Wlean

Skarga na fazii'ego

Rekomendowane odpowiedzi

To może zacznijmy od tego że fazii grając na arenie nie zwrócił uwagi na wyzwanie się graczy, nie upomnial za to na kolejny raz jak zaczęli do siebie pisać to dał ostrzeżenie a nie mute. 

Ustala nowe zasady. W regulaminie jest napisane ze zakazane są sojusze między drużynowe*7.1.1*, a fazii napisał że jak się all zgodzą, zresztą dam logi. 

19:56:13] [Client thread/INFO]: [CHAT] CH : JrMod : patriko20x20 >> Tak tylko informuje ze sojusze miedzydruzynowe sa zakazane.

[19:56:19] [Client thread/INFO]: [CHAT] [/] Gracz : Xaxaxx >> to niezly dawideq

[19:56:20] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Zieloni] DZ : Gracz : Paula__ >> [@] cicho tam

[19:56:23] [Client thread/INFO]: [CHAT] Gracz : xWalkingDeadx >> no juz wiemy o tyma

[19:56:24] [Client thread/INFO]: [CHAT] [/] Gracz : Xaxaxx >> dawideq mowil ze sa dozwolone

[19:56:26] [Client thread/INFO]: [CHAT] [/] Gracz : Xaxaxx >> wiec lolllzlz

[19:56:28] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Zolci] Gracz : topka_pajacu >> [@] jaja sobie robimy patriko20x20

[19:56:34] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Zieloni] CH : Moderator : Fazii >> [@] chyba ze WSZYSCY sie na to zgodza

[19:56:59] [Client thread/INFO]: [CHAT] CH : JrMod : patriko20x20 >> No cala arena sie raczej nie zgodzi na tyo.

[19:57:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] CH : JrMod : patriko20x20 >> to *

[19:57:04] [Client thread/INFO]: [CHAT] Jestes teraz ogladajacym!

[19:57:07] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Zieloni] DZ : Gracz : Paula__ >> [@] jak nie

[19:57:07] [Client

To skoro jak all się zgodzą to po co jest ta zasada? 

Tak samo wbija na kilka min. Nawet nie pilnuje chatu tylko wbija pograć, a później jak już nie ma z kim to sobie idzie. Czasami się zdarzy że kogoś zmutuje już nie powiem o banowaniu. 

Tu też dodam logi jak nie upomnial gracza. 

[21:25:46] [Client thread/INFO]: [CHAT] CH : Gracz : Lodo3721 >> xaxax d e b i

[21:26:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] CH : GIGANT : Wlean >> niezle fazii

[21:26:38] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Niebiescy] Gracz : Xaxaxx >> [@] wiedzialem

[21:26:41] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Niebiescy] Gracz : Xaxaxx >> [@] jestes przewidywalny

[21:26:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] Zapisano zrzut ekranu jako 2019-05-16_21.26.54.png

[21:26:57] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Zieloni] CH : Moderator : Fazii >> [@] HAHAH aniuwa

[21:27:00] [Client thread/INFO]: [CHAT] Zapisano zrzut ekranu jako 2019-05-16_21.26.59.png

[21:27:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Zolci] DZ : GIGANT : MrsAnia123 >> [@] upsik

*wszystko jest z dziś czyli 16 maja 2k19*

A tu ss jak też nie upomnial graczy. 

A i chciałam dodac że gracze którzy wyzywali itp dalej nie dostali mute://

received_414042459146348.jpeg

received_477116106363196.jpeg

Edytowane przez Wlean

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szkoda że wybrałaś tylko jedna sytuacje, podczas mojej dzisiejszej gry upominalem inne osoby które zachowywały się niestosowanie, A tej sytuacji nie zauwazylem po prostu. ;)Co do mojej gry tam, ja nie widzę sensu przesiadywania tam na spawnie, tylko faktycznej gry. Dlatego upominam I karam jedynie gdy tam Jestem, zazwyczaj jest to więcej niż 45 minut dziennie, Co moim zdaniem wystarczy. Po za tym z tego co pamiętam jakiś nie pofatygowalas się aby mi napisac ze cos takiego dzialo sie na chatcke wyzej na msg czy helpopie.

A co do sojuszy międzydrużynowych to nie widzę nic zlego jeżeli zbierze się 10 znajomych którzy będą grali na arenie z nikim z zewnątrz, aby grali jak chcą (nie łamiąc regulaminu typu cheaty etc.)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, Fazii napisał:

A co do sojuszy międzydrużynowych to nie widzę nic zlego jeżeli zbierze się 10 znajomych którzy będą grali na arenie z nikim z zewnątrz, aby grali jak chcą (nie łamiąc regulaminu typu cheaty etc.)

A to się przypadkiem nie zalicza pod nabijanie sobie statów?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, Kuromu_ napisał:

A to się przypadkiem nie zalicza pod nabijanie sobie statów?

??? Że co xd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"nie zauważyłem" XDD od tego jestes na tym trybie modem żeby nie tylko grać ale i pilnować chatu, poza to gracze mają upominac za ciebie? Bo na to wygląda

Edytowane przez Wlean

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, Fazii napisał:

??? Że co xd

Jeżeli wbije sobie 10 typa i będą farmili winy jednemu, to zalicza się to pod nabijanie sobie statów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, Kuromu_ napisał:

Jeżeli wbije sobie 10 typa i będą farmili winy jednemu, to zalicza się to pod nabijanie sobie statów.

Z tego co zrozumialem z twojej wypowiedzi to chodzi o nabijanie wygranych. Nie jest to możliwe aby 10 osób nabijalo sobie wygrane naraz, bo w teamie może być maksymalnie 5 osób. A zeby arena wystartowala musi byc 8 osob. W sumie nawet nie pomyślałem o takiej metodzie xd. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poza to hm jesteś modem a popatrzmy na takiego patriko20x20 on ma JRMODA a poświęca więcej czasu, i ok masz range na większej ilości trybów to możesz zrezygnować z bw jak nie masz czasu zrobisz miejsce osoba którym bardziej zależy. 

Edytowane przez Wlean

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale skoro jest zakaz sojuszy na bw, to ten zakaz sojuszy powinien obowiązywać każdego, a nie że wbije sb Grześ Czesio i Agnieszka, wylądują w trzech innych teamach i nie będą się zabijać bo są najlepszymi przyjaciółmi. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, Dawideq_1999 napisał:

Ale skoro jest zakaz sojuszy na bw, to ten zakaz sojuszy powinien obowiązywać każdego, a nie że wbije sb Grześ Czesio i Agnieszka, wylądują w trzech innych teamach i nie będą się zabijać bo są najlepszymi przyjaciółmi. 

Przeczytałeś co napisałem w ogóle?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do wyzywania i kar w czasie gry nie zawsze łatwo to zobaczyć wystarczy np. napisać jak ktoś akurat zwróci na to uwagę. Dodatkowo sojusze to ciężka sprawa bo Regulamin ich zabrania lecz by wygrać grę warto korzystać z sytuacji kiedy ktoś atakuje kogoś i wybić każdego, niby nie ma sojuszu lecz wszyscy wpadli do jednej drużyny. (Jest to dość trudny punkt do rozstrzygnięcia przez co tak naprawdę jedynie zakazane może być jawne od początku gry rozdawanie między sobą zasobów + wspólne ataki + kończenie gry razem (lub na zmianę by dostawać punkty coś).  I każda z tych 3 spraw powinna się wydarzyć by ten sojusz był sojuszem a nie chwilowym wykorzystaniem sytuacji) skarga na graczy przyjęta być może,lecz na samego fazii tak jak juz pisałem zostaje odrzucona bo był skupiony na czymś innym(zanim będą komentarze "ale on musi pilnować",tak powinien to robić ale widocznie pochłonęła go rozgrywka na arenie która grał)

Ps. Mogliście już zrobić skargę za to jak spami wtedy to bym to przyjął btw. Bo no xD

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.