ModziQ

Propozycja nowego trybu - Arcade

Rekomendowane odpowiedzi

Przychodzę z propozycją dodania nowego trybu - Arcade Games/Minigames

Na tym jednym trybie było by kilka minigier, np. Splegg, The Walls, DrawIt, Electric Floor, Parkour, The Herobrine, Survival Games ... i wiele, wiele innych!

Wszystko na jednym trybie!

Krainie właśnie brakuje takiego trybu, a to z pewnością przyciągnęłoby graczy :) 

Pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji :) 

• Super 11

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, xTrust_ napisał:

Dobre by to było, ale co na to Daffit xD

zaś odrzuci propozycje, ale miejmy nadzieję, że tego nie zrobi, bo to bardzo fajny tryb by był i tak jak pisałem, przyciągnął by graczy bo każda nowość na serwerze interesuje innych xd

• Super 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z czego co pamiętam był podobny tryb, lecz zbytnio nie budził zainteresowania pośród graczy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
15 minut temu, Zaiii napisał:

Z czego co pamiętam był podobny tryb, lecz zbytnio nie budził zainteresowania pośród graczy. 

Tak, był. Nazywał się The Lab. Usuneli go, ponieważ były pustki na tym trybie. I moim zdaniem bez sensu jest dawanie takiego trybu, jest duuużo roboty przy nim, a i tak się znudzi po jakimś czasie. Na nie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, JakTyDedasz napisał:

Tak, był. Nazywał się The Lab. Usuneli go, ponieważ były pustki na tym trybie. I moim zdaniem bez sensu jest dawanie takiego trybu, jest duuużo roboty przy nim, a i tak się znudzi po jakimś czasie. Na nie.

Ja mówię jeszcze wcześniej, był tryb 'MiniGames' czy coś takiego, ale The Lab też było

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, Zaiii napisał:

Ja mówię jeszcze wcześniej, był tryb 'MiniGames' czy coś takiego, ale The Lab też było

AAA, no było ;D mało trybów tam było chyba, ale jednym z których pamiętam bylo Turf Wars

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sądze, że wprowadzenie takiego trybu mogło by wzmocnić krainke jeśli chodzi o minigry. Na te chwile mamy tylko speedbuilders i masterbuilders na ktorych malo kto gra. Z BlockParty lepiej jesli chodzi o ilość graczy! Ale takie rozwiazanie moglo by fajnie wyjsc i na pewno wielu osobom taki tryb by sie spodobal. Jedynym problemem tu jest czas spędzony nad pluginami i mapami do tego. Mimo to warto poczekać. Moze kiedys tako tryb sie pojawi ^_^

Jestem za ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak był tryb 

MINIGAMES. 

I co powrotu tego trybu jestem na tak, ale żeby nie było powtórki, że nikt nie będzie tam grał itd.. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jestem za przywróceniem turfwars, może nie zawsze ktoś taklm grał Ale były takie pory że było po 10-20 graczy, a ten tryb sprawiał naprawdę duzo fun'u

• Super 2
  • Lubię to 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 godzin temu, Fazii napisał:

Ja jestem za przywróceniem turfwars, może nie zawsze ktoś taklm grał Ale były takie pory że było po 10-20 graczy, a ten tryb sprawiał naprawdę duzo fun'u

również jestem za

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

pamiętam the lab, i the lab to jest najlepszy przykład na to dlaczego NIE powinno wprowadzać się tego trybu. nie zmieni to za dużo bo creativy będą zawsze zapchane, a minigamesy się szybko znudzą. na nie.

Edytowane przez Nope

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 godzin temu, Nope napisał:

minigamesy się szybko znudzą. na nie.

Dla niektórych się znudzą, ale w tej propozycji nie chodzi mi o TheLab czy TurfWars. Chodzi mi tu o te mniejsze minigry. Na pewnym serwerze są właśnie tylko takie minigry (nie podam ip) i dziennie może być nawet 2k graczy, a przychodzą żeby pograć w takie minigry :) Do wyboru, do koloru, na tym trybie nie ma być tylko tych minigier które już były na krainie, jak myślę, że to zrozumiałeś.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 10.01.2019 o 16:43, JakTyDedasz napisał:

No Chyba. Jak się tworzy serwer to masz dużo roboty ogólnie to w czym problem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
18 godzin temu, vDreams napisał:

No Chyba. Jak się tworzy serwer to masz dużo roboty ogólnie to w czym problem?

Ale może byś pomyśliła, że przy The Lab było około 7 różnych minigierek, jak nie więcej. Na początku było dużo graczy na tym trybie tylko, potem nawet w ciągu wakacji bylo ledwo 5 osób, ewentualnie max 10. Oczywiście zdarzały się przypadki, że było z 20-30 osób na trybie, ale to tylko jak ktoś z administracji wołał graczy na wspólną grę. Zobacz teraz na Master builders i speed builders, są tam pustki. Tylko na początku było tam duuużo osób. Cieszcie się, żę macie w ogóle jakieś tryby typu minigames, np. speed builders, master builders,sky warsys, sky pvp. Lepiej zamiast dodawać nowy tryb, przy którym jest bardzo dużo roboty lepiej poprawiać tryby, na których ciągle są osoby. np. dodanie limit na easyhc i megadrop, cooldown na perły itp. na innych trybach. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Po co wy piszecie "Jestem na tak"? Nie można dać repki pod komentarzem kogoś?

Edytowane przez vMeth_
  • Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta