Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

Jak masz na imię? Łukasz [17 Lat]

Dlaczego chcesz mieć rangę blogera?  Ponieważ zawszę interesowałem się pisaniem blogów ,jestem  kreatywny oraz mam ciekawe pomysły.Posiadam dobre relacje z innymi osobami w internecie oraz śledzę blogi innych osób. 

Planowana tematyka bloga: Moje blogi miały by tematykę informatyczno-gamingową. Myślę , że mogły by się pojawiać także różnego rodzaju poradniki dla młodych gamerów.

Napisz coś o sobie:Aktualnie pracuję w firmie budowlanej ,na co dzień interesuję się informatyką czy też naprawą komputerów ,jestem osobą komunikatywną ,uczciwą ,pracowitą czy też sumienną.Skutecznie zarządzam czasem ,dobrze organizuje swoją pracę ,jestem zaradny oraz samodzielny ,potrafię do niektórych tematów podchodzić z dystansem i szacunkiem.

✔Wstaw tutaj przykładowy wpis, jaki zamieściłbyś na swój blog:

Witam was na moim blogu chciałbym wam dzisiaj przedstawić trochę informacji na temat obsługi programów przydatnych dla gamerów-youtuberów.

No dobra no to zaczynamy. Z racji z tego ,że jest to przykładowy blog przedstawię wam jeden przykładowy program.

OBS STUDIO:

Jesteście ciekawi jak zrobić działającego overlay'a na waszego stream'a w programie obs studio ? Dzisiaj wam pokażę jak tego dokonać.

1.Gdy mamy już pobrany program obs studio znajdujemy w internecie lub samemu tworzymy overlay'a.

2.Następnie w programie obs studio w źródłach obrazu szukamy a następnie naciskamy taki plusik:

sdf.PNG.27629d608861e82d7f034875980e764d.PNG

3.Gdy nacisnęliśmy już plusika wybieramy kategorię obraz

ccc.PNG.cd07a74729386e9946c76b08946aa9fe.PNG

3.Wyskoczy nam takie oto okienko ,nadajemy nazwę naszemu obrazowi a następnie naciskamy "ok"

dddddd.PNG.49266451cfe7e1db27d93bebc091f6db.PNG

4.Po wciśnięciu przycisku "ok" pokażę nam się takie okno:

dddsadf.PNG.3d1f7374fd71a2ecb8059bd7b586ceb3.PNG

5.Następnie naciskamy "przeglądaj" oraz  szukamy naszego overlay'a ,naciskamy na niego i klikamy otwórz.

kokok.PNG.c494f9f580b0d4019a87a7f89c31dfd8.PNG

6.Tak wygląda dodany przeze mnie overlay.

ddddd.thumb.PNG.ded4c573427edbba74e4f938776d2547.PNG

7.Żeby działało przechwytywanie ekranu lub gry musimy przenieść dany element pod naszego overlay'a

sdddd.PNG.be20e67f6ff978bbaf1a81f24e8f7919.PNG

7.Następnie tylko dopasowujemy przechwytywanie ekranu lub co tam chcemy do naczego overlay'a i gotowe.

Dziękuję za uwagę, w następnym blogu pokażę jak wykonać takiego overlay'a w programie PhotoShop.

☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆ 

Edytowane przez Veltur
  • Super 2
  • Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

moze byc fajne bo kazdy kto by chcial zostac yutuberem to by mugl sie nauczyc czegos z bloga twojego i by cos umial i mugl robic

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Takwięc tak:

+ Estetyka

+/- Interpunkcja (Drobny elemencik ale nie ważne)

Tematyka

Napewno tematyka będzię bardzo przydatna dla tych, którzy chcą dostać się do grona youtuberów, oraz dla tych, co chcą być profesjonalistami ;)

Jestem na TAK

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13 godzin temu, mativip3005 napisał:

Takwięc tak:

+ Estetyka

+/- Interpunkcja (Drobny elemencik ale nie ważne)

Tematyka

Napewno tematyka będzię bardzo przydatna dla tych, którzy chcą dostać się do grona youtuberów, oraz dla tych, co chcą być profesjonalistami ;)

Jestem na TAK

Jestem na tak powody powyżej

• Lubię to 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Nidrao a może więcej własnej inicjatywy jeśli chodzi o ocenianie podań, gdyż po raz drugi jak widzę, cytujesz odpowiedz kogoś i dajesz dokładnie taką samą odpowiedź, to znaczy "Jestem na tak/ nie", "Jestem na tak/ nie z małym minusem/ plusem".

Przechodząc do podania:

Ortografia + (nie dopatrzyłam się błędów).

Interpunkcja - (postaraj się dać spacje po przecinku i kropce, gdyż zdania są wtedy widocznie rozdzielone oraz lepiej się to czyta).

Estetyka, tutaj duży plus ode mnie, gdyż wpis jest ładnie rozporządzony +

Tematyka +++ - pomoże też mi, na pewno będę czytać jeżeli byś się dostał, może spróbuje swych sił w nagrywaniu :D.

Napisz o programach graficznych, to znaczy tworzeniu banerów, miniatur, awatarów (Jeżeli coś o tym wiesz), - to jest propozycja kolejnych blogów :3.

Przykładowy wpis

Jestem na tak, powodzenia.

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Interpunkcja +/-

Ortografia +

Estetyka +

Tematyka +

Przykładowy wpis +

Jestem na Tak

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
Dnia 13.08.2019 o 22:22, Veltur napisał:

Witam was na moim bloguchciałbym wam dzisiaj przedstawić trochę informacji na temat obsługi programów przydatnych dla gamerów-youtuberów.

No dobra no to zaczynamy. Z racji z tego ,że jest to przykładowy blog przedstawię wam jeden przykładowy program.

OBS STUDIO:

Jesteście ciekawi jak zrobić działającego overlay'a na waszego stream'a w programie obs studio ? Dzisiaj wam pokażę jak tego dokonać.

1.Gdy mamy już pobrany program obs studio znajdujemy w internecie lub samemu tworzymy overlay'a.

Wy w ogóle czytacie, co on napisał?

Tutaj napiszę jak to powinno wyglądać. Dałem taki mały kawałek, bo pisze na telefonie.

Poprawka:

Witam was na moim blogu, chciałbym Wam dzisiaj przedstawić trochę informacji, na temat obsługi programów przydatnychdla gamerów-youtuberów. (byłbym jednak za "gamerów//youtuberów", ale to za mały szczegół, by się przyczepić).

No dobrano to zaczynamy. Z racji, z tego (trochę bez sensu)że jest to przykładowy blog, przedstawię wam jeden przykładowy program.

OBS STUDIO:

Jesteście ciekawijak zrobić działającego overlay'a, na waszego stream'a w programie obs studio? Dzisiaj Wam, pokażę, jak tego dokonać.

1.Gdy mamy już pobrany program obs studioznajdujemy w internecie, lub samemu tworzymy overlay'a.

W sumie, to jest napisane ładnie i estetycznie, ortografia piękna. Przykładowy wpis jest idealny, dla takich amatorów, jak ja i mnie zaciekawił. Temat bardzo mi się spodobał. Interpunkcja razi w oczy i aż prosi się o poprawę. No tak średnio. Neutral.

I od razu piszę, że nawet nie czytałem innych opinii. To moja własna. :3.

sorewicz, za błędy (jak są) nie bijcie plissss.

Edytowane przez lopak23

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na NIE, Bloger nie powinien popełniać tylu błędów w 1 wpisie.

Interpunkcja - (Interpunkcja zerowa, co widać na dole)

Ortografia + (Do ortografii przyczepić się akurat nie mogę)

Tematyka +/- (Temat został już oklepany, jeżeli nie to przepraszam za błąd)

Estetyka - (Wszystko mi się zlewa :/)

Wpis - (Wpis ma mało informacji, skupiam się głównie na obrazach, ponieważ tekstu nawet nie zauważam.)

Jak masz na imię? Łukasz [17 Lat]
Dlaczego chcesz mieć rangę blogera? Ponieważ zawszę interesowałem się pisaniem blogów ,jestem kreatywny oraz mam ciekawe pomysły.Posiadam dobre relacje z innymi osobami w internecie oraz śledzę blogi innych osób.
Planowana tematyka bloga: Moje blogi miały by tematykę informatyczno-gamingową. Myślę , że mogły by się pojawiać także różnego rodzaju poradniki dla młodych gamerów.
Napisz coś o sobie:Aktualnie pracuję w firmie budowlanej ,na co dzień interesuję się informatyką czy też naprawą komputerów ,jestem osobą komunikatywną ,uczciwą ,pracowitą czy też sumienną.Skutecznie zarządzam czasem ,dobrze organizuje swoją pracę ,jestem zaradny oraz samodzielny ,potrafię do niektórych tematów podchodzić z dystansem i szacunkiem.
✔Wstaw tutaj przykładowy wpis, jaki zamieściłbyś na swój blog✔:
Witam was na moim blogu chciałbym wam dzisiaj przedstawić trochę informacji na temat obsługi programów przydatnych dla gamerów-youtuberów.
No dobra no to zaczynamy. Z racji z tego ,że jest to przykładowy blog przedstawię wam jeden przykładowy program.
OBS STUDIO:
Jesteście ciekawi jak zrobić działającego overlay'a na waszego stream'a w programie obs studio ? Dzisiaj wam pokażę jak tego dokonać.
1.Gdy mamy już pobrany program obs studio znajdujemy w internecie lub samemu tworzymy overlay'a.
2.Następnie w programie obs studio w źródłach obrazu szukamy a następnie naciskamy taki plusik:
3.Gdy nacisnęliśmy już plusika wybieramy kategorię obraz
3.Wyskoczy nam takie oto okienko ,nadajemy nazwę naszemu obrazowi a następnie naciskamy "ok"
4.Po wciśnięciu przycisku "ok" pokażę nam się takie okno:
5.Następnie naciskamy "przeglądaj" oraz szukamy naszego overlay'a ,naciskamy na niego i klikamy otwórz.
6.Tak wygląda dodany przeze mnie overlay.
7.Żeby działało przechwytywanie ekranu lub gry musimy przenieść dany element pod naszego overlay'a
7.Następnie tylko dopasowujemy przechwytywanie ekranu lub co tam chcemy do naczego overlay'a i gotowe.

Dodatkowo niepoprawne 
Dziękuję za uwagę, w następnym blogu pokażę jak wykonać takiego overlay'a w programie PhotoShop.

Żółty - błędy interpunkcji,

Czerwony - błędy ortografii. Proszę nie brać niektórych słów np. "OBS, Overlay" pod uwagę, ponieważ strona nie wyszukuję ich w swoim słowniku.

~Pozdrawiam.

• Ha ha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 minut temu, Cytrusz napisał:

Czerwony - błędy ortografii. Proszę nie brać niektórych słów np. "OBS, Overlay" pod uwagę, ponieważ strona nie wyszukuję ich w swoim słowniku. 

To jakiś do dupy ten twój słownik, jest tylko jeden błąd - naczego

Z interpunkcja wcale nie lepiej zaznaczyłeś

Witajcie punkty za spam. Nom. Musiałem to napisać.

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta