MoneyAndCash_

MUTE!

Rekomendowane odpowiedzi

Data wydarzenia: 08.04.2019 r.
Twój nick w grze: MoneyAndCash_
Nick oskarżonego: mirori
Tryb na którym się to wydarzyło: Cr. 1.8
Treść oskarżenia: mirori daje muta za !<urwa, a jeszcze przed tym broniła 69rain bo ludzie pisali że omija cenzure bo napisał ,,kur" a to się zalicza do omijania bo jak by chciał napisać kurde albo kurczak to by to napisał ale z tego powodu że wie że dostanie muta jak napisze k.u.r.w*. więc ja podałam przykład i dostałam muta którego nie powinno być.
Dowody (screen | film):[20:42:00] [Client thread/INFO]: [CHAT] DZ : Gracz : MoneyAndCash_ >> Mirori omijanie cenzury bo po co mial by pisac kur skoro moze napisac calosc a jak nie napisal to.
[20:42:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] CH : HEROS : riko9060 >> Wszystko sam musze robic.
[20:42:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] CH : WETERAN : mikolaj21 >> Bo nie mialem potrzeby budowac statkow.
[20:42:12] [Client thread/INFO]: [CHAT] DZ : Gracz : MoneyAndCash_ >> Wie ze dostanie muta jak napisze !<urwa.
[20:42:13] [Client thread/INFO]: [CHAT] CH : HEROS : riko9060 >> a ja mam
[20:42:18] [Client thread/INFO]: [CHAT] CH : HEROS : riko9060 >> Mikolaj21 ./dom riko9060.
[20:42:19] [Client thread/INFO]: [CHAT] CH : Gracz : NaXeeo >> Nie omijaj cenzury.
[20:42:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] ❤️ Gracz : natka_emo >> ./warry divorce
[20:42:23] [Client thread/INFO]: [CHAT] KrainaMc >> MoneyAndCash_ zostal wyciszony na 10 min. przez mirori za slowa.
[20:42:23] [Client thread/INFO]: [CHAT] KrainaMc >> Zostales wyciszony na 10 min. za: slowa.
[20:42:23] [Client thread/INFO]: [CHAT] CH : Gracz : NaXeeo >> MoneyAndCash_

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczerze to to prawda ludzie piszą "kur" po upomnieniu nagle piszą "czaki" i się tłumaczą że mieli na myśli kurczaki i mirori pisała, że to nie jest omijanie cenzury itp. jestem Tak aby powiedzieć coś mirori, spytałem się paru osób czy według ich "kur" to omijanie cenzury a oni odpowiedzieli że tak.

Pozdrawiam NaXeeo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"kur" nie jest omijaniem cenzury. Równie dobrze mógł ktoś mieć na myśli "kurde" "kurcze" "kurczaczki" "kurdefelek" itp. Zaś !<urwa jest uważane za omijanie cenzury bo widać przekleństwo. Ponadto nie rozumiem sensu tej skargi. Jasno w logach widać: 

7 minut temu, MoneyAndCash_ napisał:

[CHAT] DZ : Gracz : MoneyAndCash_ >> Wie ze dostanie muta jak napisze !<urwa.

Skoro wiedziałaś, że dostaniesz muta, to po co to pisałaś? Mute nadany jak najbardziej słusznie.

Skargę odrzucam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.