Rekomendowane odpowiedzi

Hejka dostałem bana za lekkie nieporozumienie, powodem bana jest „ oszukanie administracji celem zdobycia pieniędzy na trybie (Regulamin: 5.5.3)

megerra prosiła mnie abym zrobil jej coś w innej grze, za to dala mi 130k waluty na Reallife. Nie dotrzymałem słowa ale pisałem jej ze nie wyrobie się bo nie mam zbytnio czasu. Dlaczego dostałem tego bana chociaż nie mialem jak oddać jej tych pieniędzy? Wystarczyło napisać ze termin się skończył i niech oddam jej pieniądze. Umówili byśmy się o jakiej godzinie miałbym oddać jej pieniądze. Znam niko i wiem ze zrobiłaby tak gdyby nie ostatnia skarga na nią w której poparłem jej zle zachowanie. To jest ewidentne rangi. 

Co do PannySpiderki to nic nie mam bo raczej nie była w temacie. Po prostu ona nadała tego bana chociaż ciekawi mnie dlaczego nie zrobiła to Megerra.

image.thumb.jpg.f2fa847f9d0be5b36071b3c7595fd858.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nwm o jaka wypowiedz w skardze ci chodzi bo srednio czytalam a ss z naszej rozmowy na disc gdy poprosilam cie o oddanie nie bede tu wstawiac bo regulamin 

a ja znam bardzo dobrze ciebie i tak dlugo czekalam az zwrocilam sie o pomoc do opiekunek trybu coz mam zrobic

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, _blackwidow napisał:

nwm o jaka wypowiedz w skardze ci chodzi bo srednio czytalam a ss z naszej rozmowy na disc gdy poprosilam cie o oddanie nie bede tu wstawiac bo regulamin 

a ja znam bardzo dobrze ciebie i tak dlugo czekalam az zwrocilam sie o pomoc do opiekunek trybu coz mam zrobic

Emm nie pisalas mi ze mam ci oddac po zakonczeniu terminu, po co klamiesz. Napisalas to 5 dni przed koncem gdzie jeszcze ci mówiłem, ze moze to zrobie. A jakby co to ja ci to robiłem jako kolega a ty zamiast normalnie napisać ( lub w przypadku naszych rozmów Nienormalnie Xd) wolałaś napisać do spajdi aby mi dala bana. Teraz pisząc ze napisałaś mi ze mam ci oddac kasę tylko kłamiesz bo pisałem ci ze nie wiem kiedy to zrobie ale starałem sie znaleźć czas. Jeżeli mnie o coś prosisz a potem dajesz mi bana to jaki to ma sens?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13 godzin temu, Mr_Shiza napisał:

Emm nie pisalas mi ze mam ci oddac po zakonczeniu terminu, po co klamiesz. Napisalas to 5 dni przed koncem gdzie jeszcze ci mówiłem, ze moze to zrobie. A jakby co to ja ci to robiłem jako kolega a ty zamiast normalnie napisać ( lub w przypadku naszych rozmów Nienormalnie Xd) wolałaś napisać do spajdi aby mi dala bana. Teraz pisząc ze napisałaś mi ze mam ci oddac kasę tylko kłamiesz bo pisałem ci ze nie wiem kiedy to zrobie ale starałem sie znaleźć czas. Jeżeli mnie o coś prosisz a potem dajesz mi bana to jaki to ma sens?

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale chodzi o to że miałeś jej oddać jakąś kasę (tak się zgadaliście) lecz ty nie miałeś miałeś chwili/czasu aby jej to oddać a następnie zamiast wyjaśnić to z tobą to ona do spajderki napisała i dostałeś bana tak? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ogólnie ktoś sprecyzuje okresy czasu do tego ile dni shiza miał na zrobienie oraz dałby ktoś jakieś dowody waszej umowy by zobaczyć kto co pisał itd? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 godzin temu, RedRain_PL napisał:

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale chodzi o to że miałeś jej oddać jakąś kasę (tak się zgadaliście) lecz ty nie miałeś miałeś chwili/czasu aby jej to oddać a następnie zamiast wyjaśnić to z tobą to ona do spajderki napisała i dostałeś bana tak? 

Tak idealnie to napisałeś

4 godziny temu, DShimen napisał:

Ogólnie ktoś sprecyzuje okresy czasu do tego ile dni shiza miał na zrobienie oraz dałby ktoś jakieś dowody waszej umowy by zobaczyć kto co pisał itd? 

Tutaj raczej nie chodzi o termin tylko o to, że pisałem jej wyraźnie, że nie mam za dużo czasu i że nie wiem czy zrobie to na 100%. A że termin się skończył megerra zamiast napisać do mnie wolała napisać do opiekunki i dostałem bana.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dam ci ub jednak zgodnie z regulaminem kara nadana została, można powiedzieć że meggera cb wystawiła lecz stało się to zgodnie z zasadami

• Ha ha 1
  • Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta