Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick - jager

Data zbanowania - Nie znam dokladniej ale chyba miesiac temu lub wiecej

Typ bana - permamentny

Sytuacja wygladala tak ze razem z paroma osobami wbilismy na kanal pomocy bo nasz kolega wtedy jeszcze "potrzebowal" pomocy wiec wbil erykol na kanal i spytal sie go ocb a on zaczal go wyzywac przyznaje sie ze smialem sie z calej tej sytuacji czego bardzo zaluje i zdaje sobie sprawe z tego ze to nie bylo mile 

Ogolnie to nie byla moja pierwsza kara na ts tylko chyyyyba 2.

Ogolnie jestem milym 11 latkiem ktory chce sie integrowac z tak wspanialymi ludzmi z krainy.

Zycze milego dnia

• Super 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
15 minut temu, kisspxwrd666 napisał:

Sytuacja wygladala tak ze razem z paroma osobami wbilismy na kanal pomocy bo nasz kolega wtedy jeszcze "potrzebowal" pomocy wiec wbil erykol na kanal i spytal sie go ocb a on zaczal go wyzywac przyznaje sie ze smialem sie z calej tej sytuacji czego bardzo zaluje i zdaje sobie sprawe z tego ze to nie bylo mile 

Potwierdzam i oboje żalowalismy tego bardzo, moj przyjaciel odczekal 1.5 miesiaca, mysle, ze tqka kara mu sie nalezala i jest wystarczajaca. Bardzo tesknie za jego glosem i puszczam sobie jego muzyke na soundcloud i rozmyslam nad tym co stracilem.

Edytowane przez Xaxaxx
  • Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

• Temat został zamknięty i nie można już w nim odpowiadać

• Ha ha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.