Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem punkty karne za niby spam a napisałem jeden post który nie był jakimkolwiek rodzajem spamu.  Post był zamieszczony jakieś dobre 2tygodnie temu i tak trochę dziwnie że niby po takim czasie nagle dostałem tą karę która mi się nie należała. Wg mnie to nabijanie sobie statystyk lub na siłę szukasz błędu który ktoś kiedyś nawet popełnił i chcesz zabłysnąć tym że jesteś "dobrym adminem" było siebie brokatem posypać a nie.  Nawet jeżeli coś źle napisałem to po tak długim czasie mogłaś mi napisać wiad na prv (forum) abym tak nie pisał lub coś a ty robisz z siebie błazna co najwyżej 

Screenshot_2019-05-10-21-01-47.png

Screenshot_2019-05-10-20-58-43.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

myślę że po prostu nie uzasadniłeś swojej opinii w tym podaniu i za to mogły być nadane punkty

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 minut temu, Avelise napisał:

myślę że po prostu nie uzasadniłeś swojej opinii w tym podaniu i za to mogły być nadane punkty

Dużo osób tak robi i nie wiem czy oni dostają jakieś punkty itd a tym bardziej po tak długim czasie jak ten.. Mogła mi napisać na prv. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
16 minut temu, RedRain_PL napisał:

Dużo osób tak robi i nie wiem czy oni dostają jakieś punkty itd a tym bardziej po tak długim czasie jak ten.. Mogła mi napisać na prv. 

Dostają punktu. Wszelkie posty które nie dodają nic do tematu (wykluczając zabawy kącik zwierzeń itd.) są karane punktami za spam. Jeśli chcesz tego uniknąć nie pisz bez jakiś argumentów "jestem na tak" a pod skargami nie wypowiadaj się jeśli nie masz dowodów lub chcesz coś dodać. Livienn dobrze nadała ci punkty. Dlaczego po takim czasie? A no dlatego że nie skanuje ona forum 24/7 a podań tym bardziej 

Edytowane przez TajfereQ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ogólnie to dobrze że na osobach nieuczciwych się wyżywa mimo że tej moderatorki forum akurat nie lubię. Ogólnie nie lubię "nie do końca" uczciwych osób w moderacji bo to się kończy jak w moim przypadku zmianami trybów lub serwerów.

A co do wypowiedzi "Jestem na tak" czyli takich nie wnoszących nic do tematu głosowań powinno się dawać ankiety. Człowiek chce poczytać opinie graczy a oni "tak" albo "nie" i nic dlaczego tak uważają nie napiszą. Ogólnie jeśli była ankieta to na pewno powinna ci dać nagrodę. W innym wypadku to przez winę zakładającego post robi się syf bo nie mają jak oddać głos.

Ale nie przejmuj się bo na uczciwych też się wyżywa. Polecam reportować jej znajomych to zobaczysz. Jestem spamerem z dobrych intencji 🤣 Aż mi raki na drzewach ćwierkają 😜

528006960_Zrzutekranu(455).thumb.png.199328d08a1b4b8a591fa28f21f9dcbc.png

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skoro takie info jest tam to kara słuszna

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta