Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.
Monstereuee

[Podanie] RetroxPL

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: RetroxPL
2. Imię: Kamil
3. Wiek: 19 
4. Od jak dawna grasz na MojeMC? Zacząłem około 2-3 miesiące temu
5
. Jakie są najczęstsze problemy graczy na trybie freebuild? Nieprzyjemni gracze, którzy pokazują jak bardzo są "dorośli" :), Szczególnie nowi gracze potrzebują pomocy, codziennie pytają co i jak.
6. Jakie są zadania chatmoda na trybie freebuild? Sama nazwa wskazuje na to, żeby utrzymywać czat w porządku. Poza tym powinien pomagać graczom.
7. Ile godzin tygodniowo możesz poświęcać na ten tryb? Zależy od wolnego czasu, na pewno czasami będę miał coś ważnego do załatwienia w życiu prywatnym. W ostatnim czasie spędzam nawet do 6-8 godzin dziennie.
8. Napisz coś o sobie: Mam na imię Kamil, 19 lat. Myślę, że jestem spokojną i opanowaną osobą. Aktualnie się uczę i dorywczo pracuję. Kocham pomagać innym czy to w życiu prywatnym czy w grach. Wielokrotnie byłem administratorem na różnych serwerach, posiadałem kilka swoich serwerów. Pasje to głównie muzyka i mechanika. Pierwszy raz w MC zagrałem w 2010 roku, grałem ciągle przez 5 lat, potem dłuuuga przerwa aż do tego roku, kiedy postanowiłem z nudów wejść na jakiś serwer. Można powiedzieć, że uczę się na nowo grać. :D Przyszedłem na wasz serwer przez przypadek i zostałem na dłużej, to chyba o czymś świadczy.

Pozdrawiam, Kamil.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

+ aktywność 

-/+ upominanie 

- niekiedy prowokacja graczy 

- obrażanie graczy 

Jestem na NEUTRAL/NIE, powodzenia ;) 

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na neutral/tak, bo

+ Dobrą masz aktywność,

Z upominaniem szczerze -/+

Czasami zdarza się obraza graczy

Powodzenia 😊

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na tak

aktywny,miły 

pomaga nowym graczom

powodzenia😀

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zachowanie - (wyzywasz)
Aktywność +/-
Estetyka -
Ortografia +/-
Upominanie/Pomaganie -

NIE+

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.