Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.
Gwiazdor

Konkurs Świąteczny

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza edycja Konkursu z Mikołajem już zawitała na serwerze KrainaMc.PL❄❄

Lubisz grać na Krainie i chcesz wygrać najlepsze nagrody pod Zorzą Polarną?

Ho Ho Ho!

Witajcie, z tej strony Święty Mikołaj i w tym roku postanowiłem odwiedzić moich ulubionych graczy z serwera KrainaMc.pl. Aby dostać wspaniałe prezenty musicie troszeczkę popracować! Poniżej moje elfy wskazały wam odpowiednie kategorie, w których możecie się wykazać. Konkurs trwa do 31 grudnia do godziny 20. Wyniki będą znane w ciągu 7 dni roboczych.

• Konkurs na najładniejszą działkę/wyspę o tematyce Świątecznej.

Zbuduj najładniejszą działkę motywowana świętami. (Można brać inspirację z gier i istniejących miejsc) Do wygrania:  Indywidualne nagrody od Świętego Mikołaja (tryb wybierzesz sam), Nagroda za budowle na WB i CV będzie osobna. Wymagania: Działka musi zajmować cały jej teren i nie może łamać regulaminu globalnego. Musi być ona wykonana na trybie Creative 1.8 bądź WaterBlock.

• Konkurs na najładniejszą grafikę serwera na Facebook'u z motywami Świątecznymi.

Stwórz super grafikę na naszego Facebooka i Wygraj:  Indywidualne nagrody od Świętego Mikołaja (tryb wybierzesz sam) Wymagania: Grafika musi zawierać IP serwera "KrainaMc.pl" a także "MojeMC.pl" i hasło np. "Graj razem z nami!". Nie może łamać regulaminu serwera, a także zawierać treści sprzecznych z polskim prawem i polityką Facebook'a

• Konkurs na najciekawszy list do Świętego Mikołaja

Stwórz opowiadanie dot. Serwera KrainaMC bądź MojeMC zawierające Przygody Zimowe/Świąteczne (Nie muszą być prawdziwe). Do wygrania:  Indywidualne nagrody od Świętego Mikołaja (tryb wybierzesz sam)Ważne: Aby użyć czyjegoś nicku w grze potrzebujemy jego zgody (nie dotyczy Właścicieli Serwera i Świętego Mikołaja), im dłuższa praca tym lepiej, ale pamiętajmy, że zbyt długi też nie jest dobry. 

• Konkurs na rysunek związany z Krainą i Świętami

Umiesz ładnie rysować i chciałbyś się tym pochwalić? W takim razie zgłoś się i narysuj najlepszy rysunek związany z Krainą i Świętami jaki umiesz. Do wygrania: Indywidualne nagrody od Świętego Mikołaja (tryb wybierzesz sam)Praca musi: zawierać ip serwera czyli 'KrainaMc.pl'. W przypadku wykrycia możliwego plagiatu praca zostanie wyłączona z konkursu.

Podstawowe korzyści ze zgłoszenia się na konkurs:

• Możliwość wygrania super-mega-hiper-ultra-boostowanych-najlepszych nagród pod całą kopułą lodową.
  • Świąteczna Tajemnica #1
  • Świąteczna Tajemnica #2
  • Świąteczna Tajemnica #3

Zgłoszenia wysyłamy:

• Dla Opowiadania na Forum do @Gwiazdor 
  • List świąteczny na Forum do @Gwiazdor
  • Grafikę/Rysunek w tym wątku
  • Działkę w tym wątku

Święty Mikołaj zastrzega sobie prawo do powołania dodatkowych osób do komisji sprawdzającej prace. 

Święty Mikołaj  zastrzega sobie prawo do zbanowania gracza, który plagiatuje pracę innego użytkownika.

PS: Indywidualne nagrody są epickie.

• Super 6
  • Ha ha 1
  • Wow 1
  • Przykro mi 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To ja już zrobiłam grafikę :) Wolny czas się znalazł.

Grafika znajduje się tu -> https://imgur.com/a/ff3MKmr

Jeżeli to nie starcza to poniżej wyślę.
kmcmmc2019.PNG.10a7a60c60f425b615373f6f7d316ac9.PNG

Myślę jeszcze nad opowiadaniem, ale zobaczymy jak to będzie ^^.

Powodzonka :D

• Super 5
  • Lubię to 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Robię działkę na Creative 1.8, id: 130;112 /dom julkaaa28 3

+ zaczynam opowiadanie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zrobiłem Grafikę na konkurs! :) Grafika:

image.png.97d7fa8eb20267da0ce7ee912a3674cb.png

• Ha ha 7

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ej droga administracjo! Dlaczego nie widze mojej grafiki na konkurs? wysłałem poczekałem 2 h, i wchodzę teraz na forum, i nie ma. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

• Ha ha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

działka świąteczna + grafika serwerowa ;) wstawię w edycji grafikę! nie rysuje sory ❤️

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgłaszam swój udział na najładniejszą wyspę na Waterblock, nick: Zaiste

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moje uszanowanie!

Zgłaszam swoją kandydaturę na Konkurs na najładniejszą grafikę serwera na Facebook'u z motywami Świątecznymi. Postanowiłem, iż zrobię dwie grafiki, aby zostawić opcjonalność osobie wybierającej.

1. Pierwsza grafika
Zostawiam również link do grafiki w większej rozdzielczości, bez kompresji: http://imgbox.com/5MaDfd2q

image host

2. Druga grafika
Ponownie; link znajduję się o tu: http://imgbox.com/t01pMVJd

image host

Dla jasności w kwestii legalistycznej zaznaczę, iż grafika bombki i paczki pochodzą z Pixabay, gdzie licencja zezwala na darmowy użytek komercyjny i niekomercyjny, bez konieczności akredytacji autora. Rendery zostały zrobione w programie Chunky na podstawie kolejno spawnu z Creative 1.12 oraz spawnu z Creative 1.8. Reszta to już czysty Photoshop. Wymiary były sprawdzane na testowej stronie Facebookowej i banery nie powodują żadnych problemów i nie trzeba ich przycinać.

Pozdrawiam cieplutko i życzę szczęśliwego nowego roku!
WujekMaczuga

Edytowane przez Maczuga
Poprawki kosmetyczne ;)
  • Super 6

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałbym poprawić zgłoszenie, pomyliłem ikonki xD, JEszcze raz zgłaszam grafikę. 

Dnia 31.12.2019 o 18:57, NaXeeo napisał:

Wszystko fajnie, tylko, że Kraina nie ma discorda multispeak.pl tylko ts3 multispeak.pl xd

Link" https://imgur.com/8lchUZD

banner minecraft.png

• Lubię to 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 minut temu, Ekirta napisał:

Czy @Sowa_K ściąga od @NaXeeo

Nie, naxeoo zacytował wcześniejszy post Sowy, bo chciał się do niego odnieść. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Grafika

Działka

• I miejsce - luuzny
  • II miejsce - julkaaa28
  • III miejsce - TikaTeko

Wyspa

• I miejsce - McAndrzej
  • II miejsce - kosiarzzx
  • III miejsce - Zaiste

Nagrody za zajete miejsca zostana nadane na dniach, gratulujemy!
  • Super 2
  • Wow 1
  • Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.