Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym przeprosić wszystkie osoby także administracje za puszczanie bindow na platformie ts3 serwerze ts.krainamc.pl denerwowalem tym wiele osób i z tej racji przepraszam niebende już puszczal bindow a także żadnych innych piosenek chciałbym dostać ub albo skrócenie kary i obiecuje niebende puszczal już żadnych bindow nie gdy wiencej.Na drugi raz bende się słuchał ostrzeżeń administracji.I chciałbym jeszcze porozmawiać na tym teamspeaku.Wiem ze się powtarzam ale przepraszam.

Edytowane przez xBezPopityx

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tyle razy ci mowilem, ze denerwujesz mnie, kaktusa  majke i innych  puszczaniem glosnej  muzyki. Nie mozna bylo rozmawiac wgl... Sory ale nie jestem  za unbanem 

Edytowane przez Vevo_

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rozumiem   denerwowalem ale przepraszam a i ty nic do tej prośby nie w nosisz poczekajmy na większą administrację 😆

Edytowane przez xBezPopityx

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja gruby nie jestem więc musisz poczekać aż ktoś puszysty dostanie awans na TS3 by móc dać UB, bo póki co tylko ja mogę lub Gosia lecz myślę że Gosia jak "typowa kobieta" nie dyskusje o wieku wyglądzie itd. więc w sumie musisz poczekać na awans jakiegoś chłopaka który będzie puszysty ;) Szacowny czas tego jest nieokreślony ;(

Zgłaszam się! //fazii 

• Ha ha 4
  • Przykro mi 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale Mateusz7395 dałeś ub w jego prośbę a poza tym masz opiekuna a tojest dosyć wysoka ranga żeby dac ub ale może świętym mikolejam nie jesteś 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To jak DShiem bo chciałbym dostać tego ub i niebende już wiencej puszczal tych bindow tylko od Ciebie niema żadnej odpowiedzi 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale ty szukasz WIĘKSZEJ administracji... więc musisz czekać no kogoś pulchnego z odpowiednia rangą na ts3, bo osoba z wyższą rangą nie zawsze jest większa ;(

• Ha ha 5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dishu we daj rangę na Ts jak kogoś WIĘKSZEGO chce. Znaczy wiesz do obgadania z Gosią

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta