebujemy jego zgody (nie dotyczy Właścicieli Serwera i Świętego Mikołaja), im dłuższa praca tym lepiej, ale pamiętajmy, że zbyt długi też nie jest dobry. 

• Konkurs na rysunek związany z Krainą i Świętami

Umiesz ładnie rysować i chciałbyś się tym pochwalić? W takim razie zgłoś się i narysuj najlepszy rysunek związany z Krainą i Świętami jaki umiesz. Do wygrania: Indywidualne nagrody od Świętego Mikołaja (tryb wybierzesz sam)Praca musi: zawierać ip serwera czyli 'KrainaMc.pl'. W przypadku wykrycia możliwego plagiatu praca zostanie wyłączona z konkursu.

Podstawowe korzyści ze zgłoszenia się na konkurs:

• Możliwość wygrania super-mega-hiper-ultra-boostowanych-najlepszych nagród pod całą kopułą lodową.
  • Świąteczna Tajemnica #1
  • Świąteczna Tajemnica #2
  • Świąteczna Tajemnica #3

Zgłoszenia wysyłamy:

• Dla Opowiadania na Forum do @Gwiazdor 
  • List świąteczny na Forum do @Gwiazdor
  • Grafikę/Rysunek w tym wątku
  • Działkę w tym wątku

Święty Mikołaj zastrzega sobie prawo do powołania dodatkowych osób do komisji sprawdzającej prace. 

Święty Mikołaj  zastrzega sobie prawo do zbanowania gracza, który plagiatuje pracę innego użytkownika.

PS: Indywidualne nagrody są epickie.

• Super 6
  • Ha ha 1
  • Wow 1
  • Przykro mi 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To ja już zrobiłam grafikę :) Wolny czas się znalazł.

Grafika znajduje się tu -> https://imgur.com/a/ff3MKmr

Jeżeli to nie starcza to poniżej wyślę.
kmcmmc2019.PNG.10a7a60c60f425b615373f6f7d316ac9.PNG

Myślę jeszcze nad opowiadaniem, ale zobaczymy jak to będzie ^^.

Powodzonka :D

• Super 5
  • Lubię to 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Robię działkę na Creative 1.8, id: 130;112 /dom julkaaa28 3

+ zaczynam opowiadanie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zrobiłem Grafikę na konkurs! :) Grafika:

image.png.97d7fa8eb20267da0ce7ee912a3674cb.png

• Ha ha 7

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ej droga administracjo! Dlaczego nie widze mojej grafiki na konkurs? wysłałem poczekałem 2 h, i wchodzę teraz na forum, i nie ma. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

• Ha ha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

działka świąteczna + grafika serwerowa ;) wstawię w edycji grafikę! nie rysuje sory ❤️

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgłaszam swój udział na najładniejszą wyspę na Waterblock, nick: Zaiste

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moje uszanowanie!

Zgłaszam swoją kandydaturę na Konkurs na najładniejszą grafikę serwera na Facebook'u z motywami Świątecznymi. Postanowiłem, iż zrobię dwie grafiki, aby zostawić opcjonalność osobie wybierającej.

1. Pierwsza grafika
Zostawiam również link do grafiki w większej rozdzielczości, bez kompresji: http://imgbox.com/5MaDfd2q

image host

2. Druga grafika
Ponownie; link znajduję się o tu: http://imgbox.com/t01pMVJd

image host

Dla jasności w kwestii legalistycznej zaznaczę, iż grafika bombki i paczki pochodzą z Pixabay, gdzie licencja zezwala na darmowy użytek komercyjny i niekomercyjny, bez konieczności akredytacji autora. Rendery zostały zrobione w programie Chunky na podstawie kolejno spawnu z Creative 1.12 oraz spawnu z Creative 1.8. Reszta to już czysty Photoshop. Wymiary były sprawdzane na testowej stronie Facebookowej i banery nie powodują żadnych problemów i nie trzeba ich przycinać.

Pozdrawiam cieplutko i życzę szczęśliwego nowego roku!
WujekMaczuga

Edytowane przez Maczuga
Poprawki kosmetyczne ;)
  • Super 7

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 godzin temu, Sowa_K napisał:

Zgłaszam grafikę :D

Link ----> https://imgur.com/2WH6EjL

Black Blue Minecraft General Twitch Banner (1).png

Wszystko fajnie, tylko, że Kraina nie ma discorda multispeak.pl tylko ts3 multispeak.pl xd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałbym poprawić zgłoszenie, pomyliłem ikonki xD, JEszcze raz zgłaszam grafikę. 

Dnia 31.12.2019 o 18:57, NaXeeo napisał:

Wszystko fajnie, tylko, że Kraina nie ma discorda multispeak.pl tylko ts3 multispeak.pl xd

Link" https://imgur.com/8lchUZD

banner minecraft.png

• Lubię to 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 minut temu, Ekirta napisał:

Czy @Sowa_K ściąga od @NaXeeo

Nie, naxeoo zacytował wcześniejszy post Sowy, bo chciał się do niego odnieść. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Grafika

Działka

• I miejsce - luuzny
  • II miejsce - julkaaa28
  • III miejsce - TikaTeko

Wyspa

• I miejsce - McAndrzej
  • II miejsce - kosiarzzx
  • III miejsce - Zaiste

Nagrody za zajete miejsca zostana nadane na dniach, gratulujemy!
  • Super 2
  • Wow 1
  • Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.