Zientula

polonez11

Rekomendowane odpowiedzi

zostałem wyciszony za niby prowokacje. Może lepiej było nie wracać na serwer krainy bo mam jakiś pechowy początek i ta stała niemiła atmosfera czatu. masakra xD

Ogólnie to xxxszelkaxxx stale robił syf na czacie ale tego by trzeba dużo przewijać i czytać czatu ale szkoda mi na takie bzdety czasu 😜

2068948488_Zrzutekranu(445).thumb.png.daeb322ff944e2383b7d316e8ccb7ae1.png i na

• Przykro mi 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

polonez11 nie ma konta chyba na forum wiec nie wiem jak to wyjasnic ale z ss nie widac bys cos ty prowokowal/ala

• Ha ha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zientula ty i xxxszelkaxxx prowokowaliscie siebie nawzajem, więc dałem wam tego mute ze prowokacje...

Na zaś polecam /ignore (nick)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

z tym ignore to bez przesady nie trzeba od razu sypać każdemu kto się źle zachowuje ignore tylko zwracać uwagę. (czasem to pomaga) 

A z tą prowokacją na pewno jakbyś czytał czat gdy cię jeszcze nie było to byś wiedział jak kary rozdawać. Chyba na żadnym serwerze nikt nigdy nie dał mi mute na czat w mc poza consolą. Możesz się pochwalić tym sukcesem że jesteś pierwszym żywym przykładem ze wszystkich serwerów mc xD

pozdrawiam 😂

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, vMeth_ napisał:

polonez11 nie ma konta chyba na forum wiec nie wiem jak to wyjasnic ale z ss nie widac bys cos ty prowokowal/ala

Nie ma konta? To jak się dostał do administracji? Chyba nie było innej opcji niż podanie na forum.

• Ha ha 2
  • Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skarga odrzucona

• Wrr 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta