Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.

Rekomendowane odpowiedzi

Wstawiam podanie, bo jakoś tak mam czas na cokolwiek i chcę pokazać, że jeszcze żyję. 

Jak masz na imię? 

Mam na imię Patrycja.

Dlaczego chcesz mieć rangę blogera? 

Myślę, że pisanie wpisów jest ciekawe oraz mam już wiele pomysłów na nie.

Planowana tematyka bloga:

-Życie prywatne,

-LifeHacki,

-Opowiadania.

Napisz coś o sobie: 

Zielonooka, wysoka dziewczyna z marzeniami sięgającymi nieba, potrzebne jest, abym poznała bliżej daną osobę, aby się przy niej otworzyć. Uwielbiam sport, głównie siatkówkę. Znam ortografię, dosłownie mam na jej punkcie obsesję. Uwielbiam pomagać innym, także zwierzętom, które dosłownie kocham. W wolnym czasie trenuję, piszę własne książki i wpisy, które z chęcią umieściłabym na blogu. Od paru lat jestem posiadaczem labradora, bez którego nie wyobrażam sobie życia. Chodzę do liceum na profil biologiczno-chemiczny. Mam dobre oceny w szkole, chociaż prawie w ogóle się nie uczę, wystarczy mi obecność na danej lekcji. Moje ulubione przedmioty to WF i przedmioty ścisłe.

Wstaw tutaj przykładowy wpis jaki zamieściłbyś na swój blog:

Tytuł: Strefa C

Dzieli nas tylko ściana. Przez nią mogę usłyszeć twój głos, jak i płacz. Mogę wyczuć twój strach, smutek czy nawet radość. Jedyne czego nie zobaczę to całego ciebie. Oboje mamy podobne problemy, skąd o tym wiem, nawet z tobą wcześniej nie rozmawiając? Otóż jesteśmy w tym samym miejscu, w Strefie C.

Prolog:

*Nobody*
Dziewczyna leży po raz kolejny przypięta na metalowym łóżku, okrytym jakimś starym, białym prześcieradłem.

Spojrzała na ten sam sufit, na którym dalej nic się nie zmieniło. Dalej wisi tam lampa, słabo oświetlająca ten szary pokój.

Dziewczyna wędrując wzrokiem po pomieszczeniu, widzi tylko ciemne kolory, kraty w oknach, a przez drzwi, strażnika rozmawiającego z jakąś nieznajomą dla niej osobą. Widzi ją pierwszy raz na oczy.

Stwierdza, że musi być noc, ponieważ za kratami widzi tylko pojedyncze gwiazdy na czarnym jak węgiel tle.

Po raz już niezliczony znowu czuje ona napływający chłód, co świadczy tylko o jednym.. Ona się zbliża.

-Hmm.. Kogo my tu mamy? Szarą myszkę, która nie ma nawet jak się obronić? - zapytała tym siejącym postrach, głosem.

-Pr.. Proszę zos.. zostaw mnie.

-Ale kto będzie Ci dotrzymywał towarzystwa jak nie ja? - zaśmiała się prosto w jej już załzawioną twarz.

Nie wiedziała jeszcze, że ta noc będzie ciężka nie tylko dla niej..

Chłopak szedł ze spuszczoną głową. Właśnie w tej chwili przygotowywał się na najgorszy okres życia.

Podniósł trochę wzrok do góry, aby zobaczyć napis.

"Oddział zamknięty
Strefa C"

Przy murze, na którym był powieszony ten napis, był kolejny. Jedynie ktoś napisał już go odręcznie. I to na pewno nie był nikt z pracowników.

"Uciekaj póki możesz.
Za tym murem
N I C
Nie jest normalne
~B"

Po chwili poczuł szturchnięcie, które doznał od ojca. W tej sposób ten chciał mu pokazać, żeby szedł dalej. Co uczynił po dłuższej chwili.

Minęła godzina, a on dopiero znalazł się w pokoju. Można jednak bardziej nazwać to celą.

Siedział na metalowym łóżku i patrzał w odległe gwiazdy. Nagle zauważył małą dziurkę w ścianie. Urwał drobny kawałek kartki, napisał na nim wiadomość i przerzucił przez szparkę.

Dziewczyna, już opanowana i odpięta z kajdanek, leżała bezwładnie na łóżku patrząc w sufit. Kiedy dosłownie w chwili uderzyła ją karteczka, która przedostała się przez dziurę w ścianie. Wzięła ją, rozwinęła i przeczytała.

Jest tam ktoś?

Tak właśnie rozpoczęła się ich lekko pokręcona znajomość.

• Super 3
  • Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na Tak!

Powody: 

Fajne zgłoszenie na blogera +

Podanie ładne +

Ortogragia +

Wpis mnie zaciekawił +

Powodzenia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć!

Twoje zgłoszenie jest ciekawe, nieczęsto zdarza mi się czytać opowieści, natomiast tym razem było inaczej, wciągnąłem się w opowieść, liczę że będzie kontynuacja.

Interpunkcja +, ortografia +, estetyka +. 

Powodzenia! Jestem na tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na TAK
Ortografia +
Interpunkcja +
Podanie +
Tematyka +

Powodzonka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przykładowy wpis mnie bardzo zaciekawił i zainteresował. Podanie jest ładne, przejrzyste i czytelne. Nie ma praktycznie błędów ani ortograficznych, ani interpunkcyjnych. Po przeanalizowaniu podania moja ocena prezentuje się w następujący sposób:

- Estetyka ++

- Ortografia +

- Interpunkcja +

- Temat blogu +

- Przykładowy wpis +++

Jestem na Tak.

Powodzenia Patiq!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie widzę błędów, podanie ładnie napisane, tematyka mnie zaciekawiła, przykładowy wpis fajny.

Jestem na Tak! Powodzenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystko ładnie napisane jedno z lepszych opowieści jakie widziałem. 

Samo podanie fajnie napisane brak błędów ortograficznych oraz brak błędów w interpunkcji. 

Jestem na wielkie TAK :)

Powodzonka 

~Zuuko

Edytowane przez ZuukoBashii

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
21 minut temu, LeeKaskader napisał:

Mi sie wydaje ze mialas kiedys blogera..

Bo miała blogera :)

Ale zrezygnowała. 

~Zuuko

Edytowane przez ZuukoBashii
  • Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jestem na wielkie Tak napisał bym z dużą scionkom ale nimom tego w narzędziach

POwody ma staż zrobiony była chatmodem helperem jrmodem a wcześniej jeszcze też blogerem

POWODZENIA PATI ❤️❤️❤️❤️

• Ha ha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na TAK
Ortografia ++
Interpunkcja ++
Podanie ++
Tematyka ++

Chętnie będę czytać twoje wpisy. Tematy jak i opowiadanie  bardzo mnie zaciekawiły i życzę Ci powodzonka Patiqq ❤️ Buziaczki 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tyle powiem TAK! 

Ortografia +

Interpunkcja +

Podanie +

Tematyka +

Powodzenia :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na Tak!

Ortografia +

Interpunkcja +

Estetyka +++

Tematyka +

Przykładowy wpis +++

Nie mam się do czego przyczepić (:c), ale życzę Ci jak najszybszego powrotu do twojej byłej rangi!

Trzymam za Ciebię kciuki ❤️

~Cytrusek ❤️

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta