Aspen

Skarga polonez11

Rekomendowane odpowiedzi

Data wydarzenia: 13.04.2019

Twój nick w grze: AsPeN1304

Nick oskarżonego: polonez11

Tryb na którym się to wydarzyło: Survival

Treść oskarżenia: Więc tak... Zapytałem się na chacie kto ma do sprzedania marchewkę. Gracz pod nickiem Kaldis odpowiedział w następujący sposób: "sprzedam penisa", więc ja w grzeczny sposób odpowiedziałem mu że nie obchodzi mnie jego penis po czym dostałem muta na 20min za: "słowa reg 3.1.4". Chcę też podkreślić że gracz Kaldis nie dostał muta za swoją wypowiedź oraz informowałem helpera żeby przewinął chat do góry i sprawdził co on napisał. Karygodne i niezrozumiałe dla mnie zachowanie ze strony helpera.

Dowody (screen | film): https://imgur.com/FI4MdCY

https://imgur.com/Pn9oerU

• Wow 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gracz Kaldis dostał mute od Konsoli, bo sam pisałem, żeby mu dać ale pisał, że ów gracz ma juz muta 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, pietrek napisał:

Gracz Kaldis dostał mute od Konsoli, bo sam pisałem, żeby mu dać ale pisał, że ów gracz ma juz muta 

Skoro on dostał muta od konsoli to jakim cudem ja nie dostałem pisząc to samo "zakazanie słowo" co on i dopiero ty mnie zmutowałeś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mnie zastanawia co on ma z tym dawaniem mutów na 20 minut wczoraj to chyba za wszystko dawał 20 minut. Nie ważne czy ktoś stale łamał regulamin czy dostał pierwszego muta od administracji w życiu to on i tak wszystkim wali te dwudziestki. Na pocieszenie dodam że ten od consoli dostał pewnie 10 minut czyli tak jak wczoraj najbardziej winny wyszedł z tego najlepiej. Magia... :sciana:

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uważam że tu by wystarczyło upomnienie, mute nie musiało paść.

• Super 1
  • Lubię to 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta