Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Rolex77
Data zbanowania: 3 miechy temu.
Kto zbanował:  Megeera (czy jakoś tak xd)
Powód bana: omijanie kary
Serwer ('KrainaMc' lub 'MojeMC'): krainka
Czy uważasz, że kara ci się należała?: nie
O co prosisz? ('całkowite zdjęcie kary' lub 'skrócenie kary'): całkowite zdjęcie kary
Typ bana ('Czasowy na {czas}' lub 'permanentny'): 'permanentny')
Czym motywujesz swoją prośbę o unbana: Prosze o odbanowanie ponieważ miałem pozwolenie od @Gosiiia aby grać na tym koncie :). teraz muszę grać na multi kontach :) sama sprawczyni nie widzi swojego błędu i kazała mi tu pisać 

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Niesłuszna? Na starku miałeś bana za podawanie danych osobowych, na rolexie za cheaty, ale rolexa odbanowała ci mune z faworki :). Grałeś na rolexie mając bana na starku = omijanie bana. Nie jestem za unbanem :).

Edytowane przez Megera
  • Super 1
  • Ha ha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie jestem za unbanem.
Wielokrotne tworzenie multikont. Sama dałam CI bana na jednym z nich za podawanie moich danych osobowych.
Aktualnie grasz na innym koncie, i wchodzisz głównie po to by prowokować resztę administracji. Mimo że do mnie nie pisałeś nic złego, widziałam że pisałeś obrażający skrót o innej moderatorce.

image.png.4edd636c5dad4b4581a9ec57c8595070.png

PS. Ban na Rolex jak widać 5 stycznia - 71 dni temu a nie 3 miesiące.

• Super 2
  • Ha ha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
25 minut temu, Megera napisał:

Niesłuszna? Na starku miałeś bana za podawanie danych osobowych, na rolexie za cheaty, ale rolexa odbanowała ci mune z faworki :). Grałeś na rolexie mając bana na starku = omijanie bana. Nie jestem za unbanem :).

miałem pozwolenie od Gosii xD napisałem wyżej 😘

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
21 minut temu, PannaSpiderka napisał:

Nie jestem za unbanem.
Wielokrotne tworzenie multikont. Sama dałam CI bana na jednym z nich za podawanie moich danych osobowych.
Aktualnie grasz na innym koncie, i wchodzisz głównie po to by prowokować resztę administracji. Mimo że do mnie nie pisałeś nic złego, widziałam że pisałeś obrażający skrót o innej moderatorce.

image.png.4edd636c5dad4b4581a9ec57c8595070.png

PS. Ban na Rolex jak widać 5 stycznia - 71 dni temu a nie 3 miesiące.

nie chciało mi się dokładnie sprawdzać :v Ale FAKTYCZNIE TO POWAŻNY ARGUMENT PRZECIW. KOZAK ZAGIĘŁAŚ MNIE. 

Edytowane przez Stark

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 minut temu, Stark napisał:

nie chciało mi się dokładnie sprawdzać :v Ale FAKTYCZNIE TO POWAŻNY ARGUMENT PRZECIW. KOZAK ZAGIĘŁAŚ MNIE. 

Nie argument, a nawiązanie do tego, że coś kręcisz ;)

"Pozwolenie od Gosi". Z SS, którego mi wysłałeś nie wynika, że Gosia pozwoliła Ci grać na mk, a napisała o tym, że "nie masz łamać regulaminu". Osobiście nigdzie nie zobaczyłam informacji, że jesteś wielkim Panem nietyklanym i nie można cie zbanować. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, Megera napisał:

Nie argument, a nawiązanie do tego, że coś kręcisz ;)

"Pozwolenie od Gosi". Z SS, którego mi wysłałeś nie wynika, że Gosia pozwoliła Ci grać na mk, a napisała o tym, że "nie masz łamać regulaminu". Osobiście nigdzie nie zobaczyłam informacji, że jesteś wielkim Panem nietyklanym i nie można cie zbanować. 

możesz próbować mnie banować xd, co do reszty to w sumie nie chce mi się już tego komentować bo to jest po prostu śmieszne xD 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

• Prośba o unbana została odrzucona

• Przykro mi 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.