Gość

__SZA__

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Nick: __SZA__
Data zbanowania:  Z tego co pamiętam to 5 stycznia
Kto zbanował: DShimen
Powód bana:  Zbieranie ip wyższej adm
Serwer ('KrainaMc' lub 'MojeMC'):  oba
Czy uważasz, że kara ci się należała?: w sumie to nie ale lekko się do tego przyczyniłem zostawiając włączonego any deska
O co prosisz? ('całkowite zdjęcie kary' lub 'skrócenie kary'):  najlepiej całkowite zdjęcie kary ale uciesze się że skrócenia
Typ bana ('Czasowy na {czas}' lub 'permanentny'): pernamentny 
Czym motywujesz swoją prośbę o unbana

Ogólnie to było tak... 

Siedziałem se na TS i nagle coś mi się stało itp i napisałem do mahazara aby mi to pomógł ogarnąć. 

Zadzwonił do mn na anydesku i nagle zawolali mnie rodzice na kolacje więc poszedłem i zostawiłem włączonego anydeska z mahazarem.  Przy okazji miałem włączone forum. 

Kiedy wróciłem ów administrator powiedział mi że mam nie wyłączać kompa,  ponieważ mam odinstalowany plik systemowy i jak wyłączę to rozwali się coś i że jak nie będę się go słuchał odinstaluje mi Windowsa. (Jak coś odinstalował mi sterowniki więc nie mogłem przejąć kontroli) 

Następnie zwyzywał on na forum graczy i administracje w tym szanowna panią Gosię. 

Potem na kanał na ts3 wbił diszu i pytał się co ty odjaniepawlasz. Wtedy Mahazar powiedział tak "masz mówić to co ja" I była paro minutowa rozmowa. Potem Maha wysłał link "na forum"  Który tak na prawdę pozyskiwał ip. 

Diszu w to klikną.... 

Wtedy otrzymałem bana na MC i ts3.... 

+ nigdy nie pozyskiwalem ip graczy bo się w tym nie orientuje a po co miałbym zbierać ip administracji.... 

proszę o pozytywne rozpatrzenie sprawy

Z góry dziękuję __SZA__ ❤️

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A co z tym Mahazarem? Bo już nie wiem o co chodzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem tak UB ci dam lecz to raczej kwestia UB jak u perkhana.

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

• Prośba o unbana została przyjęta, gracz zostanie odbanowany wkrótce

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.