Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: It's me. aillestar (dawniej keebe)

2. Imię: Szymon 

3. Wiek: 14

4. Od jak dawna grasz na MojeMc? Dwa lata chyba.

5. Czy byłeś kiedyś karany na MojeMc? Chyba nie, ale na krainie tak, dostajac degrada, wiec w sumie to jest jakas tam kara. No i mute za caloksztalt.

6. Ile godzin tygodniowo możesz poświęcać na ten tryb? Mysle, ze 30 godzin, jednak zalezy od dnia, ale cos kolo tego.

7. Jakie są zadania ChatModa? Chatmod musi pilnowac chatu (jak sama nazwa wskazuje), powinien uspokajac atmosfere na serwerze, gdy cos nieporzadanego sie dzieje, odpowiadac na pytania graczy oraz zaspokajac ich wszelkie potrzeby.

8. Czy grałeś na poprzedniej edycji RealLife na MojeMC? Raz na jakis czas wbijalem, jednak nie byla to stala gra.

9. (Jeżeli nie grałeś pomiń to pytanie) Jakie były najczęstsze problemy graczy na RealLife? Pytania o prace, mape (gdzie co jest) oraz o komendy potrzebne do funkcjonowania oraz swobodnej gry na trybie docelowym ( w tym przypadku reallife).

10. Napisz coś o sobie. Jestem ateista. Chce isc do liceum dwujezycznego. W przyszlosci marzy mi sie praca stewardessy. Czasami gdy jest juz pozno, mam ochote zapukac do drzwi tak jak pani marysia i powiedziec prosze otworzyc. Jestem ambitna oraz ciezko pracujaca osoba.

11. Czy lubisz pizze hawajską? Tak, jest to najlepsza pizza, poniewaz zawsze ja zamawiam jak dzwonie i zawsze ten rozmiar najwiekszy oraz biore dodatkowy sos czosnkowy. Czesto zamawiam ja z moja kolezanka Ania, na ktora mowie Selena Polska.

12. Dlaczego Ty? Dodalem to pytanie od siebie, poniewaz moze byc duza czesc osob ktore nie wiedza czemu ja niby startuje, skoro dostalem degrada no i wgl. Ja chce po prostu pokazac wszystkim ludziom, ze trzeba walczyc bez wzgledu na glosy. Jest ciezko ale nie poddam sie obiecuje. Sa tacy co doprowadzaja drugiego czlowieka do tego, ze popelni samobojstwo ale ja sie nie dam, jestem silny, zycia sie nie boje. Chce udowodnic wam ze mozna spelniac marzenia, wystarczy chciec. 

Pozdrawiam wszystkich, zycze powodzenia innym osobom, ktore startuja w rekrutacji. Nie jest to podanie dla zartu, wiec prosze nie pisac tego typu komentarzy. Trzymajcie sie! #teamaille

pozdrawiam rowniez wszystkie osoby, ktore mnie wspieraja, dziekuje ze jestescie ze mna!

• Super 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

#teamaille 

Bardzo ładne podanie podoba mi się treść też mi się podoba 

Pomocny jesteś 

Nas zachowaniem można popracować xD

Na tak ❤️

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak-

Oczywiście, za ortografię w podaniu mogłabym cię pobić, ale no. Jesteś miły, nie wchodzisz już zbytnio w konflikty graczy i masz już jakieś doświadczenie. Tak samo jak Seallen zmieniłeś swoje zachowanie.

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Keeebuś ❤️

Jestem na taqq

nie wchodzisz w konflikty, jesteś uprzejmy, pomocny

powodzonka ❤️

(ale minus za oblanie lawą na sv -,-)

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Więc masz doświadczenie, ponieważ byłeś w administracji tyle że Krainki. Lubisz pizze i ogólnie to jakoś przyjazny jesteś. Ogarnięty Chociaż po rozmowach na ts nie jestem pewna xD I tez pomocny jesteś. Powodzonka ;) Takie neutral/tak ale bardziej tak. :) 

Powodzenia Kebuś! (hug)

Ps nie wiem co ma do oceny na pizza ale oki xD 

Edytowane przez Nerminka
  • Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na tak bardzo pomocny chłopak i w ogóle, bardzo jestem za nim, ponieważ dał mi szansę na zmiane życiową w minecraft i kocham go, bo jest bezinteresowny i pomaga każdemu graczu, nieważne na jego rasę.

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem jak najbardziej na tak, zmienił swoje zachowanie i bezinteresownie pomaga, nawet wrogom, jeżeli dacie mu szanae, jestem pewny ze bedzie NAJLEPSZYM chatmodem na mmc 🙂

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widać u ciebie poprawę w zachowaniu po ostatnich sytuacjach, które miały tam kiedyś miejsce. Ogólnie to jesteś pomocną, miłą osobą. Podanie ładnie rozpisane. Jestem na Neutral+

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.