Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.
Jcobwzieliminazwe3089

Propozycje - Jcob3089

Rekomendowane odpowiedzi

mam kilka propozycji chodz polowa z nich na 100% nie bedzie uzyta ale warto sie podzielic

1 jest item UNIKAT on jest tylko do bejka ale mozna by bylo inne zastosowanie np miecz z odrzutem 3 za 2 staki unikatu albo miecz ostrosc 6 za 2 staku unikatu

2 mozna by bylo dodac nowego moba do katakumb wiedzma by rzucala potkami i by bylo troche trudniej

3 niech ten finnal boss bedzie tez dropil bardzo zadko asz 0,00000000000001 ze wyleci jajko blaze albo jakies innego moba

4 niech przywroca ze za zabijanie zwierzat sa hajsy

5 w nastepnej topce niech nie bedzie jakies kit gracze za topke chociazby cos leprzego

6 niech katakumby maja wiecej pokoi itd

7 bedzie troche wiecej eventow na wrzystkich trybach

8 zmiencie to ze jak dostanie sie bana to traci sie pkt na ehc

9 niech z skrzyni normal na ehc wylatuje 1 koks z basic 4 a z pandory 20

10 niech beda rozne skrzynki po swiecie lezec i zeby co tydzien tam sie drop inny znalazl i bedzie 0,000000000000000000000000000000000000000001 % sznas ze bedzie w takowej skrzynce bejc

11 dalej to czytacie XD

12 niech beda 2 osobne ts niech bedzie krainy i drugi mojemc

13 dodajcie nowe tryby jakies fajne 

14 niech beda co 2 mies rekrutacje do 2 trybow np najpierw na pvp i bedwars za drugi mies ehc i survival 

15 dodajcie range YT bedzie ona od 500sobow

16 niech bedzie nowy zestaw /kit yt co bedzie zbroja yt taka sama jak gracza miecz yt knock dodatkowo i 3 koksy i stak refow

oby jakis z tych propozycji sie sprawdzilo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Będą unikaty do kupienia za czas na ts3(btw. To będzie po włączeniu funkcji która jeszcze nie liczy tego czasu a tylko zostało pozytywnie przetestowana, czt. Afk teraz nic nie da i potem też nie bo to będzie aktywny czas i liczony dopiero od oficjalnego włączenia)

2. Będą nowe eventy na ts3 są w trakcie pisania w javie

3. Będą losowania rangi z procentem w zależności od ilości osób

4. Będzie hajs za gadanie na ts3 tak jakby, czyli punkty 

5. Topka możliwe że będzie miała swoje prefixy dodane do rangi

6. Plan stref na ts3 nie zostanie drastycznie zmieniony

7. Będą eventy automatyczne więc będzie ich więcej xD

8. Nie będą kasowane punkty osobom które dostaną bana bo to i tak daje im tylko kwestie wizualna na ts

9. Skrzynki na ts3 są przewidziane lecz nie będą dropaly one koxow

10. Nie będzie skrzynek za chodzenie po kanałach bo to rak jak ktoś skacze w lewo prawo

11. Dalej nie wiesz że to dział ts3?

12. Zawsze będzie jeden ts bo po co więcej skoro to nie centrum pomocy a rozmów

13. TeamSpeak 5 wychodzi od paź zeszłego roku

14. Moja rekrutacja to uczenie się Javy i lepsze boty

15. Eee raczej 10 tys. Jak już

16. Kitów na ts3 nie przewiduje lecz może przy otrzymaniu rangi będą jakieś pkt.

Jeśli omylnie uznałem że to chodzi o ts to przepraszam no na mc to wszystkie propozycje odrzucne.

• Ha ha 5
  • Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta