Skocz do zawartości
KrainaMc.pl
Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.

[Creative] Event TheWalls!

Pembe_

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

postanowiliśmy zorganizować event TheWalls na trybie Creative. Myślę, że każdy wie o co chodzi w tego typu rozgrywce, ale dla osób, które jednak nie są wtajemniczone chciałbym to pokrótce przedstawić. Każda mapa jest podzielona na 4 identyczne częsci, które należą do każdej z drużyn(niebieska, czerwona, żółta, zielona) i środek, w którym znajduję się ośrodek mapy. Znajdują się w nim pożądane przez wszystkich rzeczy. Każda drużyna(w naszym przypadku 4-osobowa) zbiera itemy na swojej platformie przez 10 minut. Po tym otwierają się przejścia pomiędzy każdym z częsci mapy i rozpoczyna się walka. Wykorzystywanie danych jej częsci zależy od taktyki, więc to pozwolę sobie pominąc.  Zgłaszać swoją drużynę do eventu można w tym wątku do 2.08.2019r., według tego wzoru:

Nazwa drużyny:
Członkowie:

Główną nagrodę otrzymają pierwsze cztery miejsca:

I miejsce: EVIP x4
II miejsce: SVIP x4
III miejsce: VIP x4
IV miejsce: Działka x4

Nagrody mogą zostać wykorzystane na każym trybie serwera MojeMc.pl. Jeżeli ktoś będzie miał już rangę na danym trybie to jestem w stanie nadać inną nagrodę, ale mieszczącą się w danym zakresie tokenowym. W razie braku konta na forum należy napisać do mnie w celu zgłoszenia (kontakt forum+server). Po zakończeniu zgłoszeń zostanie opubublikowana drabinka eventu. Jeżeli dana drużyna nie będzie miała czasu w dany dzień na zagranie mapy  jestem szansa na zamiane z inną drużyną(oczywiście, jeżeli dostane zgodę danej drużyny). Liczba ekip może być ogarniczona, dlatego, że nie wiemy jakie będzie zainteresowanie tym eventem, więc polecamy jak najszybsze zgłoszenie się, żeby nie było potem problemu. Jest możliwość posiadania jednej osoby rezerwowej, jednak może ona wziąść udział tylko w sytuacji, w której jedna z podstawowych osób jest nieaktywna. W takim wypadku proszę o zgłoszenie jej w nawiasie. Planowane jest rozpoczęcie eventu 3.08.2019, a zakończenie w zależności od ułożenia poszczególnych części rozgrywki. Zwycięzcy danej mapy przechodzą do następnej, jendak jest to zależne od ilości zgłoszeń i drabinki. Finałowa mapa wyłoni głównych zwycięzców. Organizatorem eventu jestem ja, więc wszystkie  pytania i problemy proszę zgłaszać do mnie.

Powodzenia w szukaniu ekipy!

• Super 6
  • Lubię to 1

• Pembe_ zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...