Rekomendowane odpowiedzi

Chcialam zglosic dwoch graczy ktorzy nasmiewaja sie z graczy creative 1.8 

Ich nicki: promustang, Unidentifiedad.PNG.2113730b426f6304357b372724186000.PNGas.PNG.ab7bc33e926037fd90f9870c130d3bbe.PNGdeaw.PNG.f0519b086d4ff531f941854b2fdffec4.PNGag.PNG.7dee6031f7958074a18839c62fd695c3.PNGntifiedbozeee.PNG.86d087bdf886fe45d57ee82bd00e1ab2.PNG

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No moim zdaniem dishu powinien jeszcze raz przemyśleć twoją sprawę Unidentified, ale w niekorzystnym świetle dla Ciebie. ; p

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
18 minut temu, Kapris napisał:

No moim zdaniem dishu powinien jeszcze raz przemyśleć twoją sprawę Unidentified, ale w niekorzystnym świetle dla Ciebie. ; p

Wskaż ss w którym wyśmiewam się z graczy.

• Przykro mi 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cieszę się, że na naszym trybie grają osoby, które naprawdę bronią nasz tryb, więc na początku dziękuję graczom za to, że stanęli w obronie trybu jak i również po części jego administracji. 

Na naszym trybie gra wiele młodych osób, które no faktycznie, spamują, czasem obrażają, ale mimo wszystko to też są ludzie. Dzięki nim nasz tryb jest popularny. Ale czekaj, no tak, przypałętały się dwie osoby z trybów pvp, gdzie konkursy skinów, rodzinki i wgl to coś nowego. 

Każdy ma swoje zdanie, jednak prosiłabym byście nie wyrażali go publicznie, ponieważ to, co pisaliście we dwoje jest po prostu śmieszne. Gram na creative już od ponad roku, wiem jacy są gracze i administracja. Nawet nie znacie trybu, nie zadomowiliście się tu, i pierwsze słowa to "nie wiem jak tu można mieć rangę", serio? To, że wy tam na pvp pilnujecie jednak starszych osób, to nie znaczy, że u nas jest tak samo. Gracze wam pisali, że jeśli tryb się nie podoba to macie po prostu wyjść, jaki w tym widzieliście problem

Swoją drogą, jeśli macie dalej mieć takie podejście do naszego trybu, to nie jesteście u nas mile widziani. Nawet pewnie nie spędziliście tam kilku dni, żeby zrozumieć logiki tego wszystko, ale no... Liczę, że dshimen wyciągnie z twojego zachowania, Unidentified jakieś konsekwencje. 

3 godziny temu, Niezidentyfikowany napisał:

"ja nie wiem jak tu rangę można mieć"

"ja nwm jak wy możecie grać na tym trybie" "ja też XD"

"tutaj to szybkie awanse są" Co było tekstem trochę niemiłym. 

No więc no, dziękujemy za opinię o naszym trybie, wątpię aby gracze jak i również administracja trybu witali was z uśmiechem na twarzy.

• Super 9

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, Niezidentyfikowany napisał:

Chociażby "Ja nie wiem jak tutaj można mieć rangę adm" a potem wielce źle bo na awans będziesz musiał długo czekać, bo to jest najważniejsze w zyciu xd, nie no ale na szczęście dishu ci przecież dał szansę ;d, promustang nie rozumie jak można grac na takim trybie jak cr i ty też nie, znowu obrazając tryb a wcześniej też adm, to że ty tego nie widzisz lub sobie odbierasz to inaczej nie znaczy że inni tego mogą inaczej nie przyjąć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ty tak Serio.?'XDDDDDD

Niezła obraza, po pisze np ja jak możecie grac na cr?'

Bez przesady  zara wgl za napisanie ez będzie skarga albo mut wgl

Ja wraz Unidentified sobie tak pisaliśmy ?)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, AroVsKi napisał:

Ty tak Serio.?'XDDDDDD

Niezła obraza, po pisze np ja jak możecie grac na cr?'

Bez przesady  zara wgl za napisanie ez będzie skarga albo mut wgl

Ja wraz Unidentified sobie tak pisaliśmy ?)

Mogliście to zachować dla siebie i pisać na msg, jaki w tym problem? Nie każdy chce znać waszą opinię na temat trybu. Pokazaliście tylko tak naprawdę jakimi ludźmi jesteście. Dobrze, że nasi gracze przynajmniej są mili i was nie zwyzywali czy coś, ponieważ niektórzy są toksyczni. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, Livienn napisał:

Mogliście to zachować dla siebie i pisać na msg, jaki w tym problem? Nie każdy chce znać waszą opinię na temat trybu. Pokazaliście tylko tak naprawdę jakimi ludźmi jesteście. Dobrze, że nasi gracze przynajmniej są mili i was nie zwyzywali czy coś, ponieważ niektórzy są toksyczni. 

Szczerze teraz widzę sam czemu na cr nie gram bo jaką robią za takie cos skargi z czego to było w celach humorystycznych ....

Elo benc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skargę odrzucam, ale powodzenia w awansie Unidentified.

20190412_100606.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ogólnie jak to napisaliscie , pisząc „Tutaj szybkie awanse sa” jak dla mnie ta opinia nje byla zbyt mila i nie powinno sie do tego nie przyczepic.”.Może i @Promustang i @Niezidentyfikowany graja na innych trybach i nie rozumia co to znaczy miec rodzinke na cr, ale to ich sprawa prywatna jak to rozumieja. Ja nie stoje po ich stronie. Nie jestem po żadnej stronie. Niezidentyfikowany nic nie napisal zlego by go za to karac, ludzie szanujmy sie. Najlepsze jest to ze czlowiek tak ma. Jak bedzie miec swoje zdanie za co bardzo szanuje, reszta grupki ktora sie z tym nie zgadza naskakuja na niego. Dobra nie wnikam

Ale wchodzic na kogos tryb i pisac jak tu mozna miec range? To tak samo jak bym wszedl na skywarsy i napisal wyjdz z tego trybu. @Livienn ci napisala co i jak.

Tylko tyle chcialem dodac ^^

Dziekuje @Livienn za otwarcie watku @Livienn @Livienn naprawde thx

Pozdrawiam

vMeth_

• Super 1
  • Wrr 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.