Metths

Prośba o unbana Na T-sie (Metths)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Metths
Data zbanowania: 26.02.2019 (wtorek)
Kto zbanował: Chyba Gosiia, ale nie jestem pewny
Powód bana: Wysyłanie IP Loggerów
Serwer ('KrainaMc' lub 'MojeMC'): ts.krainamc.pl
Czy uważasz, że kara ci się należała?: Oczywiście, że tak i żałuję za to co zrobiłem ;-(
O co prosisz? ('całkowite zdjęcie kary' lub 'skrócenie kary'): Całkowite zdjęcie kary 
Typ bana ('Czasowy na {czas}' lub 'permanentny'): Permanętny
Czym motywujesz swoją prośbę o unbana: Motywuję swoją prośbę o unbana poprawą i myśleniem przed zrobieniem danej czynności.

•  
  • Ha ha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Bardzo żałuję za to co zrobiłem to się więcej nie powtóry.😥

Edytowane przez Metths

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie jestem za tym abyś dostał unbana

nie tylko wysyłałeś iploggery, ale również wyzywałeś, groziłeś smiercią, obrażałeś właścicielke serwera i popisywałeś się przed innymi jakimiś żartami obrażającymi serwer. 

+ cały czas wydajesz dziwne odgłosy, krzyczysz i robisz jakieś niewytłumaczone rzeczy

• Super 2
  • Wrr 1
  • Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
7 minut temu, keebe napisał:

nie jestem za tym abyś dostał unbana

nie tylko wysyłałeś iploggery, ale również wyzywałeś, groziłeś smiercią, obrażałeś właścicielke serwera i popisywałeś się przed innymi jakimiś żartami obrażającymi serwer. 

+ cały czas wydajesz dziwne odgłosy, krzyczysz i robisz jakieś niewytłumaczone rzeczy

No wiesz ty sam wydawałeś z Hasane dziwne odgłosy, kazaliście mi obrażać właścielkę serwera z groźbą, że stracę rangę na innym serwerze, który należał do Hasane i Hasane mnie oszukał na 40 zł!!!

• Ha ha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, Metths napisał:

No wiesz ty sam wydawałeś z Hasane dziwne odgłosy, kazaliście mi obrażać właścielkę serwera z groźbą, że stracę rangę na innym serwerze, który należał do Hasane i Hasane mnie oszukał na 40 zł!!!

nie kłam.

groziłeś nam, że podrobisz dowody i nas zniszczysz na serwerze.

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, Metths napisał:

Nie rozumiem dlaczego ty wymyślasz takie rzeczy? Pokłóciliśmy się i od tamtej pory stawiasz mnie oraz keebe w złym świetle. Jeżeli zamierzasz mnie posądzać o takie rzeczy to załącz chociażby dowody. Nie przypominam sobie, aby doszło do takiej sytuacji, a wszystkie obrazy, które kierowałeś w stronę Gosi pisałeś sam i nic nie kazaliśmy Ci pisać. Poza tym ostatnio groziłeś nam, że podrobisz na nas dowody oraz zrobisz wszystko, aby nas postawić w złym świetle. (Niestety nie mam dowodów, ponieważ wszystko wydarzyło się na serwerze głosowym podczas rozmowy).

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, Metths napisał:

Nie wiem po co kłamiesz. Sam obrażasz wszytskich dookoła, a jak mówię Ci, żebyś się uspokoił, to gadasz mi o tym, że napiszesz skargę na moją osobę i podrobisz dowody. Wysyłałeś Nam te linki wmawiając, że to jakieś memy. Później wmawiałeś mi, że masz moje IP i że podałeś je na Krainie xd. Patrząc na to, że nie wchodziłam w linki, które dostałam od Twojej osoby. Wielokrotnie przychodzisz  do Nas na kanał i "odwalasz" różne dziwne rzeczy. Co do "dziwnych" dźwięków, to jest różnica udawania zwierząt - jak Kepo i Hasane, a udawanie, że sobie ekhem, domyślcie się. Według mnie, kompletnie nie zasługujesz na odbanowanie. 

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie jestem za unbanem, ostatnio ostro zacząłeś mnie obrażać i wyzywać od 'dwulicowych debili' itp. (niestety dowodów nie mam bo wszystko działo się na ts'ie), chciałeś pozyskać moje ip z iploggera i wmawiałeś mi, że to jakieś rosyjskie memy. Dodatkowo zadajesz niestosowne pytania typu 'czy lubisz robić kupe', i robisz to bardzo często, miałem nadzieje, że po ostatniej sytuacji poprawisz swoje zachowanie, a nie będziesz się zachowywać coraz gorzej.

• Lubię to 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam do wszystkich pytanie co mają dziwne dźwięki i odgłosy do iplogerów hmm? To wy tu dyskutujecie czy to jest prośba o unbana ludzie pomyślcie.

DShimen rozpatrzy to a na ten moment proszę już nic nie pisać.

• Ha ha 1
  • Wrr 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zbanowalem to ciebie ja akurat xD Uważam że jeszcze SB poczekasz z ub

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

• Prośba o unbana została odrzucona

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.