Rekomendowane odpowiedzi

216ErtiNN wlepił mi niesłusznego bana. Ten helper może być psuć społeczność serwera.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Drogi graczu -_- 

Uwagi:
- Brak wzoru
- Niedostosowanie się do wzoru
- Brak ss (Screena - zrzutu ekranu  - dowodu)
- Brak swego nicku
- Myślisz że ci uwierzymy na słowo bez dowodu i wzoru skargi? I tu się mylisz bo NIE. Do zamknięcia według mnie. Prawdopodobnie dostaniesz 48 godzin na dostarczenie dowodu. Inaczej skarga zostanie odrzucona.

Edytowane przez BigPopper
48 hour
  • Ha ha 6
  • Wrr 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
16 minut temu, BigPopper napisał:

- Brak wzoru
- Niedostosowanie się do wzoru

Nie ma wzoru skarg na administrację. Pisząc skargę na jednego z członków administracji masz pełne pole do popisu. Nie ma nic przeciw użyciu wzoru skarg na graczy ale tutaj nie jest wymagany zaden wzór. A poza tym @Werper zdecyduj sie czy chcesz pisać skarge na administratora czy prosbe o unbana. Tylko jedno może zostać rozpatrzone

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Bardziej zależy mi na unbanie, ale nie rozumiem czemu nie może to oberwać się temu co dał niesłusznego unbana przy okazji

Dajcie UB i elo

Swoją drogą panie hejterze. Jak moge zrobić pokazać dowód skragi na admina? Że mam bana wiadomo. nie nagrywam każdej walki, bo nie na każdym serwerze jest kiepska ekipa

Edytowane przez Werper
Dodanie tekstu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poza tym bez jasnych dowodow o banie nadanego przez ertina tobie nie da sie rozwiązac tej sprawy.

Brak dowodow = odczucana skarga

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.